18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Zarammoth 2013-11-11, 18:34
Mój kraj, taki piękny :/
Zgłoś
Avatar
bazzzyl 2013-11-11, 18:39
Rozwiązanie marszu.

Zgłoś
Avatar
Ace7 2013-11-11, 18:39 2
Jaki wstyd.
Wystarczyło ze robili wstyd za granicą ale jeszcze srać we własnym gnieździe?
Zgłoś
Avatar
azazel757 2013-11-11, 18:39 4
Niech teraz ci narodowcy odkupią temu komuś to autko. Widać, że to nie jakaś wyjątkowo nowa fura pewnie wł. długo na nią pracował a samochód był dla niego ważny. Niestety tak się dzieję kiedy wyjdą homo nieogarnięci na ulicę i pod przykrywką patriotyzmu wszczynają burdy.
Zgłoś
Avatar
sadolek 2013-11-11, 18:41
Może mi ktoś wytłumaczyć, pytam całkiem serio, co tu się kurwa działo?
Co roku to samo, i co roku nie wiem kto zaczął, kto kogo bił, kto kogo gazem psikał.
Zgłoś
Avatar
marcopolo5000 2013-11-11, 18:44 1
i jeszcze scenka jak z jakiejś Syrii a nie z Polski

Zgłoś
Avatar
tyrtum_pyrtum 2013-11-11, 18:45 2
Przecież ta tęcza nie wisi od dzisiaj. W każdy inny dzień bym jeszcze pogratulował za walkę z pedałami, ale kurwa nie dzisiaj... Jeden z drugim baranem powinni mieć szacunek dla swięta i walczących o nie ludzi, że nie musi teraz gadać po rosyjsku czy niemiecku, a nie rozpierdalać swój kraj.
Normalnie kurwa WSTYD.
Zgłoś
Avatar
Aden 2013-11-11, 18:45 9
Strasznie pierdolicie... obie strony.

Wyzywacie się od lewaków/narodowców, czy chuj wie kogo jeszcze, a gówno sobą prezentujecie. Obie strony. Jedni najlepiej by wszystkich wyrzucili z kraju, którzy się z nich poglądami nie zgadzają, a drudzy obrzucają gównem pierwszych w imię tolerancji. I na odwrót ze merytoryczną zmianą tematu. Przede wszystkim jesteście ludźmi.

Lewa strona:
Sorry, ale jesteście upośledzonymi "lewakami" (btw. co to kurwa za słowo?), skoro nie tolerujecie wszystkich tak samo. Prawicowiec powinien być na równi z ciapkiem, czy homoseksualistą. (z ciapkami to przesada, ale nie każdy ciapek to kurestwo. Nie każdy chce się wysadzić, a znam takich) Ale nie, lepiej szukać konfliktu, plując tym samym w konsekwencje bycia lewicowcem, czyli pacyfizm. Ale co ja wymagam od troglodytów umysłowych... ( oczywiście nie wszyscy, nie ma tylko czarni i bieli, ale też jest i szarość)

Prawa strona:
Coś takiego, jak patriotyzm "działa" przez całe życie, a nie raz do roku. Obrażacie prawdziwych patriotów nazywając samych siebie per patriota. Parodia i kpina.

Oczywiście nie tyczy się to wszystkich. Po każdej stronie są jednostki rozumne, lecz szkoda, że grupa skretyniałych bęcwałów niszczy imię, jak nie jednej, to drugiej strony. To jest w tym najsmutniejsze.

Kwintesencja:
Nie macie własnego, o takiego tylko dla siebie, rozumu? Musicie gdzieś przynależeć? Tak ciężko samemu wystosować postawę do jakiegokolwiek problemu bez opowiadania się po jednej ze stron, czy jest jakiś jebany przymus by przynależeć do jakiejś ze stron?
Aaaa... jest, lenistwo i ciemnota umysłowa.
Dno intelektualne.
Jeden i drugi nie rozumie słów, który wykrzykuje, symboli, które nosi, programu (o tak, sroga większość), który mimo wszystko reprezentuje, ale i tak to on ma racje i chuj w dupę innym, jeśli się nie zgadzają.

Zajmijcie się swoimi sprawami, a nie (kolokwialnie mówiąc) wchodzicie innym z butami w życie. Nie szukajcie problemów.

Świętujcie ten doniosły dzień godnie, z poszanowaniem tego, co ów dzień sobą prezentuje. Z poszanowaniem drugiej osoby i ich poglądów. Tak ciężko zrobić coś tak łatwego i ludzkiego? Czy tylko trzeba prowokować siebie nawzajem i dawać pożywkę ścierwu, jakimi są media?
Zgłoś
Avatar
Sixsoul 2013-11-11, 18:45 3
A czemu jeszcze żaden nie napisał że sam marsz przeszedł bez większych trudności do końca i uczestniczyła w nim duża ilość osób co boli kurwa dupa jebane pojebusy ?! kto poszedł się napierdalać to się napierdalał a marsz przeszedł Telewizja i stado baranów i tak będzie płakać ! Chuj w dupę wszystkim ogłupionym debilom . Pozdrawiam.

Tyrtum pyrtum > Tęcze naprawili 3 dni temu.
Zgłoś
Avatar
HowAbout 2013-11-11, 18:46 7
Zajebiście się czyta wypociny niektórych z tutejszych błaznów próbujących "dojechać" przeciwny obóz nawet na forum.

Zgłoś
Avatar
level1989 2013-11-11, 18:49 14
trzeci raz wstawiam, tym razem screenshot także moderatorzy nie będą mieli się do czego czepiać

w skrócie anonimy rozjebały system, ból dupy narodowców sięga zenitu



no i od razu



szach-mat ?
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-11-11, 18:49
wytłumaczcie mi dlaczego oni bojkotują dobra materialne panśtwa polskiego ,niech te debile poswieca sie i zastrzelą np Tuska . zrobią wiecej dobrego dla panstwa niż kurwa teraz . szoda ze oni maja jakiegos pojebanego przywódce . a ta nawiasem to zabijaja bogu ducha winne dzieci a zaklamanego tuska jakos nikt nawet w morde nie strzeli i chuj ze powiedziałem nie na temat jebie mnie to
Zgłoś
Avatar
Ace7 2013-11-11, 18:49 3
Pies trącał tą tęcze.
Podpalili trudno , ktoś to stworzy od nowa.
Ale niszczenia mienia zwykłych ludzi , którym nikt za to nie odda?
Zgłoś
Avatar
Honestus 2013-11-11, 18:49 17
Cała prawda o Marszu Niepodległości nie dajcie się ogłupić.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-11-11, 18:50 4
Jedni i drudzy są kurwa popierdoleni. Po pierwsze, jebać lewaków, to całe pedalskie ścierwo i wszystko inne co z lewactwem związane.
Po drugie jebać tych samozwańczych patriotów. Jebać tych jebanych kiboli (nie kibiców). To że czasem udają jedynych patriotów w tym kraju nie znaczy, ze nimi są. Pewnie połowa nawet pojęcia nie ma z jakim wydarzeniem ma związek dzisiejsze Święto. Spytaj się takiego kim był Dmowski - odpowiedzą nacjonalistą.
Zapytasz się co znaczy nacjonalizm to się kurwa zatną. Takich to patriotów mamy dziś. A jak jeszcze powiesz takiemu, że Piłsudski był związany z socjalizmem, to im się zwoje przegrzeją i już w ogóle nie będą wiedzieli co robią w kominiarce na środku ulicy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie