18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witam. Chciałbym opowiedzieć wam o pewnym zajściu w klubie ze mną w roli głównej. A więc...

W ostatnią sobotę poszedłem z kumplami z pracy do klubu w naszym mieście. Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku, więc poszliśmy na podryw. Wbiliśmy, popiliśmy trochę, potem koledzy znaleźli sobie po jakiejś laseczce, znowu popiliśmy tylko tym razem w piątkę, aż przyszedł moment kiedy jeden kumpel się gdzieś urwał a drugi poszedł tańczyć i zostałem sam.

Tak sobie siedzę i rozmyślam nad problemami tego świata, aż nagle zauważam przy barze ładną blondynkę. Myślę sobie - Kiedyś trzeba sobie kogoś znaleźć i odstawić rąsie. Byłem już nieźle wstawiony, a odchodząc od stolika strzeliłem sobie jeszcze jednego kielona. Podbijam do baru, siadam obok tej panienki, ona mnie zauważa, uśmiecha się i mówi:
- Czeeeeść
Nagle coś odbija mi do mojego sadolowego umysłu i odpowiadam:
- Wyjebać Ci !?
Ona się odchyla i daje:
- Boże... Ty jesteś jakiś popierdolony...
Ja na to:
- Sory, liczyłem na miłość od pierwszego wejrzenia.
Ona nadal odchylona robi minę jakby nie wiedziała czy się śmiać czy wkurwić, a po chwili odchodzi. Ja się śmieję sam do siebie i zaraz postanawiam opuścić lokal.

Nie było, bo materiał własny
Zgłoś
Avatar
Exias 2013-09-10, 21:31
Trzeba było nie pytać tylko walić jak idzie :p
Zgłoś
Avatar
Robercik19912 2013-09-10, 21:33 10
Nie było, bo ściema wyjęta rodem z kaczora donalda
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-10, 21:44 3
Robercik19912 napisał/a:

Nie było, bo ściema wyjęta rodem z kaczora donalda



W kaczorku nie było ściem !

A co do Historyjki.. Nie wierzymy Ci
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-09-10, 21:45 63
"Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku..." - A co, wcześniej mieliście gejowski trójkącik?
Zgłoś
Avatar
wydrunio 2013-09-10, 21:55 15
Mogłeś zaruchać, a wolałeś zrobić chamskie głupstwo, żeby pochwalić się później nim na sadolu. I znowu musisz zadowolić się ręka
Zgłoś
Avatar
Cr4zySh4ker 2013-09-10, 22:09 5
Smutas napisał/a:

"Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku..." - A co, wcześniej mieliście gejowski trójkącik?



Wyjąłeś kawałek zdania z kontekstu po to, aby skojarzyć go z gejostwem. Coś z tobą jest nie tak
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-09-10, 22:11 194
Chwalisz się na sadolu że jesteś debilem?
Zgłoś
Avatar
Babciaszpieg 2013-09-10, 22:18 20
"Boże... Ty jesteś jakiś popierdolony..."
Zgłoś
Avatar
majmarek 2013-09-10, 22:19 45
tylko kompletny idiota cieszy się z tego, że jest idiotą. Ale żeby się jeszcze tym chwalić na forum publicznym, to już trzeba być wybitnym imbecylem.
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2013-09-11, 0:02 1
Z cyklu "dziś w klubie BEDZIEBENG"
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-09-11, 14:58 3
a tam, kurwa, spinacie się jakby waszą matkę albo siostrę podrywał. nie miał parcia na podryw to nie, chuj jej w dupę jak się nie zna na tekstach na podryw. dla autora - wystartuj w konkursie AXE - teraz taki jest, że trzeba coś kreatywnego wymyślić jak zagadać do świni. piwo!
Zgłoś
Avatar
Ivanowic 2013-09-11, 21:35
Jak byś nie pytał to byś może i j*bnął i zaruchał a tak nic
Zgłoś
Avatar
chrucik 2013-09-11, 22:52
hahaha dobre, jeśli którąś złapiesz to będzie równie pojebana jak Ty xD
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-09-12, 11:11 1
Mogłeś poczekać, aż laska pójdzie do kibla i gdy wróci zagadać "siema, srałaś?"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie