18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Matematyka dziwko!
l................5 • 2014-10-22, 20:14
Miałeś kiedyś problem z matmą? Teraz to już nie problem

Oto Photomath:



jak było to chujowo obliczone.

Dla malkontentów czepiających się poprzedniego sarkastycznego opisu: kij wam w oczy.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-10-22, 21:27
Taa niech rośnie jeszcze większe pokolenie debili za których wszystko robią urządzenia mobilne.
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-10-22, 21:34 1
nie obejrzałem materiału, masz piwo za avatar
Zgłoś
Avatar
r................u 2014-10-22, 22:10 3
Zajebiscie. Teraz ludzie będą jeszcze głupsi.
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-10-22, 22:38 7
chuja to działa, pokazałem mu całkę to się zesrał i zawiesił
Zgłoś
Avatar
jozioopona 2014-10-22, 22:54 2
ja pierdole tak proste obliczenia czymś takim robić ? Co jest kurwa z wami ludzie ? Rozumiem żeby całki liczyło czy inne chujostwo ale te przykłady to prościzna.
Zgłoś
Avatar
gremlin1982 2014-10-22, 22:58
Smartfony mądrzejsze od ludzi za niedługo opanują cały świat...
Zgłoś
Avatar
BigM 2014-10-22, 23:03
Z ciekawości pobrałem i przetestowałem przed chwilą. Powiem szczerze, że działa raczej chujowo, zwłaszcza gdy w okolicy interesującego nas równania znajduje się tekst, lub inne cyferki (co zazwyczaj ma miejsce). Aplikacja gubi się i wyświetla jakieś bzdury, lub w ogóle nic nie liczy. Do tego ręcznego pisma (i to dosyć czytelnego) za cholerę nie chce rozpoznać. Nie polecam.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-10-22, 23:13 1
Niech rozwiazuje calki
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-10-22, 23:25
Ewolucja ludzi przestała działać po II WŚ... To tylko potwierdza przypuszczenia wszelkich naukowców.
Zgłoś
Avatar
h................o 2014-10-22, 23:35
Szkoda, że nie miałem tej aplikacji w liceum. Przydałaby się
Zgłoś
Avatar
Frerus 2014-10-22, 23:37
Dla mnie jest idiotyzmem korzystania z czegoś takiego, sam studiuję fizykę i matmy jest od cholery ale używam ewentualnie kalkulatora do sprawdzenia wyników. Niedługo to ludzie będą takimi debilami, że naprawdę będą potrzebowali nawet robotów żeby im buty wiązały, takie właśnie się staje społeczeństwo głupie i nie dokształcone. Zgodzę się z niektórymi, że nie wszyscy są dobrzy z matmy ale jak się usiądzie i trochę policzy to będą efekty, na pewno.

Dziękuję i pozdrawiam Sadoli.
Zgłoś
Avatar
Powell 2014-10-22, 23:42
Bycie debilem nigdy nie było tak proste
Zgłoś
Avatar
Marsun 2014-10-22, 23:45
Na razie tylko dla użytkowników iPhone'ów i Windowsów, czyli dla specyficznej grupy odbiorców

Zobaczymy czy kiedyś policzy całki..
Zgłoś
Avatar
Emanuell 2014-10-22, 23:49
Na pewno rozwiązuje też całki, pochodne i różniczki heh
Jeżeli ktoś nie umie liczyć prostych ułamków to pewnie siedzi w podstawówce i go mama/tata/nauczyciel może sprawdzać.
Fajny 'bajer', ale kalkulator jakoś dalej rules bardziej... ale niech 'gimby sie jarajo' xd

Swoją drogą kminię zawsze ile ludzi musi być mądrych, którzy wynajdą usprawnienia i inne ciężkie do stworzenia wynalazki, aby reszta społeczeństwa mogła zatracać się w lenistwie :PPP
Zgłoś
Avatar
SpeedyBang 2014-10-22, 23:53
Niedługo ludzie to będą takimi debilami, że nawet chleba nie będą sami piec... oh wait.
Moje dzieci etatyzmu, nie po to technologia idzie to przodu, aby z niej nie korzystać. Warto poznać sposoby liczenia, ale jeśli przejedziemy nad zadaniem telefonem i będzie rozwiązane to po prostu zaoszczędzimy czas. W praktyce trudniejsze jest ułożenie wyrażenia poprawnego logicznie, w zależności od zagadnienia, niż same jego rozwiązanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie