18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Dr.Val 2012-10-12, 8:06
Chinole chcieli wykupić greckie wyspy i byłoby po kryzysie w Grecji, ale Angela na szczęscie również z tego powodu pompuje dalej tam całą europejską kasę.
Zgłoś
Avatar
reedock 2012-10-12, 8:10
Prowadządza ( o ile to jej imię a nie pozycja plemienna ) THA-BANG, musi mieć coś wspólnego z Bangbros czy RealityKnights
Nawet w 1 klatce filmu dobrze układa usta.
Zgłoś
Avatar
gwizdus 2012-10-12, 8:35
Popatrzcie na foto z tematu wyżej, a następnie na ten filmik (przed naciśnięciem play) xD
Zgłoś
Avatar
DumbledoreZG 2012-10-12, 8:45
zlew69 napisał/a:

Mam nadzieje, że Polska też się w końcu obudzi.



Z czego?

To prawda, że w Polsce jest bardzo źle, ale lepiej niż w Grecji.

Poza tym Grecy w wcześniejszych latach żyli ponad stan: bardzo dużo kupowali, wcześniej przechodzili na emeryturę, mało kto co pracował. Ogólnie, żyli lekko i wygodnie, a opiekowało się nimi państwo. Drugim aspektem jest to, że Grecja wchodząc do strefy euro, oszukiwała z danymi na temat stanu gospodarki i pieniądza - drachmy. Chciała na siłę się wepchać do strefy euro, gdzie trzeba mieć mocną gospodarkę.

Takie wygody i Euro zrujnowały grecką gospodarkę i teraz muszą oszczędzać. Niemcy dają największą pulę pomocy dla Grecji, bo są państwem które w UE więcej wpłaca niż wypłaca.

Teraz wygodni, leniwi Grecy muszą zapieprzać, aby odrobić pomoc za ratowanie ich dup i uratować gospodarkę kraju. Uważam, że powinni mieć szacunek do przedstawiciela kraju, który im pomaga. Uprzedzam, że sam nie lubię Niemców, ale bym miał sazcunek dla kogoś, kto ratuje mi dupę.
Zgłoś
Avatar
ras666 2012-10-12, 9:42
A jak już to pierdolnie i nie będzie niczego ( ) to na 100% nie dojdą do władzy ludzie kompetentni tylko jebani demagodzy którzy powiedzą ludziom to co chcą usłyszeć. I przepaść między bogatymi a biednymi będzie jeszcze większa.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-10-12, 10:23
Dobra chuj z grekami - oni są sami sobie winni. My nie mieliśmy dodatków w postaci kilkuset euro miesięcznie za mycie rąk. Oni tak.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-10-12, 11:39
Obecnie jest możliwość adoptowania Greka za jedyne 500 Euro. Grek będzie za Ciebie robił wszystko na co Tobie brakuje czasu. Będzie spał do 11, będzie chodził za Ciebie na kawę, będzie odbywał popołudniową siestę. Wieczorem posiedzi za Ciebie w knajpce.

Ja już adoptowałem i mam luz – mogę zapierdalać od rana do wieczora.

__________

A poważnie? Grecy to śmieci, najgorsza padlina i ścierwo. Pracować im się nie chce, bo naście euro za godzinę to dla nich za mało... Jasne, że woleliby jak do tej pory - siesta, kawka i bezczelne, ciągłe "metaaaa" czyli "jutro", które potrafi trwać w nieskończoność...

Nie możecie zrozumieć, że grecy bulwersują się, bo MUSZĄ WRÓCIĆ DO NORMALNEJ PRACY? Tu nie chodzi o nic innego, jak tylko o to, że skończył się dla nich czas turystycznej prosperity i trzeba ogarnąć szarą codzienność.
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-10-12, 12:52
merkelowa w grecji najbardziej lubi spacery po barcelonie.
Zgłoś
Avatar
Gandziorek18 2012-10-12, 13:03
Kto ta pizde do tv przyjął ? z taka wada wymowy idź pan w chuj
Zgłoś
Avatar
hanysiontko 2012-10-12, 13:58 1
DumbledoreZG napisał/a:



Z czego?

To prawda, że w Polsce jest bardzo źle, ale lepiej niż w Grecji.

Poza tym Grecy w wcześniejszych latach żyli ponad stan: bardzo dużo kupowali, wcześniej przechodzili na emeryturę, mało kto co pracował. Ogólnie, żyli lekko i wygodnie, a opiekowało się nimi państwo. Drugim aspektem jest to, że Grecja wchodząc do strefy euro, oszukiwała z danymi na temat stanu gospodarki i pieniądza - drachmy. Chciała na siłę się wepchać do strefy euro, gdzie trzeba mieć mocną gospodarkę.

Takie wygody i Euro zrujnowały grecką gospodarkę i teraz muszą oszczędzać. Niemcy dają największą pulę pomocy dla Grecji, bo są państwem które w UE więcej wpłaca niż wypłaca.

Teraz wygodni, leniwi Grecy muszą zapieprzać, aby odrobić pomoc za ratowanie ich dup i uratować gospodarkę kraju. Uważam, że powinni mieć szacunek do przedstawiciela kraju, który im pomaga. Uprzedzam, że sam nie lubię Niemców, ale bym miał sazcunek dla kogoś, kto ratuje mi dupę.



co nie zmienia faktu ze jestesmy traktowani jak tepe bydlo i mamy jedna z najwiekszych emerytalnych granic wiekowych w erupie ;/ [chociaz nie jestem obeznany wiec moge sie mylic]
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-10-16, 18:44
Trzeba do tego dorzucić cyrki w greckiej telewizji, zaczęło się na 2 tygodnie przed jej przyjazdem. Te same polityczne transmisje na prawie każdym kanale. Przemowy pacanów z partii socjalistycznych o ratowaniu demokracji przed nazistami, blokowanie jakichkolwiek treści prawicowych, gęby komuchów (wyglądają jak ćpuny) w wiadomościach każdego dnia. Co mądrzejsi politycy nie chcieli mówić za dużo w tv bo cała UE może to oglądać i udupić ich plany w zarodku. Merkel zapowiedziała że chce się widzieć z przedstawicielami typowo komunistycznej partii, media skutecznie uciszyły prawicę i każdego kto chce zmian/odejścia z UE

Prawda co mówicie, o potężnym socjalu jaki tu mieli. W ciągu ostatniego miesiąca mnóstwo starych Greków protestowało przeciwko wszelkim cięciom. Zabrali im wcześniejsze emerytury i dodatki dla tych co idą na emeryturę później, nałożyli podatek za posiadanie domu (nie jestem tylko pewna czy to gruntowy czy co), z pensji ściągają im 30% (podatek + składki na ubezpieczenie społeczne). W tej chwili wygląda to prawie jak w Polsce, tylko podatki typu VAT i akcyza są trochę niższe

Grecja może wygrzebać się z kryzysu, tylko niech UE przestanie narzucać im przymusowe pożyczki, bo to ich tylko bardziej zadłuża. Poszło trochę cięć i to nie koniec, gospodarka powoli idzie w dobrą stronę. Poziom życia nawet po tych cięciach jest i tak wyższy niż w Polsce, młodzi nie mają problemu z tym kryzysem, tylko starzy o wszystko się burzą. O ile starzy nie chcieli pracować i wysługiwali się Albańczykami (tania siła robocza), tak młodzi chcą wyjebać ciapatych z kraju i mieć pracę dla siebie. Młodzi chcą naprawić błędy starych, tylko to wymaga czasu i odcięcia starych od koryta
Zgłoś