18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nowynick 2022-04-13, 8:51 11
no ja bym się czuł w chuj bezpieczniej jakbym mieszkał w okolicy gdzie nie można dojść do parkomatu, a jakiś typ już mi auto kradnie...
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-04-13, 10:25 15
Z jednej strony : bardzo kurwa dobrze, nie masz mozgu ? Takie trudne zabrac ze soba kluczyki?
Z drugiej strony : kazdego takiego chuja powinno sie publicznie wieszac tak by mozna bylo zostawic samochod otwarty z torebka na siedzeniu na cala noc i rano torebka powinna lezec.
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2022-04-13, 13:41 3
Ze złodziejami samochodów powinno się robić to co kiedyś robiło się ze złodziejami koni
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-04-13, 14:21 3
nowynick napisał/a:

zpieczniej jakbym mieszkał w okolicy gdzie nie można dojść do parkomatu, a jakiś typ już mi auto kradnie...



wystarczy kluczyki zabierać ze sobą oraz zamykać pojazd ZAWSZE jak się oddalasz to chyba normalne dla osoby z mózgiem
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-14, 1:11 2
Krakus36 napisał/a:

wystarczy kluczyki zabierać ze sobą oraz zamykać pojazd ZAWSZE jak się oddalasz to chyba normalne dla osoby z mózgiem



A jeśli to nie pomaga, to nalezy otoczyć autko minami Claymore, lub tańszymi chińskimi zamiennikami.
Zgłoś