18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Masz pająka
Dorik • 2016-06-01, 16:27
masz pająka na plecach (niech się obraca bo całkiem jebliwa )
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-06-01, 16:33 51
Sądząc po tym, że jest to nagrywane... nie, wcale nie ustawione

Jednak za 0:24 muszę dać piwo

Ach, te skrajności
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2016-06-01, 16:44 208
Do ruchania pewnie niezła, ale żyj z taką debilką.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2016-06-01, 16:59 3
Lepsze to niż pranki sranki z bombą . Zimne z pianką.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-06-01, 17:29 2
Tak kurwa.... ta sama baba nabiera się kilka razy na ten sam numer.... ku radości gawiedzi
Zgłoś
Avatar
Qunda 2016-06-01, 17:38 23
@up TB303
Moze i fejk. Ale chodziłem kiedyś do fajnego spożywczaka na mojej ulicy i wierz mi ze jedna ze sklepowych miała taką fobie na czystość. Wszystkiego się brzydziła, matka z nia miała 7 cudów smarzone ble, gotowane ble, najlepiej jakies jogurty, chlebki ryżowe. Pizza, rolo z knajp, już tak (i też nie widziała kto robi i jakoś jej to nie przeszkadzało) frytki samo robione? już nie! no troche pojebana z tym była. Ale do czego zmierzam: Wyczułem że ma taki tyk, odruch wymiotny i za każdym razem jak mnie wkurwiała, to jej opowiadałem różne, dziwne obrzydliwe sytuacje. Reakcja na nie jej była taka że miała odruchy wymiotne, jej oczy zachodziły łzami, momentalnie leciała do kibla, gardło przez to tak żdzierała że nie mogła mówić, makijaż rozlany. Kazała mi wypierdalać Zawsze! Ja zostawałem. Na kilka dni był spokój, i jak coś to znowu opowieści.
Zgłoś