18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
radek225 2022-01-09, 0:23 7
W pierwszej albo drugiej części Oszukać przeznaczenie było to dużo lepiej zrobione
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-09, 0:47 14
Miałem jak debil pytać, co to tak pierdolnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. Kurwa, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p
Zgłoś
Avatar
Quassar 2022-01-09, 0:56 22
sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pierdolnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. Kurwa, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



W domu też masz piec na węgiel do gotowania jedzenia ?



Dobra żartowałem też zdecydowanie wole na ogniu boczek robiony
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-01-09, 1:00 4
sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pierdolnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. Kurwa, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



Bo na gaz jest czyściej, szybciej i wygodniej, taniej i nie wiem co tam jeszcze, a że gość nie potrafi takiego grilla obsługiwać, to już inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-01-09, 2:41 1
sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pierdolnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. Kurwa, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



Muszę Cię rozczarować ale grill na energię słoneczną to żadna nowość. Też miałem grill na gaz. Świetna opcja gdy za oknem pada, masz w dupie rozpalanie, a masz ochotę na coś grillowanego.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2022-01-09, 7:21
i jeszcze żona go od pizdy wyzwie ze nawet steka nie umie usmażyć
Zgłoś
Avatar
sqnk 2022-01-09, 8:24 5
bo grill na gaz to gówno nie grill...
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-01-09, 9:55
Mam nadzieję, że mu tą kurwa pedalską grzywkę przysmarzyło.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2022-01-09, 10:09 3
Grill na gaz dla debili
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-01-09, 10:15
Nie ma lipy
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-09, 10:15 3
sqnk napisał/a:

bo grill na gaz to gówno nie grill...


Samochody na gaz to gówno nie samochody. Jak to mówią „gaz do kuchenek, ropa do traktorów”
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-01-09, 11:20 4
baronturbina napisał/a:

Samochody na gaz to gówno nie samochody. Jak to mówią „gaz do kuchenek, ropa do traktorów”



Polska dla Polaków
Kreta dla kretynów
Ziemia dla ziemniaków
Kiwi dla kiwi
Księżyc dla księży......
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-01-09, 13:31
radek225 napisał/a:

Muszę Cię rozczarować ale grill na energię słoneczną to żadna nowość. Też miałem grill na gaz. Świetna opcja gdy za oknem pada, masz w dupie rozpalanie, a masz ochotę na coś grillowanego.



Mnie trapi czy to nie jest aby tak że do takiego grilla wsypuje się węgiel, a gazem tylko rozpala, żeby się nie pierdolić z podpałką?
Bez sensu na samym gazie, tak to ja se w kuchni nad palnikiem kiełbaskę mogę zrobić

sothis napisał/a:

Miałem jak debil pytać, co to tak pierdolnelo. Ale przypomniałem sobie, że mam jakieś resztki mózgu i obejrzałem grilla dokładniej. Grill. Na gaz. Kurwa, jeszcze na energię słoneczna niech zrobią.....
Grill powinien być na węgiel w wersji hetero facet ub na prąd dla kobiet, pedałów i ludzi mających mało czasu.
Po co na gaz, żeby takie filmy były? ;p



Grill na prąd, kurwa! Aż mi się srać zachciało. Zanim to gówno cokolwiek zdziała zdążysz skoczyć akurat rachunki za prąd zapłacić.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-01-09, 20:23
Olashenco napisał/a:

Mnie trapi czy to nie jest aby tak że do takiego grilla wsypuje się węgiel, a gazem tylko rozpala, żeby się nie pierdolić z podpałką?



Nie, masz normalny planik gazowy, nie musisz nic rozpalać ani kupować brykietu co 2 grille, bardzo szybko się robi a w smaku nikt nie odróżni co jest grillowane na węglu a co na gazie, wiem bo już robiłem eksperymenty z tym Matury pseudo samce alfa niech się pierdolą z węglem do usranej śmierci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie