18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mecz o wszystko!
HubertMwo • 2012-06-13, 23:40
Mimo, że to sadol to myślę, że nadaje się tutaj taki podnoszący na duchu filmik, w odróżnieniu do tych wszystkich bijatyk związanych z Ojro



#edit

Muzyka: Two Steps from Hell - Heart of Courage
Zgłoś
Avatar
Rabel 2012-06-14, 10:46
Jeśli będą grać tak jak z Rosją w drugiej połowie, to nie przesadze pisząc, że celować należy w Finał tych mistrzostw
Zgłoś
Avatar
Giorgio69 2012-06-14, 10:51 2
Zgłoś
Avatar
goja0808 2012-06-14, 10:57 3
Miałem ciarki jak to oglądałem!
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-14, 11:01
goja0808 napisał/a:

Miałem ciarki jak to oglądałem!



Standardowo na pleckach, czy dzieś indziej?
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-06-14, 11:19
Kurwa i jakaś muzyka z pojebanego Metina do huja ! ! !
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-06-14, 11:20
I taki synek który montuje "cos epickiego" nie rozumie ze Heart of Courage bylo w 30 filmach w tysiacach amatorskich filmow i wlasciwie, to jest wszedzie.A jest tyle epickiej muzy w sieci.

@up
Misiek, to nie kawalek z zadnego metina, co nie zmienia faktu ze jest zbyt eksploatowany.W kazdym razie jak nie masz o czyms pojecia, to idz grac w bierki.
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-06-14, 11:46 1
Aż mnie ciarki przeszły.
Piwo leci !
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-14, 11:47
lemon43 napisał/a:



Kompromitacje to musi przeżywać reprezentacja Holandii. Wszyscy gadali, że jest to faworyt a jak widać to nie pokonali Danii, w którą prawdopodobnie mało ludzi wierzyło.



No i co z tego? W jaki sposób zmienia to nasze położenie? Uważasz Danię, Niemców i Portugalię za słabszych od Polski, Czechów, Rosjan i Greków?
Mamy naprawdę silny personalnie skład. 3 mistrzów Niemiec, 2 graczy Arsenalu, jeden gracz PSV, piłkarze z Turcji, Belgii itp. To obowiązek wyjść z takiej grupy, Czesi mogą się pochwalić tylko jednym dwoma dobrymi grajkami, Rosickim i Czechem, Grecy żadnym, Rosjanie mają personalnie podobny skład do naszego.
W Danii grają bardzo dobrzy gracze, doświadczeni, ale przede wszystkim, tworzą drużynę. Zresztą, inaczej byśmy mówili, gdyby Holendrzy wykorzystali chociaż 20% swoich doskonałych szans, wtedy Dania na tę chwilę miałaby 0 punktów i żadnych szans na wyjście z grupy. To, że wygrali z Holandią to przypadek, bo inaczej nie da się tego rozpatrywać, dopuszczanie króla strzelców ligi Angielskiej i króla strzelców ligi Niemieckiej do 100% szans, to sytuacja, w której można się modlić wyłącznie o cud. No i ten cud się zdarzył, bywa i tak.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-06-14, 11:47 1
Ja pierdole. Zawsze sie znajdzie jakas maruda co zacznie na cos narzekac. Chuj, ze wyeksploatowane, wazne, ze dziala.
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-06-14, 11:53
standardowo, jak to u nazej reprezentacji najbliższy mecz jest meczem o wszystko. Każdy mecz jest meczem o wszystko.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-06-14, 12:03
Takie to okłamywanie siebie. Realne szanse to my mamy na remis. Liczę na Polskę, ale nie wmawiam sobie, że wygramy...przynajmniej rozczarowanie będzie mniejsze.
Zgłoś
Avatar
verdors 2012-06-14, 12:11 1
Nie wiem, czy zauważyliście, ale każdy filmik z tego typu muzyką w tle jest emocjonujący i ciarkopędny. Weźcie podstawcie Heart of Courage do psa srającego na środku chodnika i też będzie zapierał dech w piersiach.
Zgłoś
Avatar
liSSek 2012-06-14, 13:08
Aż ciary przechodzą...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-14, 13:30
Aż się łza w oku zakręciła.
Zgłoś
Avatar
Radeon303 2012-06-14, 13:40 1
Moje pokolenie niestety nie było świadkiem wielkich zwycięstw naszej reprezentacji w piłce nożnej. Czuję, że nadszedł ten wiekopomny czas! Jako ,że jestem gorliwym kibicem czuję się DUMNY z naszej kochanej drużyny! Panowie i panie, dzieci i młodzieży! W sobotę ma być ogromny doping! Nieważne gdzie, ważne jak i z kim! " Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy.."

PS: A po wygranej Polaków pójdziemy wszyscy się naje*ać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie