18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Witam. Chciałbym opowiedzieć wam o pewnym zajściu w klubie ze mną w roli głównej. A więc...

W ostatnią sobotę poszedłem z kumplami z pracy do klubu w naszym mieście. Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku, więc poszliśmy na podryw. Wbiliśmy, popiliśmy trochę, potem koledzy znaleźli sobie po jakiejś laseczce, znowu popiliśmy tylko tym razem w piątkę, aż przyszedł moment kiedy jeden kumpel się gdzieś urwał a drugi poszedł tańczyć i zostałem sam.

Tak sobie siedzę i rozmyślam nad problemami tego świata, aż nagle zauważam przy barze ładną blondynkę. Myślę sobie - Kiedyś trzeba sobie kogoś znaleźć i odstawić rąsie. Byłem już nieźle wstawiony, a odchodząc od stolika strzeliłem sobie jeszcze jednego kielona. Podbijam do baru, siadam obok tej panienki, ona mnie zauważa, uśmiecha się i mówi:
- Czeeeeść
Nagle coś odbija mi do mojego sadolowego umysłu i odpowiadam:
- Wyjebać Ci !?
Ona się odchyla i daje:
- Boże... Ty jesteś jakiś popierdolony...
Ja na to:
- Sory, liczyłem na miłość od pierwszego wejrzenia.
Ona nadal odchylona robi minę jakby nie wiedziała czy się śmiać czy wkurwić, a po chwili odchodzi. Ja się śmieję sam do siebie i zaraz postanawiam opuścić lokal.

Nie było, bo materiał własny
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2013-09-12, 17:38 3
Kolego, właśnie przegrałeś w walce o "normalne życie", tak działa dobór naturalny. Jesteś ułomem więc się nie rozmnożysz. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-09-12, 22:38 1
Gratuluję. Jesteś zjebem.
Zgłoś
Avatar
okrzej 2013-09-12, 22:38 4
Zgłoś
Avatar
marikkkk 2013-09-12, 22:49 1
Jakiś czas temu w klubie widziałem zajebistą dupeczke i przewijała mi sie przez caly wieczór pare razy to w końcu postanowiłem podejsc i zagadac a ze akurat szlismy tym samym korytarzem to nie bylo lepszej okazji, wiec podchodze do niej, zatrzymuje ją i mowie "Śledziłem cię..." Jakos krzywo spojrzala i poszla : (
Zgłoś
Avatar
nigga93 2013-09-12, 22:53
Były smoki?
Zgłoś
Avatar
D................s 2013-09-12, 22:54
Wiedziałem, że to się źle skończy, gdy przeczytałem, że Twoi dwaj koledzy szybko znaleźli tymczasowe partnerki, a Ty miałeś z tym problem.
Zgłoś
Avatar
Skalniaczekk 2013-09-12, 22:58
A mógł zaruchać ..
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-09-12, 23:15
To wcale nie jest ściema. Tak się gada do suki, która lubi BDSM. Jednak autor postu jest zwykłym kundlem, więc wypada z gry !!! Nie porucha frajer nigdy!
Zgłoś
Avatar
T................X 2013-09-12, 23:16
Coś mi się wydaje że jeszcze długo nie poruchasz
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-12, 23:49 2
Dzięki ,że straciłem kawałek życia czytając historie piszącej ameby.
Zgłoś
Avatar
Cr4zySh4ker 2013-09-12, 23:50
Widzę, że sami "Życiowcy" się odezwali, tak więc napiszę sprostowanie. Jak chce się ruchać to się idzie na kurwy, a jak chce się mieć partnerkę to nie szuka się jej na dyskotece. Koło chuja lata mi taka szmata co wskoczy za kilka drinków do wyra, bo jak wskoczy mi to wskoczy każdemu, nawet nie wiadomo z kim się rżnęła wcześniej. Nigdy wcześniej nie miałem nawet zamiaru podchodzić to takiej laski, tylko tym razem, a że się rozmyśliłem w porę to dojebałem coś i nie żałuję.

Dziekuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2013-09-13, 0:30 1
Cr4zySh4ker napisał/a:

Widzę, że sami "Życiowcy" się odezwali, tak więc napiszę sprostowanie. Jak chce się ruchać to się idzie na kurwy, a jak chce się mieć partnerkę to nie szuka się jej na dyskotece. Koło chuja lata mi taka szmata co wskoczy za kilka drinków do wyra, bo jak wskoczy mi to wskoczy każdemu, nawet nie wiadomo z kim się rżnęła wcześniej. Nigdy wcześniej nie miałem nawet zamiaru podchodzić to takiej laski, tylko tym razem, a że się rozmyśliłem w porę to dojebałem coś i nie żałuję.

Dziekuję, dobranoc.



Dobrze prawisz, jest tylko jedna "ale". Partnerka którą znajdziesz sobie poza klubem też pewnie w nim bywała i nie jednemu zapuściła szpary. Wiesz co różni tę "Twoją" partnerkę która zapuści Ci po dłuższym czasie udając cnotkę od tej co znajdziesz w klubie? Że z taka z klubu wiesz w co się pakujesz. Wiesz czy w łóżku będzie taka taka jak Ci odpowiada, nie marnując w chuj czasu. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-09-13, 0:32

Moje pierwsze skojarzenie
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-09-13, 0:54 1
Z takim podejsciem to rączke odstawisz jak bedą Cię do grobu wsadzali
Zgłoś
Avatar
asomdai 2013-09-13, 1:04
Urzekła mnie twoja historia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie