18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Siedzę sobie po nocy późnej, zatem na łeb słuchawki ja założył. Gitarę w macki i myślę... Se Megadefuf poszukamy, najprzeładnieszych, prostych, popularnych. Niech się stanie! Symphony of Destruction! Ale nie! Ale nie! Poszukamy na jutubie kowerów. I kurwcze....



O jeżu kolczasty! Gościu zapierdala 1800% lepiej ode mła na wiosle w kolorze którego nie wymówię.

Na dodatek, jego sprzęt "z tyłu" jest więcej warty niż nerki wszystkich moich pokoleń. Płuca zresztą też.

Kto zgadnie kto to taki?
Zgłoś
Avatar
siedlik 2012-09-06, 2:05 57
Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-09-06, 2:21
][b] siedlik[b\] Też cię lubię. Pozwól, że uściskam cię za szyję.

PS Retrospekcje z domu rodzinnego zostaw na hard`a.
Zgłoś
Avatar
g................n 2012-09-06, 3:11 12
Tu masz dobry cover Megadeth'a
(A w sumie to nie cover, tylko odegranie gitary Mustaine'a)



P.S. A za wrzutkę piwko, bo Megadeth
Zgłoś
Avatar
upagowno 2012-09-06, 7:31
znam tego ziomka , fajnie coverował kawałki sabbathów

co to za gitara ? o.o
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-09-06, 7:40 23
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana



To żeś dojebał... Nie pierdol, że każdy szpakowany, starszy facet wygląda na pedofila. Może nie miałeś szczęścia z takim, stąd uprzedzenia... O ile nie jesteś rudy albo łysy, też możesz podobnie wyglądać.

Masz tu STADO starszych panów z gitarami. Klip za długi, żeby wszedł, więc obczaj, jak grają Prawdziwi Starsi Panowie. Pink Floyd z lat 90.
watch?v=RKVJicTW9rc
Zgłoś
Avatar
Go2Hell 2012-09-06, 12:19 4
BrunerOvned napisał/a:



To żeś dojebał... Nie pierdol, że każdy szpakowany, starszy facet wygląda na pedofila. Może nie miałeś szczęścia z takim, stąd uprzedzenia... O ile nie jesteś rudy albo łysy, też możesz podobnie wyglądać.

Masz tu STADO starszych panów z gitarami. Klip za długi, żeby wszedł, więc obczaj, jak grają Prawdziwi Starsi Panowie. Pink Floyd z lat 90.
watch?v=RKVJicTW9rc



Ojciec mi kazał dać Ci piwko za pikn floyd i filmik w komentarzu, więc łap
Zgłoś
Avatar
Dudzio 2012-09-06, 15:59
youtube.com/user/palendre
kanał gościa znanego w internecie jako 'Grandpa'
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-09-06, 16:22 2
KURWA! Co to ma być! Jakieś forum muzyczne?! To jest sadistic.pl KURWA. Tu się wrzuca mordujących się murzynów, albo flaki motocyklistów rozwleczone po autostradach.

Fajnie dziad zagrał kawałek Megadeath'u, ale co to za pierdolona mania na wrzuty coverów. Ja pierdole! Naprawdę nie ma już żadnej selekcji wstępnej?!
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-09-06, 16:28 6
sinjids,
Widzę znawca sadistica, a o poczekalni nie słyszał
Zgłoś
Avatar
R................g 2012-09-06, 16:32
Sprzęt za grube tysiące ale brzmienie chujowe Pewnie przez jakiś multiefekt nagrywa
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-09-06, 16:35
różowa gitara psuje wszystko ;<
Zgłoś
Avatar
allnazwyzajete 2012-09-06, 16:43 4
Szkoda tylko, że solówka jest z playbacku
Zgłoś
Avatar
Thormentooor 2012-09-06, 16:47 4
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana



kurwa "mettalica", idz być rudy gdzie indziej stary.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2012-09-06, 16:51
allnazwyzajete napisał/a:

Szkoda tylko, że solówka jest z playbacku



Jak dla mnie to całość jest podłożona, mimo że dziad dobrze gra, to jednak nie nagrał dźwięku, tylko pod video dołożył audio.

W solówce wyraźnie palce nie pasują do dźwięków, w utworze troszkę mniej wyraźnie. Być może słaba synchronizacja audio-video
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie