18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
dziarski 2013-10-21, 23:04
to chuj nie reżyserowane, widać że zażenowanie niezłe wywoałała
Zgłoś
Avatar
Krzysztof Jeżyna 2013-10-21, 23:06 3
O kurde, ale matula. Zamiast zmotywować dziecko czy coś to kurde... Jeszcze na koniec udaje że nie słyszała i się droczy, wmawia jej że najgorsza... kurwa, pochlastać się można z taką rodzinką
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-10-21, 23:10 4
Pani z Politechniki Wrocławskiej, kto by pomyślał, że ma taką jędzę za starą.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-10-21, 23:12
dziarski napisał/a:

to chuj nie reżyserowane, widać że zażenowanie niezłe wywoałała


A świstak siedzi i zawija je w te sreberka
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-10-21, 23:24
Ja bym pierdolna mirabelki serwowane z sosem z nasypu. I chuj.
Zgłoś
Avatar
wik19740 2013-10-21, 23:34 2
Widać tu do czego ludzie są zdolni dla pieniędzy.
Sprzedadzą siebie , rodzinę itd.
Jednym słowem KUREWSTWO !
Zgłoś
Avatar
Bad Mother Fucker 2013-10-21, 23:42
Ja pierdole szok!
Zgłoś
Avatar
KissOfDeath 2013-10-21, 23:56
Jeden zwrot odda to najlepiej, a mianowicie po prostu "O KURWA..."
Zgłoś
Avatar
n................0 2013-10-22, 0:01
@bravoteampolska
Żebyś kurde wiedział! TVN to oszuści, którzy tak naprawde trzymają z PO. Jeden ze znajomych był na pewnej imprezie w miejscu gdzie krecili masterszefa i akurat udało mu sie zobaczyc kto jest zwyciezca programu, jakiś miesiac lub wiecej przed emisją odcinka ( a durni ludzie wysyłają smsa ''na żywo'' żeby wybrac zwycięzce ) I co ? policja, prokuratura, zarzuty. Jednym slowem - Manipulacja i WŁADZA. Huj im w dupe!

Niech ktoś zacznie rewolucje bo mnie trafia jak nas robia w tym kraju!
Zgłoś
Avatar
quatero 2013-10-22, 0:02
Szanuje rodziców i wgl te rzeczy, ale jak tu takiej nie wyjebać w czerep ?
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2013-10-22, 0:16 1
matka madzi przy niej to chuj
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2013-10-22, 0:28
nyga_20, znajomy cie w chuja zrobil. W tym programie to nie widzowie wybieraja zwycięzce. Swoją drogą to chyba sam musiałeś mieć taką sukę za matke bo na strasznego frustrata wyrosłeś
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-10-22, 0:59
Zakładając że nie jest to reżyserowane ( ) to kocham takie dramaty. Matka kurwa, naprawdę wkurwia to człowieka kiedy mimo tego, że zaszedłeś naprawdę daleko, otrzymujesz w zamian tekst "mogłeś to zrobić lepiej" i to jeszcze od rodziców...
Aleee
Kocham takie akcje ponieważ niedojebani ludzie zamiast zachować dla siebie swoje dramaty rodzinne i porażki, dodatkowo udzielają wywiadów i wyciągają swoje brudy na calutką Polskę
Czyż to nie jest tak pięknie żenujące !
Jak to było w jakimś filmiku na hardzie "money talks"
Zgłoś
Avatar
n................0 2013-10-22, 1:18
Websterthe1 napisał/a:

nyga_20, znajomy cie w chuja zrobil. W tym programie to nie widzowie wybieraja zwycięzce. Swoją drogą to chyba sam musiałeś mieć taką sukę za matke bo na strasznego frustrata wyrosłeś



dobra musze przyznac z tymi smsami to nie bylem pewien bo nie znam programu - sam to dopowiedziałem bo myslalem ze tak jest. co do fotek to są autentyczne i tak czasami jestem frustratem kiedy jak widze jak stacza sie ten kraj, a to ze jestem anty PO nie znaczy ze jestem za PiS tak (moze tak pomyslaleś ) wlasciwie to w zadnej partii chyba nie ma nadziei. W kazdym razie chodzi mi o to jaką niesprawiedliwą wladze mają niektore ugrupowania. Jak wiadomo ITI lubi sie z panami z PO ( ktora jest przy korycie ). Do kolegi policja zawitała na drugi dzien za glupie foty z nakazem aresztowania kiedy na nakaz zatrzymania gorszego przestepcy trzeba czekac troche dluzej...Nie jestem specjalistą od polityki czy prawa ale sam pomyśl. Acha a oprocz tego prokurator powiedzial po cichu kolesiowi ze musieli go zgarnac bo jedna z wazniejszych osobistosci w tvnie -nie bd pisał kto- zadzwoniła w tej sprawie.
Nie spinam się, nie każe komuś w to wierzyć, ja swoje wiem
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2013-10-22, 3:17
Kurwa, gdyby nie to, że film jest spoko, a użytkownicy sadola z kwejka, to bym pomyślał, że jestem na sadisticu... Kurwa, wracajcie na kwejka pojeby!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie