18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
o................o 2017-08-12, 6:06 6
Gdy zdycha muzułmanin, allah wyszukuje 72-wie dziewice... jeszcze 69.
Niestety gorączka straszna i u mnie.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2017-08-12, 7:58 1
Ładnie wycelował choć miejsca dookoła w chuj.
Zgłoś
Avatar
elfis 2017-08-12, 8:02 2
dawało wczoraj popalić, termometr pokazywał 40 stopni, znajomy wrócił z Chorwacji i myślał że odpocznie od temperatur a tu to samo
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2017-08-12, 8:49 2
Już rozumiem tekst wiersza: "śpieszmy się kochać ludzi, zostają po nich BUTY i telefon głuchy".
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-08-12, 9:17 1
Ślepa komenda! Przecież ta z prawej spojrzała w prawo! Nie widziała tego zapioerdalacza?!
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-08-12, 12:37 4
@biala20 pewnie, ze widziała i dlatego się zatrzymała tuż przed zdarzeniem pewnie po to, zeby przemyśleć sprawę i zdecydować co należałoby zrobić.
Tępa pizda, 70% kobiet jakie znam to tępe pizdy jak ta na filmie.
Zgłoś
Avatar
neoszw 2017-08-12, 14:10 2
O a gość jeszcze biegnie żeby skorzystać, póki mięsko jeszcze ciepłe!
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-08-12, 20:35 2
neoszw napisał/a:

O a gość jeszcze biegnie żeby skorzystać, póki mięsko jeszcze ciepłe!



Ciekawe, którą pierwszą wyrucha? Obstawiam, że tą najmniejszą w białej sukience
Zgłoś
Avatar
weryfikator4 2017-08-13, 8:00 4
Fantastico - ty masz kumpla w monitoringu w Guangzhou?...
Zgłoś
Avatar
Stajan 2017-08-13, 13:08 1
W piątek, we wszystkich mediach, od rana trąbili, że w całym kraju panuje stan wyjątkowy z powodu wysokich temperatur, a ten się pyta czy u nas też gorąco. A jak myślisz? Zresztą mniejsza o to, bo w piątek naprawdę myślałem, że to już moje ostatnie chwile życia. Opony mi się topią, czoło też, a od 10 km jadę za cysterną 30 na godzinę. Co on takiego wiózł, że przy 40*C musiał generować korek w godzinach szczytu? Miałbym to w dupie, ale moja klimatyzacja zaczyna porządnie chłodzić dopiero od 50 km/h. W dodatku ani dwójką za nim ani trójką. Myślałem, że zostawię auto na poboczu, resztką sił dogonię chuja na piechotę i odstrzelę w kabinie za masowe znęcanie się nad ludźmi. Na szczęście w tym momencie z przeciwka wreszcie pojawiła się luka na wyprzedzanie. Na pewno są tu jacyś TIRowcy więc mam pytania: 1) Czy naprawdę ten gość mógł wieźć coś płynnego co dla bezpieczeństwa wymaga takiego ślimaczego tempa? 2) Miał przegrzaną ciężarówkę i nie dał rady szybciej? 3) Po prostu był debilem i nie wiedział, że ludzie za nim umierają? Wiem, że to brzmi jak zagadki czterolatka, ale po prostu nie lubię się stresować więc na przyszłość chcę wiedzieć jak wytłumaczyć swoim nerwom dlaczego za chwilę dostaniemy udaru cieplnego i umrzemy lub ewentualnie spóźnimy się do roboty.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-08-13, 14:12 2
osztykurwo napisał/a:

Gdy zdycha muzułmanin, allah wyszukuje 72-wie dziewice... jeszcze 69.
Niestety gorączka straszna i u mnie.



70. Matka już nie podpada.
Swoją drogą, ta z prawej zbliżała się do wieku rębnego, to szkoda...
Zgłoś
Avatar
Reichsmarschall 2017-08-13, 15:04 2
Ja mam pewność ,że nigdy nie podzielę marnego losu osób z tego video bo odkąd zacząłem przeglądać kompilacje wypadków - szczególnie rosyjskich to rozglądam się w każdą stronę po kilka razy w trakcie przechodzenia przez pasy.
Zgłoś
Avatar
neoszw 2017-08-13, 22:48
Cytat:

Ja mam pewność ,że nigdy nie podzielę marnego losu osób z tego video bo odkąd zacząłem przeglądać kompilacje wypadków - szczególnie rosyjskich to rozglądam się w każdą stronę po kilka razy w trakcie przechodzenia przez pasy.
______________


I tak nadjedzie z nikąd i cię pierdolnie. Nie bój się.
Zgłoś
Avatar
Catar 2017-08-14, 8:45
mazga50 napisał/a:


Swoją drogą, ta z prawej zbliżała się do wieku rębnego, to szkoda...



Juz chyba była, w chinach 14 lat, japonia 13 lat
Zgłoś