18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mecz o wszystko!
HubertMwo • 2012-06-13, 23:40
Mimo, że to sadol to myślę, że nadaje się tutaj taki podnoszący na duchu filmik, w odróżnieniu do tych wszystkich bijatyk związanych z Ojro



#edit

Muzyka: Two Steps from Hell - Heart of Courage
Zgłoś
Avatar
ploplo 2012-06-13, 23:52 17
Damy rade!!!!
Ten mecz to dopiero będzie sadol!
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2012-06-14, 0:26 20
Ogień kurwa! Filmik wykurwiaszczo wykurwisty, dałbym wódkę, nie piwo.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-06-14, 0:32 11
Chujowy ten turniej. Mecz o wszystko dopiero jako trzeci? A kiedy będą grali mecz o honor. A tak na poważnie, to kurwa nawet mają szansę na wyjście. Nie poznaje tej reprezentacji.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-14, 1:05
Piękny i krzepiący filmik, ale i tak skończy się jak zawsze - nadzieje, obietnice, a wyjście to co najwyżej z dupy
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-06-14, 1:13 32
Kudlaty1125 - w pełni się z tobą zgadzam. Pierwszy raz od wielu, wielu lat można powiedzieć, że mamy reprezentacje, którą za kilka lat można coś wywalczyć (o ile się nie wypalą). Smuda postawił na młodych i, pomimo wielkiego flame'u na jego osobę z tego powodu, okazało się to słuszną decyzją. Brak im jeszcze ogrania, ale jak będą ciężko trenować to z meczu na mecz będą coraz lepsi. I TEGO IM ŻYCZMY!!!

A póki co ograjmy Czechów i wyjdźmy z grupy
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-06-14, 8:19
I to jest piękno kibicowania. Kibole do kibla !
Zgłoś
Avatar
njus 2012-06-14, 9:20 2
Aż mi łzy do oczu podeszły
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-14, 9:20
Co proszę? Ktoś tu pisze o zasługach Smudy? Ależ te nastroje w narodzie się zmieniają...
Wyjście z takiej grupy to powinna być formalność dla drużyny występującej w roli gospodarza. To będzie wstyd, nie wygrać żadnego meczu.
Co to był za mecz, ten z Grecją? Kompromitacja, nasi po pierwszej połowie zupełnie nie mili sił, a Smuda zmian nie zrobił. Wstyd, mało brakowało, a by było w dupę.
Z Rosją owszem, lepsza gra.
Nie zmienia to faktu, że jeżeli kadra wyjdzie z grupy, to nie dzięki Smudzie, ale mimo Smudy.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-06-14, 9:26
Two Steps from Hell do czegoś TAKIEGO?
Zgłoś
Avatar
lemon43 2012-06-14, 9:37 2
Slonx napisał/a:

Co proszę? Ktoś tu pisze o zasługach Smudy? Ależ te nastroje w narodzie się zmieniają...
Wyjście z takiej grupy to powinna być formalność dla drużyny występującej w roli gospodarza. To będzie wstyd, nie wygrać żadnego meczu.
Co to był za mecz, ten z Grecją? Kompromitacja, nasi po pierwszej połowie zupełnie nie mili sił, a Smuda zmian nie zrobił. Wstyd, mało brakowało, a by było w dupę.
Z Rosją owszem, lepsza gra.
Nie zmienia to faktu, że jeżeli kadra wyjdzie z grupy, to nie dzięki Smudzie, ale mimo Smudy.



Kompromitacje to musi przeżywać reprezentacja Holandii. Wszyscy gadali, że jest to faworyt a jak widać to nie pokonali Danii, w którą prawdopodobnie mało ludzi wierzyło.
Zgłoś
Avatar
Qerty12 2012-06-14, 9:43
zajebiście zrobione ;p
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-06-14, 9:53 1
ciarki na plecach
Zgłoś
Avatar
NcLR 2012-06-14, 10:03 1
Mecz z Rosja(dokładnie druga polowa) to według mnie jeden z najlepszych jakie oglądałem w wykonaniu naszej reprezentacji:) być może z Grecja dopiero nabierali rozpędu

Do boju Orły!
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-14, 10:44
Nie będzie wspaniałego dopingu przez 90 minut, nie będzie wielkiej flagi biało-czerwonej na stadionie. A wiecie czemu ? Hehe. Walczcie dalej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie