18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
W Shandong kobieta z córką po raz ostatni wsiadły na skuter gdyż ich żywot zakończyła ciężarówka, która najechała je nie widząc ich. Rozjechane nie mogły przeżyć gdyż taka waga mogła je tylko zabić.

Zgłoś
Avatar
P................� 2017-05-08, 22:38 2
Cytat:

Rozjechane nie mogły przeżyć gdyż taka waga mogła je tylko zabić.


Zgłoś
Avatar
ShockY 2017-05-08, 22:45
@PalonyPaznokiec uprzedziłeś mnie
Zgłoś
Avatar
Cisekx5 2017-05-08, 22:48 5
Jak ci poszło na maturze z języka polskiego fantastico?
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-05-08, 23:08
Dziwne to jest. Tam popiepszają wszyscy na skuterkach, jakby nie dało się jechać samochodem jak człowiek. W Anglii z kolei, jak jedziesz gdzieś skuterem, to patrzą się na ciebie jak na idiotę. Najgorsze co można tam zrobić, to pojechać rowerem na zakupy do marketu. Koleżanka raz pojechała, i mówiła że jak wracała do domu z siatami na rowerze, to ludzie autentycznie się oglądali za nią.
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2017-05-08, 23:32
Oczywiście wszyscy w szkole, w pierwszej klasie na geografii mieliśmy informacje gdzie leży Shandong ...
Zgłoś
Avatar
Blue! 2017-05-09, 6:40
Conderus Jak ma zgrabny tyłek to się oglądali co w tym dziwnego?
Zgłoś
Avatar
erkenzi 2017-05-09, 12:31
Ja tam lubie te opisy ,sa zajebiste
Zgłoś
Avatar
wonder_woman 2017-05-09, 16:51
@up zauwaz ze skuterkiem sie przepchniesz przez korki, same tez nie zrobia korasa na pół miasta, wiec nic dziwnego ze sobie skuterkiem jeżdżą a i zdaje sie ze do pewnego czasu nie trzeba było nawet miec na nie prawka, kupowałeś i jechałeś jak ci sie podoba (chodzi oczywiscie o azję). Z rowerem to juz w ogole nie rozumiem czemu to kogoś dziwi, calkiem szybko i zdrowiej niz ciągłe siedzenie w furce, ja tam dobrze wspominam lata kiedy tylko nim sie poruszalam, oczywiscie został zajebany jak to w cebulandii bywa i sie skończyło
Zgłoś