18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
c................i 2012-05-21, 2:46
Dobra wytłuacze. Otóz całka to wiecie , taka skomplikowana rzecz, ale nie warto wiedzieć. Rodzajem całki jest cała oznaczona. Więc w określonym przedziale. Np całka z 2x w przedziale od zera do dwóch. No i jest wzorek na całke z x- ze wynosi ileśtam ( nieważne). Potem podstawia się tą obliczona wartość dla dwoch, a potem dla zera i odejmuje sie od siebie. To jest całka oznaczona z 2x w przedziale od 0 do 2. Koniec

Zeby nie było. Mialem te całki ale i tak dwoja w indeksie z tego jedna była
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-21, 5:03
@Nikczemniejszy widzę stały bywalec kwejka...
Zgłoś
Avatar
Cogito 2012-05-21, 8:13
Coliber napisał/a:

@Nikczemniejszy widzę stały bywalec kwejka...


Co to kwejk?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-05-21, 9:05
chmielu666 napisał/a:

A co jeśli jest w granicach -∞ do ∞ ?



To zależy jaka to całka.

Cytat:


@Nikczemniejszy widzę stały bywalec kwejka...



Wyobraź sobie, że są jeszcze inne źródła "wiedzy". Taki bardziej realne jak ludzie itp
Zgłoś
Avatar
edzia4fun 2012-05-21, 11:21
pozeracz_kotow napisał/a:

Brnijcie debile dalej w te Wasze humanizmy, idźcie na filozofie, socjologie, filologie, kulturoznawstwa i ZDYCHAJCIE NA BEZROBOCIU!



Jakby wszyscy szli za Tobą na wyższą matmę, to byś teraz siedział i w piachu rysował matematyczne formuły albo projekty sieci socjalnych, ekonomii, zachowań indywidów, nauki języków obcych na podstawie całek i równań kwadratowych.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-05-21, 13:35 2
edzia4fun napisał/a:



Jakby wszyscy szli za Tobą na wyższą matmę, to byś teraz siedział i w piachu rysował matematyczne formuły albo projekty sieci socjalnych, ekonomii, zachowań indywidów, nauki języków obcych na podstawie całek i równań kwadratowych.


Nie jestem na żadnej wyższej matmie, tylko na kierunku przyrodniczym (inżynierskim).

No kurwa jasne, językowcy pchnęli technologię na świecie ku przodowi... Jakbyś intelekcie nie zauważył, to język, alfabet to pewna forma KODU (matematyka).

Humanistom to możemy zawdzięczać rozwój kultury i tyle, większego wpływu na świat oni nie mieli.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-05-21, 18:17 4
pozeracz_kotow napisał/a:


Nie jestem na żadnej wyższej matmie, tylko na kierunku przyrodniczym (inżynierskim).

No kurwa jasne, językowcy pchnęli technologię na świecie ku przodowi... Jakbyś intelekcie nie zauważył, to język, alfabet to pewna forma KODU (matematyka).

Humanistom to możemy zawdzięczać rozwój kultury i tyle, większego wpływu na świat oni nie mieli.



Tak, a twój stary zbajerował twoją starą zajebistym wyprowadzeniem wzoru. Puknij się w łeb.

A tak poza tym:

Ktoś musi być dobry z matmy, a ktoś inny musi być dobry z języków, muzyki, dziennikarstwa. Gdyby nie było humanizmu, to nie byłoby pedagogiki, metodyki nauczania, a wtedy nauka matematyki w szkołach by po prostu nie funkcjonowała. Nawet nauczyciel matematyki musi mieć choć trochę wiedzy i wyczucia humanistycznego, żeby potrafić przekazać wiedzę dzieciakom.

Ja szanuję ludzi ze ścisłym umysłem, ale zastanawia mnie jedno - dlaczego w szkole dobrze sobie radziłem z matematyką, fizyką i chemią, z polskiego, historii i innych humanistycznych przedmiotów szło mi jeszcze lepiej, natomiast te wszystkie mózgi co mają we łbach kalkulatory przychodziły do mnie żebym im napisał pracę domową z polskiego albo historii? A jak czytałem ich wypociny to gryzłem wargi żeby nie parsknąć śmiechem?

Uważam, że humanistę można nauczyć prostej matematyki przydatnej w życiu i pracy, natomiast ścisłego nie nauczysz wrodzonej zdolności czytania i rozumienia, pisania i wyrażania myśli, rozumienia sztuki.
Zgłoś
Avatar
t................e 2012-05-21, 18:39 1
pozeracz_kotow,

Popieram! Właśnie z tego powodu na maturze wybrałem temat "Humanizm jako prąd umysłowy i postawa wobec świata plapala...".

Przez 15 minut udowadniałem dwóm nauczycielkom, jak potężnym wypaczeniem jest nazywanie artystów, polonistów i innych nierobów humanistami, i jeszcze dostałem za to dobrą ilość punktów . Matura to był zabawny czas
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2012-05-21, 19:46
Ja nawet nie próbuję tego zrozumieć co to ta całka...
Zgłoś
Avatar
Cogito 2012-05-21, 19:57
Znam podobny suchar. Rozmawia dwóch matematyków

A: Siema, dzisiaj pijemy!
B: O, to ciekawe. A kiedy jemy liczbę e?
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-05-22, 14:19 1
Oho, widzę, że kolega sergeantlipton jest jednym z przyszłych bezrobotnych socjo-pedagogo-chuj-wie-co i się wielce oburzył . Pomyśl matole, że gdyby nie wiedza, to nie miałbyś co przekazywać w szkołach, więc pedagogię sobie w dupę wsadź.

A co do czytania ze zrozumieniem, to ścisłowcy są w tym lepsi, ponieważ mają większe zdolności w myśleniu analitycznym, więc także zajebałeś kulą w płot.

Bez "humanistów" nie byłoby muzyki, ładnych ciuszków i obrazów.
Bez ścisłowców średnia przeżywalność noworodków wynosiłaby 50%, a średnia wieku nie przekraczałaby 40 lat.

Wniosek wyciągnijmy sami.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-05-22, 21:28
pozeracz_kotow napisał/a:

Oho, widzę, że kolega sergeantlipton jest jednym z przyszłych bezrobotnych socjo-pedagogo-chuj-wie-co i się wielce oburzył . Pomyśl matole, że gdyby nie wiedza, to nie miałbyś co przekazywać w szkołach, więc pedagogię sobie w dupę wsadź.



Nie jestem bezrobotnym socjo-pedagogo-chuj-wie-czym. Od czterech lat pracuję na stanowisku specjalisty ds. logistyki w dużym przedsiębiorstwie i niczego mi nie brakuje.

A ty kim jesteś? Studenciakiem, który po studiach będzie smażył frytki w mcdonaldzie (jeśli swoim ścisłym umysłem ogarniesz napisanie listu motywacyjnego) albo wyjedzie na saksy i będzie sobie mógł w dupę wsadzić całki różniczki i analizę. Amen.
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-23, 15:45 1
Jeżeli masz 25 lat i 4 lata pracujesz w logistyce to gratuluję Twojej firmie poziomu. Gdzie żeś był jak trzeba było 5 lat napierdalać na zmianę badania operacyjne, prawo, matematykę, systemy informacyjne i ekonomię? Ahh tak, troszczyłeś się o rozwój "logizdyki". Idź w chuj specjalisto od 7-dmiu boleści.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-05-23, 20:20 1
taziu napisał/a:

Jeżeli masz 25 lat i 4 lata pracujesz w logistyce to gratuluję Twojej firmie poziomu. Gdzie żeś był jak trzeba było 5 lat napierdalać na zmianę badania operacyjne, prawo, matematykę, systemy informacyjne i ekonomię? Ahh tak, troszczyłeś się o rozwój "logizdyki". Idź w chuj specjalisto od 7-dmiu boleści.



Badania operacyjne, prawo, matematykę, systemy informacyjne i ekonomię napierdalam i w pracy i w szkole, dzięki temu znam i teorię i praktykę. A co Ty znasz? Prawdopodobnie tylko teorię i to dość chujowo bo jeszcze nie skończyłeś gówniarzu studiów. Skończysz, zaczniesz szukać pracy i będziesz widział ogłoszenia: 'Zatrudnię młodego, z wykształceniem wyższym i doświadczeniem' Może wtedy zrozumiesz, że najlepszą szkołą jest życie, a nie pięć lat opierdalania się na studiach.

Powodzenia. Idź w chuj hejterze.

Zresztą o czym my mówimy?
Moim zdaniem zarówno humaniści jak i umysły ścisłe są potrzebni. Nie twierdzę, że ktoś jest lepszy lub gorszy, tylko wkurwia mnie takie pierdolenie, że ktoś ze zdolnościami humanistycznymi to nierób, pasożyt, bezrobotny, natomiast umysł ścisły to chuj wi kto - konstruktor rakiet albo baz kosmicznych. A jeszcze jak pochodzi ze Śląska to już w ogóle kurwa nadczłowiek
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-23, 20:24
Już widzę jak tworzysz SI dla linii lotniczych baranie. Takich robiących w trakcie studiowania na gównianych wieczorowych jest na pęczki. Dyskusja z Tobą to jak dyskusja z informatykiem po technikum który wykłuca się, że ma lepiej bo ma już doświadczenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie