18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SanEscobar94 2022-11-08, 22:29 3
Heliar napisał/a:

Nie wiem co głupsze pies, czy debil, który trzyma to w domu.



twoi starzy, bo nie podjęli dobrej decyzji przed porodem ani nawet po.
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2022-11-08, 22:35 2
Dobrze kundlowi. Tylko mocniej z pieści w nosa jak dostanie to padnie na ryj i do wora i do jeziora
Zgłoś
Avatar
nouki 2022-11-08, 23:03 4
Heliar napisał/a:

Nie wiem co głupsze pies, czy debil, który trzyma to w domu.



Ciebie trzymali w obroże miałeś lepiej.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2022-11-08, 23:05 3
No a jak chcecie odzwyczaić zwierzę, żeby w domu nie srało i nie szczało? Przetłumaczyć? Kiedyś jak kot nasrał, czy naszczał w mieszkaniu to się stosowało zabieg zwany "duzanie". Brało się kocura za łeb i się wyduzało cały pysk w gównie, które zrobił. Od tej pory każdy kotecek był kulturalny i czysty, grzecznie wychodził za potrzebą na świeże powietrze.

Swoją drogą mogła kupić sobie żółwia.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2022-11-08, 23:56 4
O chuj chodzi przecież posprzątała po wszarzu...
Zgłoś
Avatar
K................m 2022-11-09, 0:03
Kundla nie szkoda, ale przez takie traktowanie kiedyś rzuci się na nią i ją zagryzie, bo to rasa do mordowania ludzi i do tego stworzona - przez ludzi.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2022-11-09, 0:13 1
Pewnie psi smalec produkuje. Najpierw obije, później ubije, opali sierść, oskóruje i na koniec wytopi smalec z kundla.
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-11-09, 0:30
Heliar napisał/a:

Nie wiem co głupsze pies, czy debil, który trzyma to w domu.



niestety ciebie nie zajebali po porodzie, gdzies sie uchowałeś, najgorsze jest to, że kiedyś będziesz miał prawa wyborcze.
Zgłoś
Avatar
chorym 2022-11-09, 0:46
Heliar napisał/a:

Nie wiem co głupsze pies, czy debil, który trzyma to w domu.



mialem Ci odpowiadac, ale powyzej zrobili to za mnie glabie kapusciany
Zgłoś
Avatar
Pees4 2022-11-09, 1:22 3
kocur napisał/a:

niestety ciebie nie zajebali po porodzie, gdzies sie uchowałeś, najgorsze jest to, że kiedyś będziesz miał prawa wyborcze.



No tak, jak ktoś nie lubi piesiów to powinien mieć odebrane prawa wyborcze miłośnicy sierściuchów to grupa społeczna upośledzona na równi z pedalarzami, kiblarzami lgbt etc.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2022-11-09, 6:04 3
Pees4 napisał/a:

No tak, jak ktoś nie lubi piesiów to powinien mieć odebrane prawa wyborcze miłośnicy sierściuchów to grupa społeczna upośledzona na równi z pedalarzami, kiblarzami lgbt etc.



Święta prawda. Jak widzę łażące po Warszawie cioty z tymi swoimi obsranymi kundlami to mam ochotę zastrzelić i jedno i drugie. W pyski je całują, dupy podcierają, śpią z nimi,. Samotne baby ponoć z nimi nawet się ruchają, stąd wybierają labladory i owczarki bo większe, bardziej "męskie". Potem taki znarowiony idzie ulicą i nagle bez zdania racji wsadza jakiej babie pysk pod kiecę. Swojej tłumaczyłem to od zboczeńców mnie zwyzywała, a za jakiś czas zobaczyła koleżanki labladora jak babie na przystaku pizdę obwąchiwał, nie dał się odegnać, to aż jej mowę odebrało i godzinę do mnie się nie odzywała z szoku.

Trzymanie psa w bloku to jest znęcanie się nad zwierzętami i powinno być karalne. Bezmózgi, lemingi zatraciły umiejętność życia wśród ludzi, zakłądania rodzin, to sobie taką namiastkę robią, żeby zaspokoić instynkt macierzyński, albo uzupełnić braki w życiu społecznym bo już nie potrafią żyć z kimś, rozmawiać.

Pees4 napisał/a:

No tak, jak ktoś nie lubi piesiów to powinien mieć odebrane prawa wyborcze miłośnicy sierściuchów to grupa społeczna upośledzona na równi z pedalarzami, kiblarzami lgbt etc.



Śpią z nimi, rozmawiają, w pyski całują dupy podcierają. Zastrzelić i razem z panem do jednego dołka. Baby to ponoć się nawet z nimi ruchają, dlatego wybierają duże labladory, owczarki. Jak się nie potrafi tworzyć relacji z ludźmi to zostaje sodomia-pieski, kotki, kozy. Idzie potem taki lablador i nagle jakiej babie na przystanku pysk pod kiecę wpycha, pizdę obwąchuje i nie daje się odciągnąć. Swojej jak tłumaczyłem to mnie od zboczeńców zwyzywała, dopiero jak zobaczyła koleżanki labladora jak na przystanku chciał wszystkie baby wyruchać to jej mowę odebrało.

Trzymanie psa w bloku, to jest znęcanie się nad zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2022-11-09, 8:36
Żona Poligona.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-11-09, 9:06 1
Antoni79 napisał/a:

Święta prawda. Jak widzę łażące po Warszawie cioty z tymi swoimi obsranymi kundlami to mam ochotę zastrzelić i jedno i drugie. W pyski je całują, dupy podcierają, śpią z nimi,. Samotne baby ponoć z nimi nawet się ruchają, stąd wybierają labladory i owczarki bo większe, bardziej "męskie". Potem taki znarowiony idzie ulicą i nagle bez zdania racji wsadza jakiej babie pysk pod kiecę. Swojej tłumaczyłem to od zboczeńców mnie zwyzywała, a za jakiś czas zobaczyła koleżanki labladora jak babie na przystaku pizdę obwąchiwał, nie dał się odegnać, to aż jej mowę odebrało i godzinę do mnie się nie odzywała z szoku.
Trzymanie psa w bloku to jest znęcanie się nad zwierzętami i powinno być karalne. Bezmózgi, lemingi zatraciły umiejętność życia wśród ludzi, zakłądania rodzin, to sobie taką namiastkę robią, żeby zaspokoić instynkt macierzyński, albo uzupełnić braki w życiu społecznym bo już nie potrafią żyć z kimś, rozmawiać.
Śpią z nimi, rozmawiają, w pyski całują dupy podcierają. Zastrzelić i razem z panem do jednego dołka. Baby to ponoć się nawet z nimi ruchają, dlatego wybierają duże labladory, owczarki. Jak się nie potrafi tworzyć relacji z ludźmi to zostaje sodomia-pieski, kotki, kozy. Idzie potem taki lablador i nagle jakiej babie na przystanku pysk pod kiecę wpycha, pizdę obwąchuje i nie daje się odciągnąć. Swojej jak tłumaczyłem to mnie od zboczeńców zwyzywała, dopiero jak zobaczyła koleżanki labladora jak na przystanku chciał wszystkie baby wyruchać to jej mowę odebrało.
Trzymanie psa w bloku, to jest znęcanie się nad zwierzętami.



Masz wiedzę o zwierzętach, jak Kaczyński o kobietach.
Zgłoś
Avatar
rAw_Virus 2022-11-09, 9:15
Strzelam że zamiłowana kociara której ktoś podciepnął piesa na przetrzymanie
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-11-09, 9:32
Widać po ryju że pierdolnięta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie