18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
marakuja88 2013-05-07, 23:03 3
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-05-07, 23:05 3
Jakbym się skupił to bym zrobił sobie lepszego gnata w garażu... jak ktoś chce to zrobi czy z drukarka czy bez, nawet bez było by prościej...
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-05-07, 23:11 25
@up no właśnie nie było by prościej. Weź pod uwage to, że taki projekt broni będzie do ściągniecia z neta, wiec jedyne co musisz zrobić aby stworzyc broń to zaimportować projekt do kompa i nacisnąć OK, a pozniej to złożyć (do czego też będzie instrukcja).

W sumie jak przyjdą te czasy, że taka drukarka będzie w każdym domu, to tyle korporacje na tym stracą, że ja jebie. Na przykłąd klocki lego - zamiast kupić zestaw, każdy bedzie mógł sobie ściągnąc z neta nielegalny plik CAD z projektem tych klocków i wydrukować w domu za grosze:)
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-05-07, 23:14 14
ja już drukuje rakiety ziema powietrze bede nakurwiał w sylwestra
Zgłoś
Avatar
conrad303 2013-05-07, 23:37 1
co to za kawalek filmu???
Zgłoś
Avatar
Tomu__ 2013-05-07, 23:38 11
Jeśli drukarki 3d staną się tak popularne, to piractwo i jego zasięg nabiorą nowego znaczenia.
Zgłoś
Avatar
Filipck 2013-05-07, 23:40 1
Ta tylko ciekawi mnie ile było nieudanych prób, oraz ile ludzi (laików) zabije się po pierwszym wydrukowaniu z powodu złej jakości wyrobu. Drukarki 3D owszem mogą wejść do powszechnego użycia ale mosewej produkcji nigdy nie zastąpią, dlatego że koszt druku oraz CZAS jest niewspółmiernie większy.
Zgłoś
Avatar
ktbffh 2013-05-07, 23:40
Wy na serio kurwa YT nie macie. Na chuj wrzucać coś co jest na YT.
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2013-05-07, 23:40 1
Żydomasońskosocjalistycznochujumujocotamjeszcze lobby już szykuje nowe restrykcje.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-07, 23:43 100
Ja bym sobie kupił taką drukarkę.

Wydrukował bym na niej części do tej drukarki i złożył drugą drukarkę. Potem na obu bym drukował części itd.

Kiedy bym miał kilkaset takich drukarek, drukowałbym karabiny i sprzedał Korei płn., która za ich pomocą podbiła by Chiny i zajęła ich arsenał, co wywołało by wojnę atomową na świecie i jego zagładę.
Zgłoś
Avatar
Re-c 2013-05-07, 23:43
sprzedam drukarki 3d... tanio = D
Zgłoś
Avatar
lechu555 2013-05-07, 23:44 9
Mógłby napisać książkę o tym wszystkim o czym robi reportaże, umiejętność kojarzenia, zbierania do kupy, pewnych przesłanek, faktów, domysłów ma godną pozazdroszczenia, nawet jeśli są to to tylko jedne z wielu możliwości wytłumaczenia czegoś. Czytałoby się jednym tchem
Zgłoś
Avatar
C................a 2013-05-07, 23:48 23
Broń jest do wydrukowania, łuski też będą. Proch strzelniczy można zrobić w domu (poradniki internetowe). No cóż ludzie będą się zbroić. Człowiek od zawsze miał broń by chronić siebie swoich bliskich i jego mienie. Rządy od zawsze chciały nas rozbroić, ale w erze internetu i rosnącej wolności, to się zmieni. Swoja drogą ja bym sobie kupił drukarkę drukującą metalem. Zrobił bym jakiś miecz, albo kuszę i bawił się na działce. Wizja tego, że będę mógł sobie drukować co będę chciał daje takie uczucie wolności, że idzie się zesrać. Czekam aż na hardzie będą filmiki z tym co wydrukowali ludzie i zdołali sobie wsadzić w dupę
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-07, 23:48
Zabronią tego prędzej czy później.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie