18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Olaf_z_Bajki 2020-08-21, 19:21 5
Widziałem dziś te same zdjęcia, tylko z innymi przesłaniami kilkukrotnie, chociaż każde z nich było bezsensu tak jak ten mem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-21, 19:28 67
co za żenua...
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-08-21, 19:30
@Halman

Żenua, tak że aż.. Nie, zwyczajnie żenua.
Zgłoś
Avatar
Essent 2020-08-21, 19:34 5
łajno
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-08-21, 20:16 1
Tym wpisem niektórym spierdolę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.

A co do samego obrazka-
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-08-21, 20:38 16
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym spierdolę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Po pierwsze nie "syndrom dziadka" a paradoks dziadka.

Po drugie zabijając dziadka, tworzysz alternatywną linię czasu.
W której nie narodzi się twój ojciec i faktycznie nie spłodzi cie ale na ciebie to nie wpłynie ponieważ przybyłeś z innej rzeczywistości, identycznej ale nie powiązanej w żaden sposób z tą w której zajebałeś dziadka
Zgłoś
Avatar
Kriski 2020-08-21, 20:43 5
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym spierdolę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Ktoś Ci spierdolił dzieciństwo.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-08-21, 22:01
Niezwyciężony napisał/a:

o pierwsze nie "syndrom dziadka" a paradoks dziadka.



Masz rację- wyjęzyczyłem się- chodziło mi o paradoks.

Co do informacji zawartych w dalszej części Twojego postu, to nadal z ojcem i dziadkiem nad nimi pracujemy
Zgłoś
Avatar
farcz88 2020-08-21, 22:02
twoja stara mówiła ze syn zjebany jest powiem szczeze broniłem cie ale teraz widze miała racje
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-08-21, 23:15 2
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym spierdolę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



No ale jest w tym pewna nieścisłość bo gdybyś przeniósł się faktycznie wstecz to wtedy jako Kto skoro jeszcze w tamtych czasach się nie narodziłeś jako nic? tak jak to jeden kolega napisał przybyłbyś z trochę innej rzeczywistości i nie zmieniłbyś biegu historii a jedynie był obserwatorem tamtych czasów

Zgłoś
Avatar
Jonek10 2020-08-21, 23:15 2
Salieri16000 napisał/a:

Masz rację- wyjęzyczyłem się- chodziło mi o paradoks.



Teraz kolejny błąd: Przejęzyczyłem nie wyjęzyczyłem.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2020-08-22, 0:30 3
Jonek10 napisał/a:

Teraz kolejny błąd: Przejęzyczyłem nie wyjęzyczyłem.



Przestańcie się po dupach lizać to nie będziecie mieli problemu z językami.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-08-22, 0:53
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym spierdolę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Przedstawiles tu paradoks dziadka. A ja przedstawię Ci paradoks Boga. A mianowicie: czy jeśli Bóg jest wszechmogący, to czy potrafiłby stworzyć kamien, którego sam nie uniesie?
I jak Twój system? Rozjebany?
Zgłoś
Avatar
repowski 2020-08-22, 2:30 26
Zgłoś