18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Michalkiewicz o Blumsztajnie
Doktór • 2012-03-16, 21:41
Stanisław Michalkiewicz, nobliwy profesor często cytowany w Radiu Maryja też potrafi czasami zaskoczyć.



Oglądać od 2:00.

Aha, i żeby mnie lewackie ścierwo nie obrzygało, że jestem moher - obejrzałem to przypadkiem.
Zgłoś
Avatar
EMIO093 2012-03-17, 22:21
vajron - ostro ci się we łbie pojebało
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2012-03-17, 22:45
Destrukcyjny lewacki element będzie szczęśliwy jak go będzie kozojebca zapinał w meczecie 5 razy dziennie podczas swojego rytualnego darcia ryja w centrum miasta. Pożyteczni idioci
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-03-18, 1:53
Kozioł. napisał/a:

Destrukcyjny lewacki element będzie szczęśliwy jak go będzie kozojebca zapinał w meczecie 5 razy dziennie podczas swojego rytualnego darcia ryja w centrum miasta. Pożyteczni idioci



Cytat:

Kozioł. napisał/a:



Cytat:

będzie kozojebca zapinał w meczecie



Zgłoś
Avatar
Neruviel 2012-03-18, 19:04 1
A mnie osobiście bawi, jak to 'prawica' i jej wyznawcy się plują. Jak murem stoją za pisem itp. Moi drodzy, otóż: prawdziwa 'prawica', przedwojenna, to byli SOCJALIŚCI, czyli to, czym wy tak gardzicie. A kto nie wierzy, niech sprawdzi i nie pyskuje.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-18, 20:05
vajron napisał/a:

Najwięcej przeciwko pedałom mają ci (...) Ja mam ich w dupie totalnie





taki suchy dowcip mnie się przypomniał z tej okazji:
-Staszek ruchałeś kiedyś pedała?
-Nie.... a czekaj! Kiedyś ruchałem gościa który mówił, że ruchał pedała.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-03-18, 20:34
!Timon napisał/a:





taki suchy dowcip mnie się przypomniał z tej okazji:
-Staszek ruchałeś kiedyś pedała?
-Nie.... a czekaj! Kiedyś ruchałem gościa który mówił, że ruchał pedała.



No przyznaję, ładna gra słów mi wyszła
Zgłoś
Avatar
VeB 2012-03-19, 7:49 1
Jak wam lewackie psy się nie podoba ten straszny kraj gdzie wszyscy krzywdzą was i waszych pedałków to zapraszam na wycieczke na półwysep koreański do waszej ziemi obiecanej. Byleby tylko nikt nie chciał przywozić waszego ścierwa z powrotem do Polski .
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-03-19, 12:12 1
jeśli ktoś ma wątpliwości czy prawica czy lewica.
skrajna prawica u władzy [xix i poczatek xx wieku] = usa
skrajna lewica u władzy = kora płn

to czego prawica zbudowala w usa tego jeszcze przez wiele lat mimo staran lewica nie rozpieprzy.
to co lewica zrujnowala w korei przez wieki nie odbuduja.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-03-19, 14:07 1
Z Michalkiewicza żaden profesor nie jest, a tym bardziej nobliwy. Zwykły PISowski prymityw i cham.
Zgłoś
Avatar
666s 2012-03-26, 23:27
konkretjak150 napisał/a:



Nie trzeba być zatwardziałym katolikiem, żeby was kurwy nienawidzić, wiec skończcie przypinać tą łatkę wszystkim waszym przeciwnikom obsrańce. Good night left side.



hehe "was kurwy" Jasnowidzu dzięki,że wrzucasz mnie do jednego worka z nimi. Zresztą,każdy kto nie zapierdala do kosciola hapać dzidy i kto nie spuszcza sie przy polskiej fladze jest dla ciebie lewakiem... Gówno wiesz w nogach śpisz. Współczuje ci,że musisz sie dowartosciowywać w internecie.Nie przesadź tylko bo ci żyłka pęknie i będę cie miał na sumieniu. ps.Matka kultury poskąpiła,że kurwami rzucasz ? Odezwij sie jak dorośniesz.
Zgłoś