18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mecz o wszystko!
HubertMwo • 2012-06-13, 23:40
Mimo, że to sadol to myślę, że nadaje się tutaj taki podnoszący na duchu filmik, w odróżnieniu do tych wszystkich bijatyk związanych z Ojro



#edit

Muzyka: Two Steps from Hell - Heart of Courage
Zgłoś
Avatar
kibellos 2012-06-14, 13:50 1
@up przeczytałem "jestem grillowym kibicem" ale jakoś mi nie pasowało w kontekście :p mimo że te nasze kopacze od wielu lat nie pokazały niczego specjalnego to jestem z nich dumny, każda ich bramka czy to z niemcami czy andorą napełnia mnie radością. i równiez wydaje mi się, że nadszedł czas osiagnąc jakiś sukces, np skopanieniemcow w gdansku w 1/4. co do tej zimochowej flagi, jest juz zgoda uefy na wniesienie takowej euro.wp.pl/wid,14573101,wiadomosc.html?ticaid=1ea0d niech ten sobotni mecz bedzie dla nas ogromnym świętem, dopingujmy naszych czy to na stadionie, w pubie, w domu czy strefach kibica. Każdy polski janusz ma prawo a nawet obowiazek kibicowac naszym.
Zgłoś
Avatar
scorfild 2012-06-14, 13:55
njus napisał/a:

Aż mi łzy do oczu podeszły



chyba do dupy..
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-06-14, 14:04
cóż za piekny filmik,prawie zacząlem w nich wierzyć. prawie...
Zgłoś
Avatar
wesder 2012-06-14, 14:13
to jest komentator a nie szpaku i te pseudo kometatorzy trzeciaki czy jakos tam....sluchalem w pracy robi wrazenie
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-06-14, 14:24
Slonx - pamiętaj, że siła drużyny nie jest sumą siły pojedynczych piłkarzy, którzy się na nią składają.
Można mieć drużynę składającą się z samych świetnych piłkarzy a wystarczy, że nie będą się oni rozumieli na boisku i nie wygrają żadnego meczu. Widać to na przykładzie Holandii - typowana jako faworyt, mnóstwo doskonałych piłkarzy a przegrywają z Danią, która nie jest może jakąś słabą drużyna, ale na pewno nie występują w niej piłkarze pokroju tych z Holandii. Niby dominacja Holandii a jednak brak skuteczności, niedokładne zagrania i wynik meczu na ich niekorzyść. Teraz faworyt nie wyjdzie nawet z grupy.

Tak więc podsumowując - to, że nasza drużyna ma piłkarzy grających w wielkich europejskich klubach, nie oznacza, że ma nam iść łatwo z każdym. Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu - to drużyna młoda. Ma jeszcze czas na zgranie i jeżeli się nie wypalą to ZA KILKA LAT mogą coś ugrać. Teraz można mieć jakieś tam nadzieje, ale nie wymagajmy od tych chłopaków zbyt wiele.

A co do Smudy - różne komentarze na jego temat były, ale ja byłem zawsze za tym co robił - czyli stawiał na młodych.
Zgłoś
Avatar
goja0808 2012-06-14, 14:54
Linekk napisał/a:



Standardowo na pleckach, czy dzieś indziej?



Na strefach podjajecznych.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-14, 15:00
Kris LaMuerte napisał/a:

Slonx - pamiętaj, że siła drużyny nie jest sumą siły pojedynczych piłkarzy, którzy się na nią składają.
Można mieć drużynę składającą się z samych świetnych piłkarzy a wystarczy, że nie będą się oni rozumieli na boisku i nie wygrają żadnego meczu. Widać to na przykładzie Holandii - typowana jako faworyt, mnóstwo doskonałych piłkarzy a przegrywają z Danią, która nie jest może jakąś słabą drużyna, ale na pewno nie występują w niej piłkarze pokroju tych z Holandii. Niby dominacja Holandii a jednak brak skuteczności, niedokładne zagrania i wynik meczu na ich niekorzyść. Teraz faworyt nie wyjdzie nawet z grupy.

Tak więc podsumowując - to, że nasza drużyna ma piłkarzy grających w wielkich europejskich klubach, nie oznacza, że ma nam iść łatwo z każdym. Tak jak napisałem w poprzednim komentarzu - to drużyna młoda. Ma jeszcze czas na zgranie i jeżeli się nie wypalą to ZA KILKA LAT mogą coś ugrać. Teraz można mieć jakieś tam nadzieje, ale nie wymagajmy od tych chłopaków zbyt wiele.

A co do Smudy - różne komentarze na jego temat były, ale ja byłem zawsze za tym co robił - czyli stawiał na młodych.


No to przecież kuźwa pisałem, Duńczycy są słabsi personalnie, ale tworzą drużynę, kolektyw. To samo (pierdoleni) Ukraińcy. Tego kolektywu nie widziałem z Grecją, ale widziałem jego zalążki z Rosją.
Zwyczajnie uważam, że jeżeli awansujemy, to nie będzie to zasługa Smudy, ale jeżeli odpadniemy, to będzie to jego wina.
Zgłoś
Avatar
ffuunnkkyy 2012-06-14, 19:21
ciary na całym ciele

do boju chłopaki

jesteśmy z wami
Zgłoś