18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Niestety Michał się nie uspokoił.

Cytat:

Konsekwencje:
- Wieczny zakaz lotów.
- Zarzuty karne za napaść na funkcjonariuszy policji.
- Opłaty karne za spowodowanie problemów w samolocie (terroryzm w jurysdykcji niektórych krajów).
- Konieczność zapłacenia linii lotniczej odszkodowania i odsetek za opóźnienie spowodowane jego działaniami, które z łatwością może wynieść nawet kilkaset tysięcy euro.
- Opłaty za zniewagę/pobicie ofiary przez ofiarę jej wybuchu itp.



Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-06-12, 12:23 1
SIę zesra jak dostanie rachunek
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2024-06-12, 15:18
AlbertoNihilo napisał/a:

Agro po alkoholu? Co to za nowomowa? Jprdl.



To wina Tuska. Przez Zielony Ład cały sektor Agro uderzył w alkohol. Wiem, co mówię.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-06-12, 18:34
Kali111 napisał/a:

Nie rozumiem jak mozna nie kontrolowac swojej agresji po wypiciu alko. Jakim baranem trzeba byc zeby zwykla substancja chemiczna znana od tysiecy lat ktora spozywasz CELOWO zrobila z Ciebie neandertalczyka. Trzeba byc naprawde imbecylem zeby pic mimo swiadomosci utraty kontroli. Moim zdaniem ludzie ktorym odwala po alko są poprostu mało lotni umyslowo i alkohol poprostu stłumia reszte i tak juz nieiwielkiego IQ.



I tu nie pojmujesz podstawowej kwestii. Oni są zawsze agresywni. Tylko po alkoholu nie kontrolują się tak jak na codzień. Bezmózgi.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-12, 19:04
mygyry napisał/a:

Mam lepszą zasadę, jak jesteś agresywny po piciu to kurwa nie pij, bo alkohol nie jest dla ciebie.



Ja miałem jeszcze lepszą zasadę, ale zapomniałem.
Zgłoś
Avatar
vladpalovnick 2024-06-12, 20:09
spike2222 napisał/a:

Ale ja nigdzie nie napisałem, że mi odpierdala po wódzie. Mam po prostu nieco spaczony pogląd na sytuacje, bo wychowąłem się w typowym PRLowskim blokowisko, gdzie 80% to skrajna patologia i moi "znajomi" już w wieku12-13 lat chlali wóde w ilościach większych, niż ja kiedykolwiek. Wszysc wróżyli, że też wpadne w takie towarzystwo (nawet siostrunia kochana mówila, że zaczne chlać mocno przed 16-tym rokiem życia na stówe. Cóż, ja, uważany za ofiare losu, skończyłem najlepiej z całej swojej "pseudopaczki" (czyt. bardzo dobra praca, fajna, szczesliwa rodzina, obecnie w mieszkaniu, ale budujemy sie pod miastem itd...)

Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-06-12, 21:39
Na huj na gruba śnia blokuje przejście?? Baleron
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-06-13, 4:21
Michałek ale odjebales. Grubo i w dodatku slabo strasznie Michałek.
Zgłoś
Avatar
Kali111 2024-06-13, 17:08
Kidl3r napisał/a:

I tu nie pojmujesz podstawowej kwestii. Oni są zawsze agresywni. Tylko po alkoholu nie kontrolują się tak jak na codzień. Bezmózgi.



Oj pojmuje uwierz mi. Znam ludzi ktorzy na codzien sa potulni jak baranki a po wodzie traca kontrole wiec to tak nie dzialal
Zgłoś
Avatar
popek9 2024-06-15, 12:19
mygyry napisał/a:

Mam lepszą zasadę, jak jesteś agresywny po piciu to kurwa nie pij, bo alkohol nie jest dla ciebie.



Dokładnie, powinien być rejestr osób, które mają dożywotni zakaz spożywania jakiegokolwiek alkoholu. Patologia nie zna kultury ani szacunku. Oni są gorsi od zwierząt. Jedyne rozwiązanie to tępić ich na każdy możliwy sposób tak jak w ogrodzie tępi się chwasty tak samo powinno tępić się takie jednostki.
Zgłoś