18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
korinogaro 2013-05-19, 15:32 7
@geniuszę, jak wszystko w Polsce nawet marsz szmat jest pomysłem pożyczonym z zachodu. Tak więc świat nie zwróci na to uwagi. Co ciekawe "marsz szmat" który odbył się po raz pierwszy chyba w zeszłym roku w USA został zmontowany po tym jak albo amerykański albo Kanadyjski policjant powiedział, że nie ubieranie się jak dziwka zmniejsza ryzyko gwałtu. Oczywiście kobiety (co samo w sobie jest bardzo często oksymoronem do rozumu) urządziły marsz z hasłami takimi jak: moje ciało moja własność, mogę ubierać się w co chcę i powiedzcie gwałcicielom żeby nas nie gwałciło. Ponieważ marsz został zorganizowany przez XX część populacji hasła nie miały sensu bo <sarkazm on> przecież gwałt nie jest karany i wszyscy uważają że to świetna zabawa dla obu stron <sarkazm off>.
Zastanawiające jest jednak, że te same kobiety nie zostawiają otwartych drzwi w domach obawiając się złodziei, na sugestię, że lepsze zamki zmniejszają ryzyko włamania nie organizują również marszów z hasłami: mój TV moja własność, mogę mieć zamki jakie chcę i powiedzcie złodziejom żeby nas nie okradali. Ciekawe czemu...
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-05-19, 15:33
Proximate napisał/a:

Obrazek

Nie - negacja, negacja negacji to akceptacja.

Więc 2x NIE = TAK

Chuj z logiką kobiet.



Idąc logiką tego przygłupa ściągajmy gacie i z gołymi kutasami chodźmy strajkować przeciwko zabijaniu się.

1 x Nie zabijaj mnie = nie zabił mnie
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-05-19, 15:35 13
Ja pierdolę co to za ścierwo znowu wypełzło na ulice? Połowie z nich nie grozi gwałt, bo nikt by ich nawet kijem metrowym nie tknął. Wiadomo, że tak naprawdę chodzi o promowanie dewiacji, lewackiej logiki i "walki z ciemnotom i zacofanię".
Dlaczego takich lewacko-dewianckich marszy policja nie pacyfikuje? Armatka wodna wydaje się tu optymalnym rozwiązaniem.
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2013-05-19, 15:40
@korinogaro

Masz rację. Nie wziąłem pod uwagę faktu że pomysł jest zapożyczony z jeszcze bardziej wyzwolonego narodu. Tylko jak sam widzisz, to co się teraz dzieje na świecie zaraz ma wpływ na nasz naród co przyczynia się do jeszcze bardziej pojebanych aktów. Pierwszy marsz odbył się w USA, a drugi w Polsce... Zaraz my będziemy narzucali pojebane trendy na świat i wtedy będzie siara :|
Zgłoś
Avatar
ozzard69 2013-05-19, 15:41
tą ze środka by ruchał
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-05-19, 15:47
hophoh same kurwy heheh
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-05-19, 15:53
Jak ja się ciesze, że nigdy obok czegoś takiego nie przechodziłem.
Zgłoś
Avatar
mich22 2013-05-19, 15:56 3
fuj. jakie pasztety. Te zdjęcia zgwałciły moje oczy.
Zgłoś
Avatar
Ksawi 2013-05-19, 15:58 5


Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2013-05-19, 16:02 2
Jebane szmaty
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-19, 16:07 1
Najzabawniejsze jest to, że manifestują te co nikt ich gwałcić nie chce.
Chuj im do tego, niech laski się wypowiedzą jaką mają opinie na temat sprawy która ich dotyczy.
Zgłoś
Avatar
Din 2013-05-19, 16:08 6
Interesujące jest to, że spora część tych "kobiet", które tak się sprzeciwiają gwałtom wcale nie muszą się ich obawiać.
Chyba, że gwałciciel jest ślepy.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-05-19, 16:09 2
Proximate napisał/a:

Obrazek

Nie - negacja, negacja negacji to akceptacja.

Więc 2x NIE = TAK

Chuj z logiką kobiet.


w jezyku polskim podwojne zaprzeczenie - nadal jest przeczeniem chuju niemyty
Zgłoś
Avatar
winyl 2013-05-19, 16:11 19
Zgłoś
Avatar
Mike Kenzo 2013-05-19, 16:11 4
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie