18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:31
Miejsce w autobusiE
Areczos • 2015-03-27, 20:25
Wchodzi kobieta do autobusu i od razu siada na miejscu dla inwalidów, wszyscy pasażerowie oburzeni pytają się czemu zajmuje to miejsce skoro wygląda na całkiem zdrową. Na co kobieta odpowiada że nie dawno zmarł jej mąż.
- No dobrze – mówi jeden z pasażerów – bardzo mi przykro, ale jakie to ma znaczenie?
- A bo wie pan? bez chuja to jak bez ręki
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2015-03-28, 0:34 3
Najlepsze jest to, że w głębi serca każda kobieta zadje sobie sprawę z prawdziwości takiego stwierdzenia...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-03-28, 12:30 15
- Proszę pana! To miejsce dla niepełnosprawnych!
- Mam zespół Tourette'a, kurwo!
Zgłoś
Avatar
Yoka_Brotherrr 2015-03-28, 22:41
w autobusach nikt nie patrzy co to za miejsce... aby poliki posadzić i panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"
Ci bardziej kulturalni ustąpią miejsca starszej osobie, a reszta łeb w drugą stronę i w myślach "płaciłem za bilet więc mi się miejsce należy"
Zgłoś
Avatar
Rizwan 2015-03-28, 22:43
A kierowca wstał i zaczął klaskać...
Zgłoś
Avatar
fart0wny 2015-03-28, 22:48 6
Yoka_Brotherrr napisał/a:

w autobusach nikt nie patrzy co to za miejsce... aby poliki posadzić i panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"
Ci bardziej kulturalni ustąpią miejsca starszej osobie, a reszta łeb w drugą stronę i w myślach "płaciłem za bilet więc mi się miejsce należy"



Pierdolisz jak poparzony. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją w której osoba starsza, prosząca o ustąpienie miejsca dostałaby odmową prosto w twarz. Abstrahuję od sytuacji w której jakaś stara kurwa nie potrafi grzecznie poprosić o zwolnienie miejsca - wtedy niech taka stoi i patrzy tym swoim zawistnym wzrokiem.

Zresztą jeśli jedyne wolne miejsce to miejsce przeznaczone dla inwalidów, których de facto w danym autobusie nie ma to po chuj ma się "marnować"? Jeśli wszedłby (lub wjechał ) ktoś niepełnosprawny to stawiam piwo, że miejsce by się automatycznie zwolniło.
Zgłoś
Avatar
Yoka_Brotherrr 2015-03-28, 22:56
fart0wny napisał/a:



Pierdolisz jak poparzony. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją w której osoba starsza, prosząca o ustąpienie miejsca dostałaby odmową prosto w twarz. Abstrahuję od sytuacji w której jakaś stara kurwa nie potrafi grzecznie poprosić o zwolnienie miejsca - wtedy niech taka stoi i patrzy tym swoim zawistnym wzrokiem.

Zresztą jeśli jedyne wolne miejsce to miejsce przeznaczone dla inwalidów, których de facto w danym autobusie nie ma to po chuj ma się "marnować"? Jeśli wszedłby (lub wjechał ) ktoś niepełnosprawny to stawiam piwo, że miejsce by się automatycznie zwolniło.



widocznie w dupie byłeś i gówno widziałeś. To, że w PKSie na Twojej wiosce tak się nie zdarza, to nie znaczy, że wszędzie tak jest. pozdro.
Zgłoś
Avatar
Gott-mit-uns 2015-03-28, 23:07
fart0wny napisał/a:

Jeśli wszedłby (lub wjechał ) ktoś niepełnosprawny to stawiam piwo, że miejsce by się automatycznie zwolniło.


Nie w każdym autobusie jest katapulta.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2015-03-29, 10:31
Yoka_Brotherrr napisał/a:

w autobusach nikt nie patrzy co to za miejsce... aby poliki posadzić i panuje zasada "kto pierwszy ten lepszy"
Ci bardziej kulturalni ustąpią miejsca starszej osobie, a reszta łeb w drugą stronę i w myślach "płaciłem za bilet więc mi się miejsce należy"


Jak ktoś bardzo potrzebuje to niech łaskawie się odezwie i poprosi. Czasem autobus jest tak zapchany, że tylko się burdel niepotrzebnie robi jak ktoś chce zagrać na dżentelmena.
Zgłoś
Avatar
bananaking 2015-03-29, 11:37
Prosić o miejsce? Toż to kurwa jak żebractwo. To osoba siedząca powinna się wykazać przyzwoitością i zapytać - często widzę przypadki, kiedy ktoś po prostu dziękuje i odmawia. Żebractwo nie jest przyzwoite - jest poniżające. Wy się dziwicie, że potem wolą jęczeć jakie to skurwole w tych autobusach, że miejsca nie chcą ustąpić? Jeśli ludzie reprezentują sobą podejście "A stoisz to stój, nie prosisz się to widocznie Ci wygodnie stara kurwo, nie będę Ci łaski robił" to to jęczenie nie jest bezpodstawne.
Zgłoś