18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Leitho 2014-02-09, 21:08 3
TG jest rezyserowany to fakt, ale jebac to, dobrze sie oglada i o to chodzi.
Niestety ta seria, jej pierwszy odcinek, jest dla mnie rozczarowaniem.
Zgłoś
Avatar
msre 2014-02-09, 21:21
Jeździsz sobie furą po sklepie robiąc totalną rozpierduchę i jeszcze Ci za to płacą Fajną robotę mają.
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2014-02-09, 21:22 2
Jedzenie się szanuje, a nie wjeżdża w nie autami i je rozpierdala. Chuj w dupę za ten odcinek...
Zgłoś
Avatar
ssaved 2014-02-09, 21:33
finał zajebisty, ale trochę śmierdzi fejkiem
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-02-09, 21:42
a czarnuchy w afryce głodują ...
Zgłoś
Avatar
Kajdanello 2014-02-09, 21:54
Tania rozrywka dla prostych ludzi. Oglądajcie więcej telewizji, debile
Zgłoś
Avatar
Artekkoz 2014-02-09, 22:16 4
I ruszyli hejterzy. Nie podoba się? Nie oglądać! Włączcie sobie raport turbo i wchłaniajcie dane techniczne. To już nie jest suchy program o samochodach. Clarkson, Hammond i May po prostu bawią się na planie przy okazji robiąc z tego świetny program rozrywkowy. I pokazują że mimo wszystkich eko-świrów, radarów itd wciąż można czerpać olbrzymią frajdę z jazdy autem.
A że reżyserowane- chuj z tym. Chodzi o za-ba-wę. Zimne piwko za wspomnienia jakie przywołali tym odcinkiem
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2014-02-09, 22:58 3
Pierdolicie, Hipolicie.
Gdyby nasi "dzienniekarzowie" stali na poziomie nawet fajtłapy Jamesa May'a miło oglądałoby się reportaże czegokolwiek, zaś gdybyśmy mieli nauczycieli pokroju Clarksona, bylibyśmy potęgą w wielu dziedzinach. Ich świat a zarazem mój nie kończy się na Top Gear. Uwielbiam Clarksona, jego felietony, książki, filmy. Naprawdę trzeba mieć jaja, żeby pisać, mówić tak jak on publicznie. Taka moja subiektywna opinia, a wszystkowiedzący, spierdalajcie. Wasze zdanie mnie nie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
jendrke 2014-02-09, 23:13
Na tle konkurencji (nie wiem dokładnie kto mógłby z nimi konkurować, ale dla przykładu: Fifth Gear, Top Gear USA i Aussie) wypadają i tak bardzo dobrze, także i tak lubię ich oglądać
Zgłoś
Avatar
topol817 2014-02-09, 23:22
Reżyserowany pewnie był od zawsze, ale przynajmniej kiedyś wyglądało to wiarygodnie. Porównajcie scenę dachowania Hammonda sprzed paru lat (w Suzuki Super Carry), i tą z ostatniego odcinka. Wtedy wyglądało to tak, jakby nie było zaplanowane (kto wie, może faktycznie nie było). Natomiast tydzień temu zaserwowano nam ujęcie samochodu przejeżdżającego zakręt, potem doklejone odgłosy wypadku, i w następnej scenie Hammond stoi obok leżącego na boku auta, oczywiście nieuszkodzonego.
Takich przykładów w ostatnich seriach jest sporo, IMO widać, że większość żartów jest robiona na siłę. Ale z sentymentu nadal oglądam, czekając na jakąś perełkę
Zgłoś
Avatar
Chill56 2014-02-10, 1:21
@up
Dachowanie w rowie było wyreżyserowane, leżenie na boku w sklepie - też, w ogóle wszystkie wywrotki vauxhalla Hammonda były. Dlaczego? Żeby podkreślić humorystyczną prawdę-stereotyp o kierowcach prowadzących ten model, którą wygłosił na początku odcinka Clarkson: to samochód dla ludzi, którzy będą dachowali. Cytat niedokładny, bo późno i nie pamiętam słowo w słowo, ale żeby tak wyraźnego dowcipu nie zrozumieć, to już wymaga braku którejś tam komórki.
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2014-02-10, 2:48 1
Velture napisał/a:

Jeśli ktoś wierzy ,że chociaż jedna sekunda tego nie była rezyserowana to jest zwyczajnym debilem.

Sam program kiedyś lubiłem ale zrobiło się z niego gówno dla gimbazjalistów (tak od ok 7-8 ostatnich sezonów).


A co Ty myślałeś że Oni normalnie sobie chodzą a kamerzyści się kryją po krzakach i nagrywają ich życie codzienne ?
Każdy program jest reżyserowany nawet teleexpres więc jak się nie podobają Ci reżyserowane programy to oglądaj na youtube ruskich jak coś odpierdalają a telewizor wyjeb albo jeszcze lepiej oddaj jakiejś biednej rodzinie .
Jak widzę takich idiotów to aż na usta się ciśnie ...
Nie na usta , na palec umieszczony na spuście od broni
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-02-10, 14:47
^ chodzi o to, że kiedyś nie było aż tak tego widać. Teraz wydaje mi się, że nieco z tym przesadzają. Aczkolwiek oglądam i oglądać będę.
Zgłoś
Avatar
F00KuSM00K 2014-02-10, 21:27 1
Właśnie fenomen tego programu polega na tym, że wiesz, że gościu walnie dźwigiem w ścianę obok i nie trafi w auto, niby przez pomyłkę, ale i tak cie to bawi do łez. Osobiście najbardziej lubię jak po sobie jadą ;D
W ostatnim odcinku najlepszy był pościg z wąsami!
Zgłoś