18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
B................i 2012-12-20, 16:48
No i dobrze żę na PIS, bo na kogo innego? Reszta partii która ma realne szanse mogła by być tylko gorsza. Więc pozostaje najmniejsze zło czyli pis.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2012-12-20, 16:49 1
KNP to chyba jedyna nikła nadzieja. Ale ludzie muszą się ogarnąć i dojrzeć do ideologii Janusza, póki co mamy omamione bydło.
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2012-12-20, 17:10
piekni statystyczni wyborcy palikota
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-12-20, 17:12
biszkopt666 napisał/a:

Obawiam się że większość zagłosuje na PiS żeby nie wygrało PO.



Czyli wybierze mniejsze zło, ale obawiam się, że nawet jak PIS wygra to i tak lepiej nie będzie.

Oby nie na paligłupa.
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-12-20, 17:48
Vof napisał/a:

Smutne kurwa za komuna każdy miał prace ,przemysł jaki był taki był a teraz ech kurwa szkoda gadac .W Polsce musi się odbyć rewolucja lub wszyscy stąd wyjada i Tusk lub inny baran który w przyszłości zostanie premierem sam wyjedzie lub palnie w sobie w łeb



Że niby co było? Za komuny jedyne co było to propaganda sukcesu i zamordyzm bezpieki. I jedyne co się zmieniło, to zamieniony został socjalizm PRL-owski na socjalizm unijny i zlikwidowany zamordyzm.
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2012-12-20, 17:52 1
Ja nie wiem co wy tutaj za pierdolenie polityczne urządzacie skoro do wyborów jeszcze kupa czasu. Pierdolonemu głąbowi kaczynskiemu sie uroiło coś o nowym rządzie nowym premierze i chodzi pierdoli a reszta zacofanych idiotów mu wtóruje. Jak widac na PiS głosuja w większosci biedaki którzy do niczego nie doszli nic nie mają a uważają ze jarek wygra wybory i beda pławić sie w luksusie- niestyety TAK NIE BEDZIE
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-20, 17:57
161ZT650 napisał/a:

Ja nie wiem co wy tutaj za pierdolenie polityczne urządzacie skoro do wyborów jeszcze kupa czasu. Pierdolonemu głąbowi kaczynskiemu sie uroiło coś o nowym rządzie nowym premierze i chodzi pierdoli a reszta zacofanych idiotów mu wtóruje. Jak widac na PiS głosuja w większosci biedaki którzy do niczego nie doszli nic nie mają a uważają ze jarek wygra wybory i beda pławić sie w luksusie- niestyety TAK NIE BEDZIE


Albo ludzie którzy mają nadzieje że zmieni się na lepsze chociaż trochę, ale przygłupy które patrzą na to "ocho kaczyński on ma jakieś urojenia i jest dziadem niskim więc nie zagłosuje na niego" wolą PO
Zgłoś
Avatar
Captain obvious 2012-12-20, 20:17 1
Moje miasto <3
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-20, 21:03
PiS rządzi Radomiem i ludzie tam podpierdalają oranżadę ze stołu wigilijnego.

Jak PiS wygra wybory to wszyscy będziemy z rozpaczy kraść oranżadę.

PanAndrzej napisał/a:

KNP to chyba jedyna nikła nadzieja. Ale ludzie muszą się ogarnąć i dojrzeć do ideologii Janusza, póki co mamy omamione bydło.



Jak do tej pory to znam tylko zjawisko wyrastania z ideologii Janusza. KNP jest tak strasznie agitowana w internecie, a w wyborach 1-3%. Dlaczego? Ponieważ znakomita większość fanów Korwina to nielaty bez praw wyborczych.

Jakiś poseł, dawny fan Korwina powiedział, że "z JKMa wyrasta się jak z krótkich spodenek".
Zgłoś
Avatar
sonico 2012-12-20, 21:40
moje miasto na sadolu, co kurwa ? koniec swiata
Zgłoś
Avatar
vidz 2012-12-20, 21:46
Cytując Arnolda Boczka z głupkowatego serialu "Świat Według Kiepskich", który odpowiedział na pytanie. Kiedy było lepiej, teraz czy za komuny?

"Za komuny chociaż niczego nie było wszystko było, a teraz wszystko jest, a nic nie ma". Dlatego nie dziwię się, że pan w niebieskoczarnej kurtce ma takie wspomnienia.

W nas młodych jest nadzieją, że skończymy z bandą czworga.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-20, 22:22
W Polsce będzie lepiej jak Polacy zmienią swoją mentalność. Niestety duża część polskiego społeczeństwa to hołota cwaniacko-kombinatorska. To dotyczy również tych gadów u władzy i w opozycji. Oni mają mentalność taką samą jak ta baba z Radomia co kradnie oranżady, żeby nikt inny przed nią nie ukradł, bo wtedy czułaby taki dyskomfort bycia frajerem. To się tyczy wszystkiego: płacenia podatków, normalnej pracy i nie pobierania socjali na krzywy ryj, kasowania biletów w autobusie itd. Ten kraj jest jaki jest przez takich właśnie polaczkoidów, nie potrafiących brać przykładu z obywateli innych państw, którzy burackie zachowania piętnują i tępią. Wy myślicie, że wystarczy zagłosować "na kogoś innego" i nagle w Polsce będzie lepiej. A najlepiej to głosować na tego kto ogłasza się największym patriotą, czy jakimś wolnorynkowcem z gębą wypchaną frazesem, jebanego burasa, co przez całe swoje życie nie zaznał krzywdy.

Ludzie weźcie się, kurwa, w końcu ogarnijcie i zacznijcie myśleć racjonalnie.

Zgłoś
Avatar
sgt_badyl 2012-12-20, 23:37
"każdy tylko ten smoleńsk, smoleńsk, smoleńsk. Pierdolą o tym kurwa samolocie, że się rozwalili" - pięknie opisał to całe pis
Zgłoś
Avatar
Baqunia 2012-12-21, 2:31
Nie chce mi sie wdawać w bezproduktywne dyskusje na temat gustów politycznych, więc powiem tylko tyle:
Jest nas 38 538 447. Głosujcie rodacy, a nie narzekacie! % mowia same za siebie. (tylko nie głosujcie ani na PIS ani na PO )

Wybory parlamentarne w Polsce w 2005 roku:
Frekwencja 40,57%.
Prawo i Sprawiedliwość 26,99%
Platforma Obywatelska RP 24,14%

Wybory parlamentarne w Polsce w 2007 roku:
Frekwencja 53,88%
Platforma Obywatelska RP 41,51%
Prawo i Sprawiedliwość 32,11%

Wybory parlamentarne w Polsce w 2011 roku
Frekwencja 48,92%
Platforma Obywatelska RP 18,30%
Prawo i Sprawiedliwość 13,96%

Wybory prezydenckie w Polsce w 2005 roku
I tura:
Frekwencja 49,74%.
(Głosów ważnych: 14 946 689; Głosów nieważnych: 99 661. Prawie 100 000 ludzi w Polsce to tacy kretyni, że nawet nie potrafią poprawnie zaglosować)

Donald Franciszek Tusk 36,33%
Lech Aleksander Kaczyński 33,10%
Andrzej Zbigniew Lepper 15,11%

II tura:
Frekwencja 50,99%
Donald Franciszek Tusk 54,04%
Lech Aleksander Kaczyński 45,96%

Wybory prezydenckie w Polsce w 2010 roku

I tura:
Frekwencja 54,94%
Bronisław Maria Komorowski 41,54%
Jarosław Aleksander Kaczyński 36,46%

II tura:
Frekwencja 55,31%
Bronisław Maria Komorowski 53,01%
Jarosław Aleksander Kaczyński 46,99%

Procentowo więcej Polakow głosuje za granicą niż w kraju.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-12-21, 3:18
- Tylko i wyłącznie prawica!
- Jakaś konkretna partia?
- Tak, PiS

No... No kurwa, nie mam słów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie