18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
ganji 2014-08-04, 10:25 41
Oba buraki, ale ten śmiech na końcu wygrywa
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2014-08-04, 10:31 16
hue hue hue no śmiech rozwala system

Ale marka nie nic winna że burole ją wybierają. Pełno jest buraków w Fiatach, Bełkotach, Cirtoenach i innych tworach motoryzacji...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-08-04, 10:57 2
Jakim tępym chujem trzeba być żeby przepłacać za półsportowe auto do jazdy w mieście i stać w korku za Fiatem Uno?

Mam niewielkiego kompakta z silnikiem 1,7 TDI - tzw. klasyczna wiocha, odstraszacz blachar etc. etc, ALE pali to niecałe 6 l/100, staje na światłach w równym szeregu z BMW, Audi, Ferrari czy Porsche., jest przy tym kurewsko tani w utrzymaniu, no i po co mi coś więcej w warszawskich korkach?
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-08-04, 11:04 28
mefe napisał/a:

A tak poza tym - jebać BMW, tylko Audi!


Już bardziej chujowej marki nie możesz wychwalać ?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-08-04, 11:06 7
Cytat:

Jakim tępym chujem trzeba być żeby przepłacać za półsportowe auto do jazdy w mieście i stać w korku za Fiatem Uno?

Mam niewielkiego kompakta z silnikiem 1,7 TDI - tzw. klasyczna wiocha, odstraszacz blachar etc. etc, ALE pali to niecałe 6 l/100, staje na światłach w równym szeregu z BMW, Audi, Ferrari czy Porsche., jest przy tym kurewsko tani w utrzymaniu, no i po co mi coś więcej w warszawskich korkach?


kup sobie wolnossącego dizla, to będzie palił jeszcze mniej;
kiedyś widziałem jak ludzie jeżdżą także poza miasto i kupują takie półsportowe auto, żeby jadąc w trasie było wygodnie i bezpiecznie
Zgłoś
Avatar
mefe 2014-08-04, 11:08 4
SQT napisał/a:


Już bardziej chujowej marki nie możesz wychwalać ?



Idź nakarmić Matiza żeby z głodu nie umarł, bo już więcej nie zamerda wycieraczka gdy zechcesz nim trochę pojeździć.
Zgłoś
Avatar
SzaraEminencja 2014-08-04, 11:10 6
@nowynick

Chyba 1.7 CDTI, albo 1.6 TDI, nawet nie wiesz czym jeździsz, albo każdy silnik diesla to dla ciebie TDI...
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-08-04, 11:17 12
mefe napisał/a:

A tak poza tym - jebać BMW, tylko Audi!



a wiesz, że ałdi jest dla pedałów ?
Zgłoś
Avatar
facet85 2014-08-04, 11:27
a masz 20 piwo i leććććć kurwa daleko
Zgłoś
Avatar
mefe 2014-08-04, 11:33 3
qhash napisał/a:



a wiesz, że ałdi jest dla pedałów ?



Póki jest ekonomiczne paląc niecałe 6l/100km, wygodne, naprawa kosztuje grosze zważywszy na dużą ilość dostępnych części na rynku, wytrzymałe, bezpieczne, a dziewczyny ściągają majtki na jego widok, to może to być nawet wóz dla całego towarzystwa LGBT, I don't give a God damn shit 'bout it!

Czy Twój super męski wóz może pochwalić się choć jednym z w/w atutów? Doubt it.
Zgłoś
Avatar
maniunio 2014-08-04, 11:38 3
Jeszcze nikt nie poleciał klasykiem o Volkswagenie w cenie Mercedesa?
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-08-04, 11:46 3
mefe napisał/a:


Póki jest ekonomiczne paląc niecałe 6l/100km, wygodne, naprawa kosztuje grosze zważywszy na dużą ilość dostępnych części na rynku, wytrzymałe, bezpieczne, a dziewczyny ściągają majtki na jego widok, to może to być nawet wóz dla całego towarzystwa LGBT, I don't give a God damn shit 'bout it!

Czy Twój super męski wóz może pochwalić się choć jednym z w/w atutów? Doubt it.



A ty jeździsz bo musisz czy jeździsz bo lubisz?
Audi które pali niecałe 6l nie może być fajne... a dziewczyny i tak rozpoznają auta jedynie po kolorze.
Zgłoś
Avatar
nobas 2014-08-04, 11:52 9
audi wolcwagen za cene mercedesa
Zgłoś
Avatar
mefe 2014-08-04, 12:03
bisfhcrew napisał/a:



A ty jeździsz bo musisz czy jeździsz bo lubisz?
Audi które pali niecałe 6l nie może być fajne... a dziewczyny i tak rozpoznają auta jedynie po kolorze.



Wiadomo, że poniżej 6 spadnie przy wyjątkowo ekonomicznej jeździe, głównie utrzymuje się w granicach 7-8l jeżdżąc po mieście. Poza tym silnik 2.0 TDI z 2010r jest już raczej mało wadliwy i generuje odpowiednią moc żeby jazda sprawiała przyjemność

Co do dziewczyn... nie ważne. Też bym tak sobie to tłumaczył
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie