18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Wiert 2013-11-13, 0:59 1
Jak słyszę, że UE jest taka strasznie zła i tak dalej, to śmiać mi się chce z tych "myślicieli", którzy to głoszą takie poglądy. Co do akcji z policją to nasi dzielni "patrioci" są temu winni. Mądry Polak wie, że zarówno narodowcy jak i lewaki to ta sama ciemna masa krytyczna, która tylko rozwala nam co roku stolicę dla zaspokojenia swoich niskich popędów.
Zgłoś
Avatar
mazoke 2013-11-13, 1:04 1
Wiert napisał/a:

Jak słyszę, że UE jest taka strasznie zła i tak dalej, to śmiać mi się chce z tych "myślicieli", którzy to głoszą takie poglądy. Co do akcji z policją to nasi dzielni "patrioci" są temu winni. Mądry Polak wie, że zarówno narodowcy jak i lewaki to ta sama ciemna masa krytyczna, która tylko rozwala nam co roku stolicę dla zaspokojenia swoich niskich popędów.


Jest dokladnie tak jak mowisz. A co do tęczy.. codziennie jezdze tamtedy do pracy od 4 lat i jakos pedalem z tego powodu sie nie stalem. Traktowalem to bardziej jako kolorowy element szarej Warszawy. Skoro sa takimi patriotami to niech zaczna skladac jakies postulaty, zakladaja partie i przekonuja ludzi ze zrobia lepiej. Rozpierdalajac polowe miasta niczego nie udowodnia ani nie zmienia. Banda burakow ktora powinna trafic do gazu.
Zgłoś
Avatar
amwwm 2013-11-13, 1:04 2
Wiert napisał/a:

Jak słyszę, że UE jest taka strasznie zła i tak dalej, to śmiać mi się chce z tych "myślicieli", którzy to głoszą takie poglądy. Co do akcji z policją to nasi dzielni "patrioci" są temu winni. Mądry Polak wie, że zarówno narodowcy jak i lewaki to ta sama ciemna masa krytyczna, która tylko rozwala nam co roku stolicę dla zaspokojenia swoich niskich popędów.



no kurwa spłoniesz
Zgłoś
Avatar
zonik 2013-11-13, 1:30 1
do autora
Co to za jakieś propagandowe gówno? to sadistik a nie wylewanie żalów politycznych
Zgłoś
Avatar
tomasz220289 2013-11-13, 1:37
istnieje duże prawdopodobieństwo istnienia scenariusza dla marszu, by dać Polakom złudzenie, że dzięki organizatorom, marsz przeszedł do końca zaplanowaą drogą, pomimo przeszkód i stworzenia śmiertelnego zagrożenia przez oddziały policji z pomocą przebranych policjantów czy też służb agenturalnych. Tak więc była to podwójna, perfidna gra, dla rozładowania społecznych emocji i niechęci do sprawujących władzę w Polsce. Tak więc doszło do kontrolowanego przez obecną władzę sprzeciwu i niezadowolenia społecznego dla wyłonienia elity, która w przyszłości może dojść do najwyższych urzędów w Polsce tak jak w czasach „Solidarności”.
Nie była to oddolnie zorganizowana manifestacja Polaków lecz profesionalnie zorganizowana przez służby specjalne obcych, wrogich narodowi sił dla wprowadzenia jeszcze większej dezinformacji wśród zagubionych i udręczonych Polaków i dla wypromowania swoich ludzi na ewentualnych przywódców. Kim np. taki Tumanowicz prezes zarządu?działacz Młodzieży Wszechpolskiej wypromowanej przez Romana Giertycha popierającego obecny rząd. Jego ojciec Marek Tumanowicz tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa „Kowalski”, „Zbigniew”. Dalej Artur Zawisza- pro izraelski antysemita, zamieszany w wyciszoną w mediach sprawe podejrzanego przejecia pewnej firmy "Tempo" pewnej rodziny Maciejewskich w ktorym to Zawisza byl zamieszany ( prosze poszuac informacji na ten temat, Wymieniamy dalej? Prosze pośledzić Jakie znakomitosci z czasow Komuny byly na Kongresie Ruchu Narodowego w czerwcu bierzącego roku.. i takie jedno male pytanko: Dlaczego tak bezproblemowo i szybko zarejestrowano Stowarzyszenia Marsz Niepodległości budzi uzasadnione podejrzenia szczególnie w sytuacji, gdy np. Stowarzyszenie Wierni Suwerennej Polsce od lat bezskutecznie stara się o zarejstrowanie w sądzie? odpowiedzcie Sobie sami.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-11-13, 1:46
pod ambasadą widziałem grupkę gości wyglądających jak normalna żulia, co jeszcze chwilę wczesniej mogła rzucać wszystkim, co było rzucable, rozmawiającą jakby nigdy nic ze stojącą obok grupką policji.

przy spacerowej/goworka policja zajęła północny fragment placu, marsz szedl sobie spokojnie, ale dresy nagle pobiegły na polnoc do policji krzycząc, że trzeba im wpierdolic. po chwili policja kilka razy poinformowala by zachowywac sie zgodniez prawem,bo jak nie to bedzie interwencja z uzyciem palek i tego wszystkiego, co tam ze sobą mieli.

wycofalem sie dla swietego spokoju na wzgorze naprzeciwko ambasady od strony firebudki, tlum przeszedl spokojnie, bez zadnych ekscesów. potem stalem razem z emerytami, bo dostalismy info, ze nie da sie dolączyc do marszu, bo koniec został zablokowany policją.
Zgłoś
Avatar
Inferno777 2013-11-13, 1:57 4
Dziwię się hejtom. Za materiał oczywiście piwko i dzięki za rzetelną relację.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-11-13, 1:59 2
Stalin kiedyś powiedział, że "Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy". Ja bym powiedział, że nieważne, co się rzeczywiście działo, ważne, co powie telewizja / radio / gazeta.
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-11-13, 2:00 2
No właśnie gdyby nie było tam stojącej policji to nie byłoby sprzeczki. Dużo osób idzie na ten marsz właśnie jedynie ze względu na konfrontacje z policją.

A w to, że zamaskowana "policja" nakładania (prowokuje) do "walki" ze stojącą policją, która de facto jest tam zbędna i sama w sobie prowokuje to nie chce mi się wierzyć.

Ci wszyscy zadymiarze to według mnie po prostu chuligani tudzież dresy, koksy którzy poszli na marsz tylko i wyłącznie dla zadymy i rozrywki. Strach w ogóle iść na takie coś ze względu na dużą ilość takich ludzi i dlatego najlepiej trzymać się początku.
Zgłoś
Avatar
dabster 2013-11-13, 2:02 1
Źle się dzieje w państwie polskim...

Przecież to jest społeczno-kulturalne dno i kilometr mułu, już nie wnikam kto zaczął czy policja czy ci durnie, ale to jest żenada. Całym sercem jestem po stronie narodowców, ale zawsze musi się przypałętać banda idiotów która rzuca hasłami których nawet nie rozumie a przychodzi głównie po to, by robić zadymę.

Żenada panie, żenada.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-11-13, 2:02
max666 napisał/a:


niemcy zabronili polaczka (polaczkĄ - WK) mowic w ojczystym jezyku ahaha
zalosne


bitch please.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-13, 2:19
Meliar napisał/a:

Nie boj nic, twoj temat zostanie przylaczony do zbiorowego, tak jak moj, mimo ze dokladnie w nim opisalem nie caly marsz, a spychanie ludzi przez policje i podpalnie przez nia polskiej flagi



Nie widzę, żebyś miał jakiś temat na profilu o marszu... Byłem kilka razy obecnie choruje i na obecny nie mogłem jechać i bardzo mnie interesuje czy te ściery rzeczywiście paliły Polska flagę... Pisz na prywa czy odpisz na posta
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-11-13, 2:21
@BoKoR
"Wiele z nich trochę mija się (według mnie) z prawdą, dlatego opiszę jak ja to widziałem."
Tym zdaniem podważasz swoją relację wskazując na jej wysoki poziom subiektywizmu. To nie krytyka tylko uwaga,hejterzy i tak nie zrozumieją różnicy.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-11-13, 2:22 3
Specjalnie pojechałem na ten Marsz, żeby się przekonać na własne oczy, jak to wygląda. I doszedłem do wniosku, że najwięksi specjaliści i hejterzy widzieli ten Marsz tylko w TV. Szedłem na samym przedzie Marszu, akcji z tęczą nie widziałem, chociaż osobiście mnie wkurwiały zjeby latające w kominiarkach, bo ewidentnie nie przyjechali tu świętować, a robić burdy, ale no KURWA, idzie sobie człowiek, śpiewa hymn, a tu nagle info, że Marsz rozwiązali, żenada, kilkadziesiąt tysięcy ludzi idzie nielegalnie, bo policja nie upilnowała bandy zjebów..
Kto nie był na Marszu, nie czuł tej atmosfery, tej dumy z MORZA biało-czerwonych flag i tylko krytykuje na podstawie tego co mu "obiektywne" media pokażą, to naprawdę żal mi go.

PS Za komuny Solidarnościowcy to też byli bandyci i zadymiarze, pomyślcie o tym trochę.
PS2 Nie, nie jestem narodowcem .
Zgłoś
Avatar
Miles87 2013-11-13, 2:25 3
Ja bym policji dał ostrą amunicję i napierdalał w tych śmieci. Przez takie kurwy wstyd na cały świat. Przecież i tak ci szczekacze nic nie osiągnął, nie znają historii, życia ani nie są inteligentni. Szkoda że wojny nie ma bo bym to gówno krzyczące w kominiarkach wysłał na 1 front jako mięso armatnie. Albo lepiej wysłać ich na bliski wschód niech tam wychodzą i krzyczą na ulicy bo to takie polskie araby tylko głupsze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie