18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mateusz je Carolinę Reaper przez co zmuszony jest dokonać wypicia kefira z racji palenia jego gardła przez moc papryczki. A wszystko to w prawdziwym kebabie u prawdziwego Polaka ... tylko w Lublinie. Nagrywane ręką popularnego superzbieracza, Profesora Butelkologii Stosowanej i Puszkologii Zwyczajnej A Carolina Reaper ma 1 569 300 punktów w skali Scoville'a.

Zgłoś
Avatar
Liton 2017-09-23, 18:04 4
Tia - jedzcie Carolinę, jedzcie. Za miesiąc mam gastroskopię - odkąd ją zjadłem, żołądek czasami napierdala mnie niemiłosiernie.

Co do filmu - wiele papryk wygląda podobnie do Caroliny. W necie oglądałem jak ludzie rzygają jak koty po niej, mnie czkawka chyba z kwadrans męczyła. Ciało się broni przed tym gównem. Natomiast w to, że gość poczuł ostrość dopiero po przełknięciu - nie uwierzę. Wrażenie jest cudowne - jakby ktoś ci na żywca kroił podniebienie.
Zgłoś
Avatar
czerczil 2017-09-23, 18:22 1
moc bedzie czul nastepnego dnia na kiblu
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-09-23, 18:34 7
Kurwa... lubię ostre. Tak bardzo lubię ostre, że czasem jak sram, to przeklinam, że lubię ostre.
Czasem jak przesadzę z ostrem, to potem jem łagodne...... potem znowu ostre i znowu na kiblu bajabongo.
Ale, jakbym miał kozaczyć w knajpie...
1. Edukacja... sprawdzam nazwy...
2.Próbuję...
3. Idę do knajpy przykozaczyć.

To tak jak w kawale
Wchodzi Amerykanin do baru. (w PL)
_ podobno wy palaki możeta dużo wypić
_jak który wypije litra z gwinta i nie padnie to wygrywa ode mnie 2000dolarów.
_nikt się nie zgłasza, tylko jeden sebastian wybiega
_za chwilę wraca i wypija litra i nic....
Wtedy Amerykanin... wow super.. masz 2 koła.
Ale po co wybiegłeś z baru??
Byłem w knajpie obok, sprawdzałem, czy dam radę.
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2017-09-23, 18:54 1
Ci co pitolą, że debile, chuja nie reklama, ale trafia to na takie portale i leci dalej virtalem.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-09-23, 20:00 2
Ale jesteście niemili, nie słyszeliście o biznesach integracyjnych, prowadzonych przez niepełnosprawnych? Niepełnosprawni umysłowo, pełnosprawni w pracy, czy jakoś tak to leciało.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2017-09-23, 21:00 1
Velture napisał/a:

O kurwa mać... Taka reklama to antyreklama.
Bez kitu. Wiecie, że nie mówię tego i nie lubię tego słowa ale tym razem wyjątkowo to powiem: Zawiało cebulą...


Po części się zgadza ale w każdym kraju jest tzw cebula. Ale wierz mi, Polska cebula a np Angielska lub niemiecka wypada całkiem dobrze. Wolę tą swoją. Też byś wolał naszą po pewnym czasie.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2017-09-23, 22:07 1
Po tytule myślałem, że ta karolina to jakaś kobita, co ją będą wpieprzać. Ale przecież to nie hard.
Zgłoś
Avatar
gucios 2017-09-24, 0:00
Przy takich akcjach, polecam wódę, lub ogólnie jakiś mocniejszy alkohol. Mleko, kefir, zimne piwo czy woda itp. dają ulgę na krótką chwilę. Wiem po sobie. Niestety mam złą wiadomość, na drugi dzień tak czy siak palnik z dupy murowany.
Zgłoś
Avatar
Tomf 2017-09-24, 0:03
Kurwa mać carolina reaper to dodaje do bigosu... bardzo dobra, ale osobiście bardzie lubię naga viper i raja mirch z nich robie olejek do rosołku... tylko czemu taka reklama na sadisticu... ??? ile wam zapłacili ???
Zgłoś
Avatar
KalvliL 2017-09-24, 0:19
Super zbieracz z Lublina, kto studiował tam na pewno zna tego pana .
Tutaj więcej jego twórczości : youtube.com/user/grzesio256/videos
Zgłoś
Avatar
greony12 2017-09-24, 4:15
tylko 1,5? i takie jaja? w krakowie mają burgera "ostry jak maczeta" w skali 2,5m
a tak wgl gdzie w poznaniu to jest?
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2017-09-24, 9:05
Moje notowania miasto takie piękne...
Zgłoś
Avatar
Desir 2017-09-24, 9:33
Od początku myślałem że to mówi jakaś laska
Zgłoś
Avatar
Bosheszczye 2017-09-24, 23:28
kurwa koleś wdupiający papryczke wygląda choćby miał dauna a kamerzysta został wykastrowany
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-25, 9:26
Patolski wyszynk dla prawdziwych polskich patoli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie