18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


Klientka Tesco z Londynu z obrzydzeniem odkryła, że w paczce szpinaku, który kupiła w supermarkecie była martwa żaba. "Szpinak miał być umyty i gotowy do jedzenia, więc dodałam go do sałaty. Na żabę trafiłam już podczas posiłku" - tłumaczy Sarah Moss z Londynu. Jej koleżanka wegetarianka na ten widok zwymiotowała. Kobieta twierdzi, że płaz nie był poraniony, ale miał język na wierzchu. Kilka dni wcześniej taką samą niespodziankę odkrył inny klient Tesco Olly Goldenberg.



Oczywiście martwa żaba nie jest jedyną tak obrzydliwą wpadką w historii handlu. Prawdziwy szok przeżył na przykład Stephen Forse z Londynu. Po powrocie ze sklepu, kiedy chciał przygotować swoim dzieciom kanapki, w właśnie kupionym bochenku chleba Premier Foods znalazł martwą mysz. Początkowo myślał, że to źle wymieszane ciasto, ale kiedy oderwał skórkę i zobaczył sierść nie miał już wątpliwości...



Wygląda na to, że myszy biegające po brytyjskich piekarniach to codzienność. Martwego gryzonia w chlebie znalazł też mieszkaniec Ballymoney. Firma twierdziła, że to sabotaż i prowokacja konkurencji, ale ostatecznie przeprosiła za incydent.



Podobne wpadki zaliczają także sieci fast-food. Użytkownik portalu reddit.com LinkBoyJT zamieścił niedawno zdjęcie dania z McDonald's ze smażonym owadem. Nie był tylko pewny czy to ćma czy rozgnieciony karaluch.



Na koniec wracamy do piekarzy. 10-letni William Evans z Hawkchurch w Wielkiej Brytanii na życzenie mamy kupił w miejscowym sklepie bochenek chleba. Jako bonus dostał zapieczoną w cieście jaszczurkę.


Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-09-22, 1:59
Wow.
Jak chce to czlowiek potrafi!!!!
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-22, 2:36 2
z tą żabą to pizda pewnie ją sama podrzuciła licząc na wielo-milionowe odszkodowanie za uraz psychiczny
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-09-22, 6:38
To są już gotowe mięsne produkty do spożycia
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-09-22, 8:30
tata inteligent, myślał że ciasto źle wymieszane
Zgłoś
Avatar
a................y 2012-09-22, 9:19
uwaga na polskie keczupy nie pamietam jaki to był a trafił mi się dośc nie dawno robak
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-22, 9:59 4
ag0ny napisał/a:

uwaga na polskie keczupy nie pamietam jaki to był a trafił mi się dośc nie dawno robak



po co uwaga? w swoim krótkim życiu opierdoliłeś już z kilogram robali nawet o tym nie wiedząc
Zgłoś
Avatar
Szczepan 2012-09-22, 10:15
No co... samo białko...
Zgłoś
Avatar
vniveri25 2012-09-22, 11:34
Kiedyś kupiłem sałatę w biedronce, na opakowaniu było "świeże i umyte" data ważności była ok, niestety zawartość była zgniła i ujebana, a ta pierdolona trawa prawie 4 zł kosztuje.
Zgłoś
Avatar
lohan 2012-09-22, 12:10
to jest nic...ja radze nie kupowac nigdy salatek w mcdonald's.
Raz trafil mi sie zywy karaluch, a kiedys jak poszlismy z liceum w kilkanascie osob to typerce w sosie sie sperma trafila ^^
Zgłoś
Avatar
Mrzygłód 2012-09-22, 12:24 17
@up po czym wnosisz że to sperma?próbowaliście komisyjnie?
Zgłoś
Avatar
czub1789 2012-09-22, 12:54
po co kupowac hamburgera czy kebaba wystarczy kupic chleb z mysza jest mieso jest jest bialko jest i tansze od fastfoodow same plusy
Zgłoś
Avatar
lohan 2012-09-22, 13:26
Mrzygłód napisał/a:

@up po czym wnosisz że to sperma?próbowaliście komisyjnie?


robili jej jakies tam badania i wyszlo...ale tez nie wiem czy to akurat z tej salatki, bo ona raczej taki kurwiszon byla
Zgłoś
Avatar
szymek61 2012-09-22, 14:03 11


Dla prawdziwych twardzieli
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-09-22, 14:07
tesco ma lepsze niespodzianki niz Kinder Niespodzianka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie