18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
chudy179 2013-05-07, 23:48 9
To może zrobimy zrzutę i wypożyczymy tą drukarkę za 8000$ a następnie wydrukowanego w 3D huja załadujemy rudemu przy korycie. Co na to sadolowa brać?
A tak przy okazji to oni wykonują tylko szkielet broni na tych filmikach(tak w oryginale są produkowane glocki, nowe walthery i cz - szkielet z wysokowytrzymałych tworzyw a zamek i lufa stalowe) a jeśli chodzi o wykonanie lufy to sory kurwa ale ja nie wierzę(w szczególności z abs-u, chyba że to ma po prostu wystrzelić a nie być powtarzalne) Myślę, że każdy kto ma jakąkolwiek wiedzę o ciśnieniach panujących podczas wystrzału w komorze nabojowej zrozumieją moje obiekcje.
A to pierdolenie: "drukują części broni" to chyba pod publikę bo magazynek to na alle można kupić a bez lufy i zamka to huj nie broń jest.
Zgłoś
Avatar
wietnamiec 2013-05-07, 23:51
film to "Na linii ognia"
Zgłoś
Avatar
zippedin 2013-05-07, 23:56
... Przynajmniej ten kadr z filmu ciekawy.

A drukarka - niegłupia
Zgłoś
Avatar
lechu555 2013-05-07, 23:56 12
wietnamiec napisał/a:

film to "Na linii ognia"



dzięki
wiesz jak może wypędzić mole z mieszkania bo mi się zalęgły ?
Zgłoś
Avatar
Serdello24 2013-05-07, 23:56
konkretna sprawa ! Gdzie Kupie Taka Drukarke ? Mam Kilku osłow do odjebaniaa
Zgłoś
Avatar
toledo 2013-05-07, 23:59
kurwa, już wkrótce wszyscy będziemy mieli przejebane przez te plastikowe pistoleciki
Zgłoś
Avatar
R................i 2013-05-08, 0:03 2
Pan Max Kolonko zwraca uwagę na istotne problemy ale robi to w dziwny sposób. Opowiada z takim przejęciem jakby mówił o własnych dzieciach, dodatkowo w prawie każdym filmiku przeinacza fakty, nadinterpretuje i manipuluje widzem. 167 stopni fahrenheita to ok 75 stopni Celcjusza a zwykły karabin rozgrzewa się do dużo większych temperatur przy ogniu ciągłym. Nie wspominając o wytrzymałości na przeciążenia w komorze przy tej temperaturze.
Jeśli ktoś zna się na rzeczy to złoży działający pistolet kilku strzałowy bez drukarki 3d. Bez wiedzy nic nie zrobi nawet posiadając części. W najlepszym wypadku składak urwie majsterkowiczowi łapę. W Czeczenii już wiele lat temu ludzie zabijali się pistoletami zrobionymi ze złomu bez drukarki 3d i bez rusznikarzy.
Zgłoś
Avatar
no1cat 2013-05-08, 0:05
"ile czasu potrzeba żeby powstały powszechnie dostępne drukarki w metalu" - tak zwane frezarki numeryczne?
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-08, 0:10 1
Drukarka daje raczej większe możliwości, niż frezarka ze względu na możliwość zrobienia skomplikowanych struktur np. wewnątrz bloku metalu...
Zgłoś
Avatar
zielson1 2013-05-08, 0:11 1
Wypożyczenie tokarki kosztuje pewnie tyle samo a dzięki niej można zrobić prawdziwą broń, jakoś nie słyszałem żeby policja zatrzymała tokarza, który miał własnoręcznie zrobiony arsenał w domu.
Zgłoś
Avatar
SzpaneRR 2013-05-08, 0:13 1
Istnieją już pierwsze technologie druku 3D w metalu. Nie są doskonałe, ale szybko się rozwijają - rower z metalu wydrukowany w 3D, można googlować.

Technika druku 3D jest niesamowicie podniecająca. Przy dosyć wysokim poziomie technologicznym, jesteśmy w stanie wydrukować wszystko - od klocków lego, po kompletne silniki.
Eliminujemy w ten sposób ponad 90% tego, co robi się dzisiaj w fabrykach - obrubka skrawaniem itd. Otrzymujemy nowe możliwości projektowania - jak np. ustawianie różnych gęstości w różnych miejscach elementu. Możemy tworzyć lżejsze narzędzia czy części poprzez pozbycie się zbędnego wypełnienia.

Dochodzi do tego, że mało ogarnięty w technice amator z mizerną znajomością CADa jest w stanie realizować szalone projekty - od prostych zabawek po złożenia typu silnik odrzutowy albo może nawet procesor w indywidualnym procesie produkcyjnym.

Aż mi stanął...
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-05-08, 0:21 1
KMD napisał/a:

Ja bym sobie kupił taką drukarkę.

Wydrukował bym na niej części do tej drukarki i złożył drugą drukarkę. Potem na obu bym drukował części itd. (...)



Drukarki Airwolf3D "same siebie" produkują.



KMD napisał/a:

Kiedy bym miał kilkaset takich drukarek, drukowałbym karabiny i sprzedał Korei płn., która za ich pomocą podbiła by Chiny i zajęła ich arsenał, co wywołało by wojnę atomową na świecie i jego zagładę.



Do wytwarzania broni lepiej się nada EOSINT M 280, kosztuje 680.000$, ale w tej branży szybko Ci się zwróci.
Prototypy proszę testować na Wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-08, 0:23
Spoko spoko, drukarki ludzi z pracy nie wygryzą bo
po 1 ktoś będzie musiał je masowo produkować
po 2 będą takiej jakości, że co 2 lata będzie trzeba iść kupić nową
po 3 mamy miliardy ludzi na ziemi którzy mają problem zarobić na żarcie i dach nad głową zatem nawet biorąc pod uwagę stopniowy awans społeczny to nie prędko zaczną potrzebować drukarek 3D
Zgłoś
Avatar
herbertnawalony 2013-05-08, 0:24
Maksio!!! drukarka kosztowala $8000 a nie wypozyczyli ja za $8000
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-05-08, 0:25
lechu555 napisał/a:

...wiesz jak może wypędzić mole z mieszkania bo mi się zalęgły ?


Teraz ja pomogę, nie dziękuj:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie