18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Dawidek44 2021-03-24, 23:25 1
DiamondBack napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało sens i jaranie się nagrywaniem takich sytuacji. Pod jedną z Krakowskich galerii zabawiałem się z laską dość ostro. Przyszedł tylko do nas ochroniarz i grzecznie poprosił o znalezienie sobie innego miejsca, bo nad nami jest kamera. Dziękuję do widzenia pełna kulturka. A tu kurwa spermiarze stoją walą konia jedną a drugą nagrywają.



pomyśl może że nie wszyscy chcą ogladać jak sie ktoś pierdoli na ulicy
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-03-25, 1:44
laska ewidentnie niechętna na ruchańsko ale dużo do powiedzenia w tym związku raczej nie ma
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2021-03-25, 4:05
To jakiś stan, bo trąbią jak pojebani.
Zgłoś
Avatar
mackuu 2021-03-25, 5:20 1
DiamondBack napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało sens i jaranie się nagrywaniem takich sytuacji. Pod jedną z Krakowskich galerii zabawiałem się z laską dość ostro. Przyszedł tylko do nas ochroniarz i grzecznie poprosił o znalezienie sobie innego miejsca, bo nad nami jest kamera. Dziękuję do widzenia pełna kulturka. A tu kurwa spermiarze stoją walą konia jedną a drugą nagrywają.



No grubo, widać, że gustujesz w pannach, które się szanują, takich na poziomie, a sam musisz być też poważnym graczem i ogólnie grubym wiórem, skoro próbujesz obracać laskę na ulicy pod centrum handlowym
No chyba, że jesteś żonaty albo bezdomny, bez auta i było to podczas covid.
Zgłoś
Avatar
tycho 2021-03-25, 7:12
Tak właśnie wyglądają problemy mieszkaniowe młodych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2021-03-25, 14:30
Jak zwierzęta masakra.
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-03-25, 18:43
Normalnie jak brat z siostrą.
Zgłoś