18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Niestety Michał się nie uspokoił.

Cytat:

Konsekwencje:
- Wieczny zakaz lotów.
- Zarzuty karne za napaść na funkcjonariuszy policji.
- Opłaty karne za spowodowanie problemów w samolocie (terroryzm w jurysdykcji niektórych krajów).
- Konieczność zapłacenia linii lotniczej odszkodowania i odsetek za opóźnienie spowodowane jego działaniami, które z łatwością może wynieść nawet kilkaset tysięcy euro.
- Opłaty za zniewagę/pobicie ofiary przez ofiarę jej wybuchu itp.



Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-06-11, 21:33 2
Michał grubo poleciał
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-06-11, 21:42 54
Jak wytrzeźwieje to się zesra jak dostanie rachunek
Zgłoś
Avatar
panpanczan 2024-06-11, 21:46 13
Jest szansa, że się wychuśta i znów będzie na sadolu.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-06-11, 21:58 9
Ale to trzeba być pierdolniętym
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-06-11, 21:59 11
Po jaką cholerę ona drze ten pysk
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-06-11, 22:12 18
Pierwsza podstawowa zasada dla absilutnie wszystkich, nie tylko Michała. Ludzie są różni, jedni łapia agro po alkoholu inni nie. Jeśli nalezysz do grupy osób, które lapia aggro...nigdy nie pij na mieście i w towarzystwie osób, których nie znasz. Bo jak dasz w pysk kumplowi, to rozchodzicie, ale jak dasz w pysk obcej osobie bez powodu, spaprasz sobie papiery na kilkanaście lat.
Zgłoś
Avatar
WhyDuck1 2024-06-11, 22:17
[img]https://i.sadistic.pl/pics/2024_06_11_9
56639_0fb5a3.gif[/img]
Zgłoś
Avatar
mygyry 2024-06-11, 22:23 92
spike2222 napisał/a:

Pierwsza podstawowa zasada dla absilutnie wszystkich, nie tylko Michała. Ludzie są różni, jedni łapia agro po alkoholu inni nie. Jeśli nalezysz do grupy osób, które lapia aggro...nigdy nie pij na mieście i w towarzystwie osób, których nie znasz. Bo jak dasz w pysk kumplowi, to rozchodzicie, ale jak dasz w pysk obcej osobie bez powodu, spaprasz sobie papiery na kilkanaście lat.



Mam lepszą zasadę, jak jesteś agresywny po piciu to kurwa nie pij, bo alkohol nie jest dla ciebie.
Zgłoś
Avatar
8aR73K 2024-06-11, 22:31 2
Michael Scofield
Zgłoś
Avatar
Mitim 2024-06-11, 22:41 2
Stoją jak oferty w przejściu zamiast się cofnąć i dać policjantom działać
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-06-11, 22:45 4
mygyry napisał/a:

Mam lepszą zasadę, jak jesteś agresywny po piciu to kurwa nie pij, bo alkohol nie jest dla ciebie.



Potwierdzam, twoja jest dużo lepsza.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-11, 23:02 6
spike2222 napisał/a:

Pierwsza podstawowa zasada dla absilutnie wszystkich, nie tylko Michała. Ludzie są różni, jedni łapia agro po alkoholu inni nie. Jeśli nalezysz do grupy osób, które lapia aggro...nigdy nie pij na mieście i w towarzystwie osób, których nie znasz. Bo jak dasz w pysk kumplowi, to rozchodzicie, ale jak dasz w pysk obcej osobie bez powodu, spaprasz sobie papiery na kilkanaście lat.



To kurwa nie pij jak ci odpierdala po wódzie ..... Wódka jest dla mądrych ludzi a nie dla baranów...barany piją max zsiadłe mleko
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-06-11, 23:24 8
silwerbalk napisał/a:

To kurwa nie pij jak ci odpierdala po wódzie ..... Wódka jest dla mądrych ludzi a nie dla baranów...barany piją max zsiadłe mleko



Ale ja nigdzie nie napisałem, że mi odpierdala po wódzie. Mam po prostu nieco spaczony pogląd na sytuacje, bo wychowąłem się w typowym PRLowskim blokowisko, gdzie 80% to skrajna patologia i moi "znajomi" już w wieku12-13 lat chlali wóde w ilościach większych, niż ja kiedykolwiek. Wszysc wróżyli, że też wpadne w takie towarzystwo (nawet siostrunia kochana mówila, że zaczne chlać mocno przed 16-tym rokiem życia na stówe. Cóż, ja, uważany za ofiare losu, skończyłem najlepiej z całej swojej "pseudopaczki" (czyt. bardzo dobra praca, fajna, szczesliwa rodzina, obecnie w mieszkaniu, ale budujemy sie pod miastem itd...)
Zgłoś
Avatar
Nabs 2024-06-11, 23:27 3
NapalonaFrytka napisał/a:

Po jaką cholerę ona drze ten pysk



pierwotny odruch, alarmowanie stada że dzieje się coś złego oraz forma rozładowania stresu. kobiety generalnie zupełnie inaczej reagują na stres niż mężczyźni i zupełnie inaczej ten stres rozładowują. faceci dają sobie po mordzie, baby drą japy. są nawet jakieś rodzaje terapii gdzie baby wydzierają się żeby rozładować stres. z perspektywy faceta to jest w chuj dziwne, no a z perspektywy kobiety w chuj dziwne jest że nie wydzieramy się tylko dajemy sobie po mordzie.
Zgłoś