18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
longlong7 2018-06-10, 22:11 43
złośliwość rzeczy martwych, spośród 360 stopni wybrał właśnie tam gdzie masz ryj
Zgłoś
Avatar
saves 2018-06-10, 22:12
Zakładałem, że mu łapy wkręci, ale to???
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-06-10, 22:33 3
saves napisał/a:

Zakładałem, że mu łapy wkręci, ale to???

KAŻDY jeden DOBRY tokarz, powie Ci, że toczymy od siebie, a nie na siebie... Jest to w chuj trudniejsze, ale właśnie to odróżnia tych właściwych, od amatorów...
Zgłoś
Avatar
kwaite09 2018-06-10, 22:36 5
Mechanik? Nie tokarz ?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2018-06-10, 23:04
napewno chcial didlo wytoczyć
Zgłoś
Avatar
A................r 2018-06-10, 23:54
no i wyjebało mu w morde za partaczenie roboty, iskry poleciały i w ogóle a Adolf Hitler nie zrobił niczego złego!
Zgłoś
Avatar
m................e 2018-06-11, 3:41 1
dobrze, ze mial okulary
Zgłoś
Avatar
_WHATEVER_ 2018-06-11, 8:02 8
MaszAyahuaskę napisał/a:

KAŻDY jeden DOBRY tokarz, powie Ci, że toczymy od siebie, a nie na siebie... Jest to w chuj trudniejsze, ale właśnie to odróżnia tych właściwych, od amatorów...


Nie wiem jak to wygląda z metalem,ale toczenie w drewnie z obrotami od siebie? Se chyba jaja robisz.Nóż też miałbym trzymać odwrotnie? Zauważ,że na filmiku toczy ręcznie a nie z posuwem mechanicznym,jak chciałbyś utrzymać nóż w dłoniach przy obrotach od siebie? Hahahahah. W drewnie toczy się z obrotami na siebie,tylko i wyłącznie. Takie rzeczy jak na filmiku się zdarzają,sam niejednokrotnie miałem podobne akcje tocząc drewno. Wbijające się w sufit noże,pękający na pół element toczony itp. Trzeba sprawdzać kieł i konika,dobrze wypośrodkować element toczony,naostrzyć nóż i będzie ok (przypadki pękających elementów,czy wyskakujących z rąk noży,zdarzają się baaaaaaardzo rzadko,najczęściej w winy operatora i braku doświadczenia,co oczywiście zdarzało mi się na początku przygody z toczeniem w drewnie).
Zgłoś
Avatar
Zimmerman 2018-06-11, 8:15 4
Niżej film jakiś spawacz się znalazł, tutaj tokarz... ze stu elektryków. Po co wchodzić na elektrodę i inne fora skoro tutaj są fachowcy od wszystkiego nie mówię tego złośliwie, czasami nawet się czegoś mądrego idzie dowiedzieć
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-06-11, 15:02
@up, niby są, ale chuja się znają. Przecież nawet z podstaw geometrii wychodzi, że tocząc na siebie (górą) jednocześnie toczysz od siebie (dołem), skoro toczony obiekt ma kształt walca.
Zgłoś
Avatar
_WHATEVER_ 2018-06-11, 15:47 1
Zimmerman napisał/a:

Niżej film jakiś spawacz się znalazł, tutaj tokarz... ze stu elektryków. Po co wchodzić na elektrodę i inne fora skoro tutaj są fachowcy od wszystkiego nie mówię tego złośliwie, czasami nawet się czegoś mądrego idzie dowiedzieć


Nie wiem ilu tu jest ludzi z jakimi zawodami,nie interesuje mnie to. Ja mam czeladnika w rzemiośle stolarstwo i owszem miałem sporo do czynienia z toczeniem w drewnie. Mogę się jeszcze wypowiedzieć w dziedzinie transportu bliskiego ponieważ posiadam takowe uprawnienia.

Justynka99 napisał/a:

@up, niby są, ale chuja się znają. Przecież nawet z podstaw geometrii wychodzi, że tocząc na siebie (górą) jednocześnie toczysz od siebie (dołem), skoro toczony obiekt ma kształt walca.


Tyś kurwa widziała podstawy geometrii, won do kuchni
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-06-11, 22:19
_WHATEVER_ napisał/a:


Tyś kurwa widziała podstawy geometrii, won do kuchni



Ty sobie nie pozwalaj! Takie rzeczy to po ślubie!
Zgłoś
Avatar
_WHATEVER_ 2018-06-12, 0:44
Justynka99 napisał/a:



Ty sobie nie pozwalaj! Takie rzeczy to po ślubie! [/quot
Dobrze kochanie

Zgłoś
Avatar
lesiot 2018-06-12, 8:53
longlong7 napisał/a:

złośliwość rzeczy martwych, spośród 360 stopni wybrał właśnie tam gdzie masz ryj



Nie... zwykła fizyka. Pieniek poleciał dokładnie tak jak wynika to z fizyki, ba za każdym razem tak poleci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie