18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Mężczyzna twórcą Femen
Yurij • 2013-09-05, 17:22
Mówiąc szczerze, nie jestem tym ani trochę zaskoczony.

Cytat:

Organizacja feministyczna stworzona i kontrolowana przez mężczyznę? Kim jest tajemniczy Wiktor Swiatski - założyciel i ideolog grupy Femen?



Wiktor Swiatski (na zdjęciu z lewej) stworzył i kontrolował ruch Femen

Mężczyzna, dotychczas przedstawiany jako jeden z współpracowników, okazuje się faktycznym twórcą ruchu, jego ideologiem i szarą eminencją.

To jego ruch. Osobiście wybiera dziewczyny. Wybiera te najpiękniejsze, ponieważ najpiękniejsze najlepiej się sprzedają - tłumaczy Kitty Green w rozmowie z "The Independent".

Reżyserka przyznaje, że Swiatski to człowiek niezwykle inteligentny, obdarzony charyzmą i zdolnościami organizacyjnymi. Dodaje jednak, że jest w nim coś przerażającego. - Bywa straszny w stosunku do dziewczyn. Potrafił krzyczeć na nie i nazywać je dziwkami, sukami - relacjonuje Australijka.

Sam Swiatski przyznaje w filmie, że jego patriarchalna postawa nie idzie w parze z ideologią feministyczną. Próbuje tłumaczyć jednak swoją rolę w organizacji. - Te dziewczyny są słabe. Nie mają siły ani charakteru. Nie mają nawet determinacji, by stać się silne. Uległość, brak punktualności i wiele innych cech uniemożliwia im działalność polityczną. Tego trzeba ich uczyć - wyjaśnia mężczyzna.

Jedna z działaczek Femen określa relacje łączące Swiatskiego z dziewczynami jako coś w rodzaju syndromu sztokholmskiego. - Jesteśmy psychicznie uzależnione od niego, chociaż zdajemy sobie z tego sprawę i wiemy, że możemy działać bez jego pomocy - mówi.

A sam Swiatski, zapytany przez Kitty Green, czy stworzył Femen, by "mieć swoje dziewczyny", odpowiada: "Być może tak, gdzieś w mojej głębokiej podświadomości".

Czy to jest prawda o Femen? Aleksandra Szewczenko, jedna z liderek organizacji, próbuje tłumaczyć, że Swiatski od roku nie jest już członkiem ruchu. Ale nie zaprzecza, że mężczyzna miał olbrzymi wpływ na kształt grupy. - Wyzwoliłyśmy się spod jego szaleńczego panowania. Dzięki temu doświadczeniu przekonałyśmy się jeszcze mocniej jak ważna jest walka z patriarchatem - zapewnia.



Normalnie Pani Ekscelencja z "Seksmisji".

Źródło, jak ktoś chce więcej fotek
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-09-05, 17:26 45
Facet już dostał nauczkę:

sadistic.pl/czym-sie-konczy-waginosceptycyzm-vt217493.htm

Zgłoś
Avatar
Yurij 2013-09-05, 17:33 1
@up
Faktycznie, dodając temat nawet nie zauważyłem, że to ten sam kolo.
Nomen omen, jaja są tym większe, że nie tylko był członkiem ( ) Femenu, ale jeszcze jego założycielem.
Zgłoś
Avatar
H88tman 2013-09-05, 18:09 4
Głupie cipy
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2013-09-05, 18:45 9
co poruchał to jego
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-09-05, 19:25 20
Femen, domagając się szacunku dla kobiet, kobiety pokazują cycki.
Zróbmy kampanię przeciw alkoholowi, najebmy się wódą w 3 dupy.
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-09-05, 19:42
jeśli mnie by takie suki nagie chodziły po ulicy, to bym pomyślał, że to darmowe dziwki, więc bym je zapakował do auta i wyruchał
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-09-05, 21:19 12
Cytat:

Bywa straszny w stosunku do dziewczyn. Potrafił krzyczeć na nie i nazywać je dziwkami, sukami




Wiktor to ty?
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-09-06, 21:03 1
kurwa, ale bym ruchał tym moim małym fiutem
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-09-07, 8:56 7


Ojej...
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-09-07, 8:58 1
Typowo babska logika: z własnej głupoty dałyśmy się wyruchać w kakao przez kompletnego dupka, zostawiłyśmy go, ale teraz wiemy że wszyscy inni to też dupki! Walczmy z dupkami!
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-07, 9:06
Feministki to idiotki.
Ja pierdole jak mnie gardło nakurwia, chyba angina... No kurwa czuje jakbym połykał noże, nawet śliny przełknąć nie moge nawet orofar nie pomaga, kurta!!!!!!
Zgłoś
Avatar
caiprissima 2013-09-07, 9:30 7
Ten cały femen to jest gówno gówniane, sama jestem kobietą i gdybym miała córkę, która chce drzeć pysk z gołymi cyckami na środku ulicy, to bym ją patelnią przez łeb zdzieliła. Taaaak, pokazując cycki na pewno można wyzwolić się spod patriarchatu... Głupie, puste dziwki.

EDIT: @up, na ból gardła dobre są lody
Zgłoś
Avatar
KTU 2013-09-07, 9:37
To tylko kolejny przykład na to jak z lewicowych środowisk wylewa się hipokryzja liderów i brak logicznego myślenia ich pionków.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-09-07, 9:40
Pokazywanie cyckow jako sposob na zwiekszenie swiadomosci opinii publicznej na temat problemow kobiet....

To musial wymyslic facet
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie