18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Niestety Michał się nie uspokoił.

Cytat:

Konsekwencje:
- Wieczny zakaz lotów.
- Zarzuty karne za napaść na funkcjonariuszy policji.
- Opłaty karne za spowodowanie problemów w samolocie (terroryzm w jurysdykcji niektórych krajów).
- Konieczność zapłacenia linii lotniczej odszkodowania i odsetek za opóźnienie spowodowane jego działaniami, które z łatwością może wynieść nawet kilkaset tysięcy euro.
- Opłaty za zniewagę/pobicie ofiary przez ofiarę jej wybuchu itp.



Zgłoś
Avatar
Guidenmorg 2024-06-11, 23:28 5
Zawsze mnie zastanawia po chuj dziewczyny drą tą pizdę. mówię o sytuacjach z życia, takich jak ta. Mężczyźni idą uspokoić chłopa, a tamta się drze jakby to miało cokolwiek zmienić.
Zgłoś
Avatar
Loczyslaw 2024-06-12, 1:10 2
Typowy Brytol, codzienność lotów z UK w okresie wakacyjnym, najgorsi turyści bez kultury, hamy yebane
Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-06-12, 4:42 1
Michaszku, nie bij pana policjanta, bo się spocisz!
Zgłoś
Avatar
Kali111 2024-06-12, 5:45 2
spike2222 napisał/a:

Pierwsza podstawowa zasada dla absilutnie wszystkich, nie tylko Michała. Ludzie są różni, jedni łapia agro po alkoholu inni nie. Jeśli nalezysz do grupy osób, które lapia aggro...nigdy nie pij na mieście i w towarzystwie osób, których nie znasz. Bo jak dasz w pysk kumplowi, to rozchodzicie, ale jak dasz w pysk obcej osobie bez powodu, spaprasz sobie papiery na kilkanaście lat.



Nie rozumiem jak mozna nie kontrolowac swojej agresji po wypiciu alko. Jakim baranem trzeba byc zeby zwykla substancja chemiczna znana od tysiecy lat ktora spozywasz CELOWO zrobila z Ciebie neandertalczyka. Trzeba byc naprawde imbecylem zeby pic mimo swiadomosci utraty kontroli. Moim zdaniem ludzie ktorym odwala po alko są poprostu mało lotni umyslowo i alkohol poprostu stłumia reszte i tak juz nieiwielkiego IQ.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-06-12, 5:48
Przed wejściem na pokład każdy dmucha w balonik plus zakaz serwowania alkoholu i by był względny spokój no chyba że cycojad będzie wył cała droge
Zgłoś
Avatar
gshock 2024-06-12, 7:16
Czego ta pizda drze tego ryja.
Zgłoś
Avatar
Payan 2024-06-12, 7:20
Zmywarki oczywiście, standardowo, co muszą robić? Kwi, kwi kwiiiiii...
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-06-12, 8:01
Michałek bał się lecieć i kurwa wielka awantura nagle się zrobiła
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-06-12, 8:10
Łysa świnia w biało-zielone pasy do pierdla
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-06-12, 8:55
silwerbalk napisał/a:

To kurwa nie pij jak ci odpierdala po wódzie ..... Wódka jest dla mądrych ludzi a nie dla baranów...barany piją max zsiadłe mleko



Woda jest dla debili. Mądry człowiek tego gówna nie pije.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-06-12, 9:29
Typowy irlandczyk. Ogólnie będzie miałteraz prze-je-ba-ne.
Zgłoś
Avatar
rybsony 2024-06-12, 9:36
Piłeś? Nie pisz
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-12, 10:04
A ja lubię pijackie awantury na mieście.

Jak miałem 18-20 lat chodziłem po jakiś obcych dyskotekach i knajpach ponapierdalać się z obcymi. Różnie bywało, dostawałem wpierdol, ale żyję.

Ta szpryca adrenaliny, jak wchodzisz do lokalu, wszyscy się na ciebie patrzą... A potem już samo leci
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-06-12, 10:52
W zeszłym roku czarterem leciałem do Bułgarii, na lotnisku grupka - tak na oko 3 rodziny z dziećmi - 12 osób. Goście uchlali się jak marzenie. Jeden z nich zostawił bilet z dokumentami w kasie bezcłowej, do tego czerwony jak burak i ledwo się trzymał na nogach, personel go nie wpuścił, czekaliśmy 45 minut przez tego uja na lotnisku. Potem reszta jego ekipy ganiała po samolocie z wódą. Stewardessy na to - 'jeszcze raz to dostanie pan bana'. W międzyczasie kombinowali jak pozostawionego kolegę sprowadzić na wakacje.
Wiadomo - jak to czarter - wraca się praktycznie z tymi samymi pasażerami, z tego co gadali doleciał 2 dni później, za to wszyscy już grzecznie - tylko butelki z wodą.
Przygoda życia, pewnie dobrze wspominają i powtórzą.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-12, 11:24
spike2222 napisał/a:

Pierwsza podstawowa zasada dla absilutnie wszystkich, nie tylko Michała. Ludzie są różni, jedni łapia agro po alkoholu inni nie. Jeśli nalezysz do grupy osób, które lapia aggro...nigdy nie pij na mieście i w towarzystwie osób, których nie znasz. Bo jak dasz w pysk kumplowi, to rozchodzicie, ale jak dasz w pysk obcej osobie bez powodu, spaprasz sobie papiery na kilkanaście lat.



Agro po alkoholu? Co to za nowomowa? Jprdl.
Zgłoś