18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Siedzę sobie po nocy późnej, zatem na łeb słuchawki ja założył. Gitarę w macki i myślę... Se Megadefuf poszukamy, najprzeładnieszych, prostych, popularnych. Niech się stanie! Symphony of Destruction! Ale nie! Ale nie! Poszukamy na jutubie kowerów. I kurwcze....



O jeżu kolczasty! Gościu zapierdala 1800% lepiej ode mła na wiosle w kolorze którego nie wymówię.

Na dodatek, jego sprzęt "z tyłu" jest więcej warty niż nerki wszystkich moich pokoleń. Płuca zresztą też.

Kto zgadnie kto to taki?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-09-06, 16:52
To w absurdach dnia codziennego?

Chyba, że kategorią iż metal to muzyka.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-09-06, 16:59
Siedzi na fotelu z Golfa III. Pewnie jakiś wieśniak
Zgłoś
Avatar
Cannibal 2012-09-06, 17:01 1
z tym "zapierdala na 1800%" to byłbym jednak ostrożny ponieważ zaprezentował to co każdy w miarę ogarnięty gitarzysta potrafi...
Zgłoś
Avatar
vass 2012-09-06, 17:01 2
Ja mam różowy bas Ibanez i nie płaczę
Dzięki temu, że kupiłem taki różowy, był o 200zł tańszy niż w innym kolorze
Zgłoś
Avatar
Jakubis121 2012-09-06, 17:08 10
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana



siedlik napisał/a:

mettalica



Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-09-06, 17:59 2
sinjids napisał/a:

KURWA! Co to ma być! Jakieś forum muzyczne?! To jest sadistic.pl KURWA. Tu się wrzuca mordujących się murzynów, albo flaki motocyklistów rozwleczone po autostradach.

Fajnie dziad zagrał kawałek Megadeath'u, ale co to za pierdolona mania na wrzuty coverów. Ja pierdole! Naprawdę nie ma już żadnej selekcji wstępnej?!



Cytując ~Conscribo,

Cytat:

nieee drzyj japy, aż u mnie smród w oczy szczypie

Zgłoś
Avatar
krz2 2012-09-06, 18:03
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana


Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-09-06, 18:08
upagowno napisał/a:


co to za gitara ? o.o



Zwykły kramerek. Nic szczególnego.
Model sustainer jak mamy być szczegółowi.
Zgłoś
Avatar
smiechlem 2012-09-06, 19:34
siedlik napisał/a:

mettalica



Zgłoś
Avatar
matt69 2012-09-06, 19:54
tenk koleś na jutjubie ma nick palendre. warto obczaic jeszcze cover Seasons in the abyss Slayera
Zgłoś
Avatar
bohema667 2012-09-06, 20:40
Muza z gry każdego sadola Flat out 2
Zgłoś
Avatar
Krysss 2012-09-06, 20:52 2
Phie a ja tam sobie mam różowe struny w basie i nie narzekam
Zgłoś
Avatar
qbak 2012-09-06, 21:15
gosciu ma konkretny gust muzyczny i konkretny sprzecior - dwa jakies Marshalle Plexi na zajebistymi tolexie + jakis Kramer z lat 80's :p

respect

ale tego sola to on chyba nie gral, cos mi smierdzi fejkiem :p
Zgłoś
Avatar
Headcrusher 2012-09-06, 21:20 1
kojarze tego dziadka z youtuba, ale litosci, przeciez on ten kawałek poleciał z playbacku po za tym jeszcze puścił jakiś cover tego kawałka.
po za tym widze ze wciąż zaczynasz swoją przygodę z gitarą, bo ten kawałek to kompletny banał.
każdy kto się przykłada do gitary, to do odegrania solówki z symphony of destruction w oryginalnym tempie nie powinien mieć problemu grając na wieśle max 5 lat.W megadeth najtrudniejsze do możliwie bezbłędnego odegrania są kawałki (z solówkami) z pierwszych 4 płyt
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-09-06, 22:03
Headcrusher napisał/a:

kojarze tego dziadka z youtuba, ale litosci, przeciez on ten kawałek poleciał z playbacku po za tym jeszcze puścił jakiś cover tego kawałka.
po za tym widze ze wciąż zaczynasz swoją przygodę z gitarą, bo ten kawałek to kompletny banał.
każdy kto się przykłada do gitary, to do odegrania solówki z symphony of destruction w oryginalnym tempie nie powinien mieć problemu grając na wieśle max 5 lat.W megadeth najtrudniejsze do możliwie bezbłędnego odegrania są kawałki (z solówkami) z pierwszych 4 płyt



Masz rację. Dopiero uczę się grać na gitarze. Pierdzielło mnie w łeb na "starość".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie