18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Media bez wyboru
ciepson • 2021-02-10, 20:06
Włączyłem telewizor i zobaczyłem taki komunikat "Tu miał być Twój ulubiony program".
A ja chciałem tylko obejrzeć pół godziny reklam z krótką przerwą na film.

2021-02-10, 20:19
Oby nigdy nie przestali strajkować. Świat bez prywatnych rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych non stop mówiących innym jak mają żyć i co mają kupować będzie zdecydowanie lepszy.


A co do kolejnego podatku, to j***ć PiS i każdą inną władzę, która podnosi podatki, czyli j***ć wszystkich jacy rządzili w Polsce od 1944, bez wyjątku. j***ć by zaj***ć!

P.S.: Polityka i religia czy od razu do Sucharów?

2021-02-10, 20:26
A ja mam ich w dupie.
Telewizji nie oglądam. Lubią sobie politykować.
Cicho siedzieli, jak 50 podwyżek robili i lockdowny.
Jak się zabrali za nich, to "Olaboga pomuszcie".
HA TFU!

2021-02-10, 20:35
Włącz scierwo tvp scierwo pis :!:

2021-02-10, 20:42
Rebeliant napisał/a:


P.S.: Polityka i religia czy od razu do Sucharów?



Dlatego, że obecna sytuacja to nieśmieszny beton.

2021-02-10, 20:50
Przy koronce taką panikę nakręcili, że wręcz swoje gówno z emocji zjadali. Niech zdychają. Szkoda tylko że TVP się nie dołączyła. Bez tych wszystkich telewizyjnych kurew świat byłby piękniejszy.

2021-02-10, 20:52
Nie oglądaj telewizji bo bedziesz miała w głowie glisty
tak powiedział Ś.P. Pan Smoleń.

ch*j w dupe Tefałenom i Polszmatom i innym reklamodawcom.
Wszyscy WON!

2021-02-10, 20:53
Jak na polsacie,albo tvn jakis film leci,to w przeewie reklamowej mozna śmialo na male zakupy z tankowaniem samochodu zdążyc.

2021-02-10, 20:57
nareszcie! k***a spokój od tego bełkotu. Jak dla mnie mogą w ogóle nie powracać na antenę, te ich marne programy i pie**olone reklamy.

2021-02-10, 21:12
A ch*j im wszystkim w dupe. :roll:
Nie słucham radia, odkąd w niemal każdym radiu połowę czasu antenowego zajmują reklamy środków na wrzody żołądka i grzybicę p*zdy.
Nie oglądam telewizji odkąd wszystkie informacje można znaleźć w Internecie (oczywiście z Adblockiem, bez reklam), a niemal wszystkie filmy są na wyciągnięcie ręki w Netflixach, Hbo itp za śmieszne 40zł miesięcznie.

Zauważcie, że wszystkie te media głównego nurtu (TVNy, Fakty, Wyborcze itp) pierwsze co zrobiły wchodząc do internetu to zaczęły napie**alać clickbajtami i milionami reklam w każdym zakamarku strony. Oni mają w dupie widza/czytelnika i chcą tylko doić hajs, wiec niby po kiego ch*ja miałbym się teraz za nimi wstawiać? Niech giną. Ich miejsce zajmą inni, mniej pazerni. :roll:

2021-02-10, 21:13
h*j im w dupę, nie popieram ich protestu. Powinni płacić jak każdy przeciętny Kowalski.
Po kasę z budżetu dla psiedsiębiorców sięgali w związku z "lockdownem" (TVN dostał 13 mln zł niby za co!?)
Hipokryci j***ni.

2021-02-10, 21:25
ARock napisał/a:

Nie oglądaj telewizji bo bedziesz miała w głowie glisty
tak powiedział Ś.P. Pan Smoleń.
ch*j w dupe Tefałenom i Polszmatom i innym reklamodawcom.
Wszyscy WON!



TVN i Polsat to nie reklamodawcy.

2021-02-10, 21:28
Cukier szkodzi, więc należy go opodatkowac = reklamy szkodzą, trzeba je opodatkować. Bardzo dobrze.
TVN przez 5 lat zarabiają 9 MLD złotych i płaca w Polsce 70tys zł podatku za ten czas, mam płakać za ich miliony? Czy może chlastać się że nie obejrzę ukrytej prawdy? Albo nie przeczytam na Onecie że Niemcy mieli smutna wigilię jak okupowali Polskę/Rosję??? Może j***ć PiS ale was niemieckie, postkomunistyczne media j***ć jeszcze bardziej.

2021-02-10, 21:39
~T3RMINATOR napisał/a:

h*j im w dupę, nie popieram ich protestu. Powinni płacić jak każdy przeciętny Kowalski.
Po kasę z budżetu dla psiedsiębiorców sięgali w związku z "lockdownem" (TVN dostał 13 mln zł niby za co!?)
Hipokryci j***ni.



Po pierwsze - z tego co piszesz wynika, że nie rozumiesz istoty protestu. To nie ma nic wspólnego z przeciętnym Kowalskim.
Po drugie nie masz pojęcia o zasadach wsparcia dla przedsiębiorców.
Ale zdanie masz.

NataliaW napisał/a:

Cukier szkodzi, więc należy go opodatkowac = reklamy szkodzą, trzeba je opodatkować. Bardzo dobrze.
TVN przez 5 lat zarabiają 9 MLD złotych i płaca w Polsce 70tys zł podatku za ten czas, mam płakać za ich miliony? Czy może chlastać się że nie obejrzę ukrytej prawdy? Albo nie przeczytam na Onecie że Niemcy mieli smutna wigilię jak okupowali Polskę/Rosję??? Może j***ć PiS ale was niemieckie, postkomunistyczne media j***ć jeszcze bardziej.



Mylisz przychody z dochodem. O reszcie bzdur nie będę się wypowiadał , bo i tak nie zrozumiesz.
Porządnie posprzątać lub gotować też pewnie nie potrafisz,

2021-02-10, 22:01
Łamanie warunków umowy z klientem to najgorsza forma protestu jaką mogli przyjąć, bo oberwie jedynie Bogu winny klient, a PiS się śmieje i liczy zyski z monopolu na reklamy i "pików" oglądalności. Chociaż nie popieram z zasady podatków, to i nie zamierzam bronić specjalnie tych cynicznych egoistów. Czy prywatne media protestowały, jak pisowskie socjaluchy gnoiły przedsiębiorców? Nie. Dopiero teraz protestują, jak reżimowa łapa wyciągnęła się w ich kierunku.