18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
P................8 2013-11-11, 18:04 2
psiwytrysk napisał/a:

Po chuj podpalili tą tęczę? To antykatole? Tęcza to symbol przymierza Boga z człowiekiem.



a swastyka to symbol siły a nie hitlerowskich niemiec i hitlera

Weź no pomyśl człowieku kto go teraz używa i w jakich czasach mieszkamy
Zgłoś
Avatar
Kozar 2013-11-11, 18:06
CHWDNiC - N to narodowcom i innym C cwelom.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-11-11, 18:07
Podejrzewam, że jakby NOP doszedł do władzy (co na szczęście na razie jest niemożliwe), to pierwszymi aresztowanymi w państwie nowego porządku byliby ci zadymiarze. Jak to zwykle po rewolucjach miało miejsce.
Zgłoś
Avatar
curt1 2013-11-11, 18:07 4
proszę, zabijcie ich, wszystkich.
Zgłoś
Avatar
fioletowyaligator 2013-11-11, 18:11 3
Ludzie, już wystarczy! Takie wydarzenia to wstyd dla nas wszystkich, WSTYD !!! Prawica potrzebuje silnych moralnie ludzi, nie awanturników rzucających inwektywami i kamieniami. Chcecie coś zmienić? To do roboty! Do polityki, na uczelnie! Działajcie konstruktywnie, pokażcie że jesteście lepsi od tych których krytykujecie.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-11-11, 18:13
Polak88 napisał/a:



a swastyka to symbol siły a nie hitlerowskich niemiec i hitlera

Weź no pomyśl człowieku kto go teraz używa i w jakich czasach mieszkamy



Ja wierzę w moją wersję tęczy, to co zrobili było antychrześcijańskie! Zachowali się jak gobliny!
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-11, 18:16 1
fioletowyaligator napisał/a:

Ludzie, już wystarczy! Takie wydarzenia to wstyd dla nas wszystkich, WSTYD !!! Prawica potrzebuje silnych moralnie ludzi, nie awanturników rzucających inwektywami i kamieniami. Chcecie coś zmienić? To do roboty! Do polityki, na uczelnie! Działajcie konstruktywnie, pokażcie że jesteście lepsi od tych których krytykujecie.


W tym problem że nie są. Nie potrafią zrozumieć takich prostych spraw. Całe władze RN to zbieranina ludzi z ONR i MW które jawnie faszyzują. Mało to było skandali z tymi organizacjami związane. Przebieranki w brunatne mundurki , celtycki krzyż czy zamawianie piwa w dosyć specyficznym gestem..
Zgłoś
Avatar
Lucato 2013-11-11, 18:17 16
Jeżeli jesteśmy świeżo po relacjach z marszu w poczekalni to tutaj ode mnie ciekawe wystąpienie JKM. Miłego słuchania i refleksji nad narodem ) Osobiście jestem pełen podziwu wiedzy pana prezesa.





PS: A tutaj dla leniwych , którzy potrzebują źródła z wiki.
Rewolucja październikowa

Narodowe Święto Niepodległości
Zgłoś
Avatar
furor.condemnandi 2013-11-11, 18:18 10


Oczami uczestnika...
Zgłoś
Avatar
perki 2013-11-11, 18:19 1
ah ta policja idzie i wszystkich prowokuje , tak ich prowokują że aż demolują wszystko
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2013-11-11, 18:19 8
Narodowco-kibole i inne skrajne prawaki plują na lewicową politykę europy, ciapaków i inne śmieci nie zauważając tego, że sami stanowią takie samo albo i gorsze bydło. Ludzie, którzy mają prawo i chcieliby jakoś tam uczcić to święto boją się wyjść na ulice bo wszędzie panoszy się gówno z sianem zamiast mózgu.
To samo "lewa" strona. Jedni warci drugich.

Ludzie to skończeni idioci.
Zgłoś
Avatar
Bluzg 2013-11-11, 18:20 2
Zapo napisał/a:

level1989

Nick pewnie okresla twoj smieszny wiek, a takie wypowiedzi idiotyczne, ze policja trzyma z kibolami pokazuje, ze jestes slepym lewakiem, ktory broni swoich kumpli z ktorymi sie zabawiasz 24h



Żebyś Ty jeszcze chłopie był jakoś specjalnie starszy od niego to rozumiem używanie sformułowania "śmieszny wiek". To co te filmiki pokazują to regularną rozpierduchę własnego kraju pod przykrywką patriotyzmu.
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2013-11-11, 18:25 2
No i brawa dla policji. Trza napierdalać bezmózgie bydło.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-11-11, 18:29 7
Tak się właśnie tępi zrywy niepodległościowe w tym kraju, w dodatku większość społeczeństwa temu przyklaskuje bo ma tak wyprane mózgi.
Pouczcie się trochę historii i porównajcie to co tu widzicie do traktowania patriotów w PRL czy podczas zaborów a później odpowiedzcie czy naprawdę żyjemy w niepodległym kraju.
Poza tym doszły mnie słuchy a mam kontakt z tymi środowiskami, że ci w kominiarkach to byli właśnie przebrani POlicjanci a te incydenty sprowokowane przez POlicję były pretekstem do upustu agresji na patriotach.
Boją się nas, jest nas wielu, świt już blisko! nie dajmy się zaszczuć!!!
Chwała Wielkiej Polsce!!!
Zgłoś
Avatar
M................1 2013-11-11, 18:32 5
SŁYSZE LEEEWACKI BÓL DUPY !!! lewaki dostały po piździe i znowu prowokowały ludzi i teraz wylewają smutki w internetach ..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie