18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
iamthelaw 2016-01-08, 14:49 45
Zawsze jak kręcą jakieś kupsko z dresami, to za dresa robi jakaś ciota.
Zgłoś
Avatar
KingVonPin 2016-01-08, 14:50 1
Cytując klasyka, "znowu ten pedał"
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2016-01-08, 15:06 2
Eee..ty.. psycholog !! dawaj do nas, na sadola. Roboty masz tu pan w brut !!
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-01-08, 15:39 1
Te najgorsze patusy, to zazwyczaj prowadzą taki dialog (jezeli w ogóle jakiś prowadzą):

- Ej, sorry masz może fajkę?
- Nie.
- A wyjebać Ci? (ew. zamiast tego występuje "to wypierdalaj")

Zgłoś
Avatar
Ptoon 2016-01-08, 15:55 15
Cytat:

Bo jak wiadomo prawdziwy dres na solówkę przychodzi tylko z kolegami - choćby nawet miał po nich dzwonić.



No a po co kogoś napierdalać jak nikt nie widzi? Za każdym razem, kiedy miałem jakieś atrakcje z takimi ziomeczkami, to mieli przewagę liczebną. Chciałbym kiedyś zobaczyć dresa, który startuje do kogoś z kim ma mniej więcej wyrównane szanse. Oczywiście czym innym są kibice, kibole, narodowcy, ja tu mówię o takich osiedlowych szmatkach, które wychodzą na miasto na najebkę tak żeby komuś wpierdolić, albo skroić parę złotych na piwo. To przeważnie są właśnie takie kurwy z problemami, ojciec żul, matka kurwa, to dziecko chodzi po mieście i straszy ludzi. I najśmieszniejsze jest to, że oni zazwyczaj chełpią się jakimiś "zasadami", kodeksem ulicy, często nawet o zgrozo mienią się narodowcami albo patriotami, a w rzeczywistości wychodzi tak, że jest trzech na jednego, jak leżysz to skaczą ci po głowie i jedyne o co chodzi to żeby się nawciągać jakiegoś gówna, dopalaczy i przepić krupnikiem albo deluxem.

Jedna z najśmieszniejszych sytuacji jaką widziałem. Byłem na jakimś wypizdowie, stacja pkp w szczerym polu, budynek dworca ostatni raz był sprzątany 50 lat temu, na ceremonie otwarcia przez doły partyjne z pobliskiego pgr-u. Wracałem z wakacji, czekam na pociąg i widzę dwa ziomeczki, dwie loszki wracają chyba znad jeziorka. Po drugiej stronie siedzi inny ziomeczek, sam pije piwko. Coś tam go zagadali i poszli razem za dworzec tak, że zniknęli mi z oczu. Po 5 min wracają ziomki z loszkami i jedna płacze i bije swojego chłopaka krzycząc coś w stylu "coś ty kurwa zrobił, jesteś pojebany, trzeba mu było skakać po głowie?!", a ziomek na to "spoko skakałem tylko jedną nogą i drugą tak amortyzowałem"
Zgłoś
Avatar
Wiciu47 2016-01-08, 16:32 2
Gówno. Nie włączać...
Zgłoś
Avatar
t................1 2016-01-08, 16:33 7
iamthelaw napisał/a:

Zawsze jak kręcą jakieś kupsko z dresami, to za dresa robi jakaś ciota.


Bo to są cioty, przede wszystkim, intelektualne cioty.
Zgłoś
Avatar
NieLubieWas 2016-01-08, 16:41 6
Ogladnicie to przy czasie. Albo wydzielić zamknięte getta dla tych idiotów albo wiezienia z przymusowa praca. Jak do ciężkiej kurwy inaczej to zresocjalizowac? A ci wszyscy pierdoleni psycholodzy cały czas nadają ze to przez patologiczne dzieciństwo. Jakby każdy człowiek był taki sam. Człowiek to nie zwierze ze ma zakodowane kilka cech i instynktów. Jedni rodzą się z jasnym świadomym umysłem a drudzy jako spierdoliny umysłowe. I to mnie wkurwia ze eksperci tfu! traktuja tych patolow jak pacjenta którym trzeba się zająć i będzie taki sam jak my. Jak mówiłem ten kto wychował się na pracy ten wie jak to uczy dyscypliny i pozwala kształtowac siebie jako myslacego osobnika. moze pierdole.. i urodzilem sie jako niedebil. Chuj wie, ale na głąbach w dresach trzeba eksperymentowac bo jest tego gowna coraz to wiecej
Zgłoś
Avatar
rojekbuk 2016-01-08, 16:59 2
przeważnie tak jest "chodź na solo to ci wpierdolimy"... bohatery
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-01-08, 17:46 1
Cytat:

A ci wszyscy pierdoleni psycholodzy cały czas nadają ze to przez patologiczne dzieciństwo.



Troche jest w tym prawdy, z drugiej strony jest wielu dresów/przestępców z tzn dobrych domów, cokolwiek to znaczy. Ogólnie wszystko da się wyjaśnić juz na poziomie chemicznych procesów zachodzących w mózgu.

Zamierzam robić doktorat z możliwości wykorzystania odpadów ludzkich w energetyce niekonwencjonalnej. Zbierze się trochę materiału z osiedli i jakąś dotację z UE.
Zgłoś
Avatar
KrH 2016-01-08, 18:34 1
KrisCFC napisał/a:

Te najgorsze patusy, to zazwyczaj prowadzą taki dialog (jezeli w ogóle jakiś prowadzą):

- Ej, sorry masz może fajkę?
- Nie.
- A wyjebać Ci? (ew. zamiast tego występuje "to wypierdalaj")

W takim razie jesteś pizdą bo mi zazwyczaj odpowiadają coś w stylu dobra dzięki mordeczko.
Zgłoś
Avatar
orzelekgizycko 2016-01-08, 18:56
czemu to si tu znalazło?
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-01-08, 20:31
KrH napisał/a:

W takim razie jesteś pizdą bo mi zazwyczaj odpowiadają coś w stylu dobra dzięki mordeczko.



Bo nie palę? Cóż za myślenie...
Zgłoś
Avatar
KrH 2016-01-09, 14:05
KrisCFC napisał/a:



Bo nie palę? Cóż za myślenie...



Bo Ci odpowiadają czy Ci wyjebać. Cóż za umiejętność wyciągania wniosków... Ja też nie palę co nie zmienia faktu że jak nie dam takiemu sebixowi fajki to podziękuje i odejdzie a nie pyta czy mi wyjebać.
Zgłoś