18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Trochę z cyklu science.

Nieziemskie ujęcia z komercyjnych lotów Migami w stratosferę. Podobno dają samolot do sterowania tam na górze.

Mało sadystyczne, ale jak sobie wyobrazicie ruskich z takimi myśliwcami to można się zastanawiać ;P

Jakby ktoś się chciał skusić:
Cena w zależności od czasu trwania lotu
11'500 € 25 minut Lot MiG-29
13'500 € 45 minut Lot naddźwiękowy
16'500 € lot na granicę stratosfery

Zgłoś
Avatar
Patol 2016-04-15, 18:35 8
a po co płacić tyle? przecież już to obejrzałem
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-04-15, 18:58 65
Ciekawe czy przyjdzie tu Imię_Jego44 i będzie pierdolił o tym, że ziemia jest płaska, a to wszystko, to sprytna manipulacja jaszczurów z kosmosu.
Zgłoś
Avatar
DanBK 2016-04-15, 19:56
Ostatnio się zastanawiałem gdzie szukać okazji żeby barierę dźwięku przekroczyć.
edit. Byłem na ich stronie, od 2005 działają. W dodatku jeśli chcemy to możemy sami Miga przycisnąć i naddźwiękowa osiągnąć.
Zgłoś
Avatar
5987389 2016-04-15, 21:37 1
Wygląda mega ale... kurwa mać, nienawidzę latać ! Zemdlał bym 20 razy podczas takiego lotu i tyle z kosztownych wrażeń.
Zgłoś
Avatar
H................y 2016-04-15, 21:54
Gościu, który leciał to Josh Cartu. Pomimo, że jest żydem (kilka ferrari i Rolls w garażu na pewno nie mają nic wspólnego z pochodzeniem ) to jest bardzo w porządku. Bodajże w 2012 roku przejeżdżał w Gumball'u przez Polskę , zatrzymał się w jakimś miasteczku i gadał z ludźmi, przybijał piąteczki itp, a potem w Warszawie pijany rozdawał koszulki i inne pierdółki
Zgłoś
Avatar
r................u 2016-04-15, 22:03
Szkoda że tego typu loty nie są możliwe z Warszawy...zapłaciłbym te 15kEUR...
Zgłoś
Avatar
SadolowyNerwus 2016-04-15, 22:04 15
mi się podoba zawsze chciałem zostać pilotem ale no właśnie tu jest ale... że trzeba mieć końskie zdrowie... więc jak to biedny polaczek cebulaczek poszedłem do gastronomika nauczyło mnie to gotować tyle co w domu zrobię sobie jakiś dobry obiadek a jako kucharz to przez 6 lat popracowałem... fajnie jest zapierdalać po 300 godzin aż Ci pot po dupie leci... tak niech mi nikt nie pierdoli że kucharze są grube bo wpierdalają... nie kurwa... kucharz to jebany chudzielec zazwyczaj bo nie ma czasu na 5 minut przerwy... po gastro poszedłem do liceum zrezygnowałem z matury bo sobie pomyślałem na chuj mi studia jak siostra i wchujjjj znajomych zostało po studiach na lodzie :] chodzą po pośredniakach albo gdzieś jak pies w jakiejś silesii albo galerii w sklepach z butami lub MCdonaldach i innych chujostwach.. mam też znajomą co skończyła prawo ma kancelarię adwokacką to praktycznie wszystko idzie po plecach rodzinnie... kumpla strażaka oczywiście tata strażak lekarze itp to wszystkie zawody gdzie kurwyyy zbierają bombonierki i alkohol za pomoc a tak naprawdę to ich obowiązek a za to że musiałem z dzieckiem 10-dniowym z żółtaczką stać w kolejce do szeregu badań gdzie inne dzieci były samodzielne i zdrowe i przez pół dnia mnie posyłali z piętra na piętro to takie skurwysyny nie mają jakichkolwiek uczuć i to że dziecko potrzebowało natychmiastowej pomocy to dopiero na sam koniec się obudzili ale jebać to nie będę się rozczulać nad moją rodziną i znajomymi ITP to tak ogólnie jak popracowałem 6 lat w gastro zrobiłem kurs na wózki widłowe i sobie zapierdalam na magazynie kasa nie jest zła ogólnie jest okej nie jestem z narzekających... warto spełniać swoje marzenia ale jak masz spełniać będąc pilotem wszystkie zdrowe zęby idziesz do jednej drugiej kurwy to tylko leczenie leczenie jeden po drugim by wyciągał plombę żeby tylko kase z Ciebie zedrzeć.... dobra koniec tego pierdolenia bo ja słyne z opowiadań ..... nie użalam się nad sobą i życiem innych
pozdrawiam wszystkich tych którzy rozumieją !

WYPIJMY za lepsze jutro
spełniajcie swoje marzenia i próbujcie ale tu w tym kraju ciężko spełnić swoje marzenia
Zgłoś