18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ArkSa 2022-11-09, 10:08 1
Antoni79 napisał/a:

Święta prawda. Jak widzę łażące po Warszawie cioty z tymi swoimi obsranymi kundlami to mam ochotę zastrzelić i jedno i drugie. W pyski je całują, dupy podcierają, śpią z nimi,. Samotne baby ponoć z nimi nawet się r*chają, stąd wybierają labladory i owczarki bo większe, bardziej "męskie". Potem taki znarowiony idzie ulicą i nagle bez zdania racji wsadza jakiej babie pysk pod kiecę. Swojej tłumaczyłem to od zboczeńców mnie zwyzywała, a za jakiś czas zobaczyła koleżanki labladora jak babie na przystaku p*zdę obwąchiwał, nie dał się odegnać, to aż jej mowę odebrało i godzinę do mnie się nie odzywała z szoku.
Trzymanie psa w bloku to jest znęcanie się nad zwierzętami i powinno być karalne. Bezmózgi, lemingi zatraciły umiejętność życia wśród ludzi, zakłądania rodzin, to sobie taką namiastkę robią, żeby zaspokoić instynkt macierzyński, albo uzupełnić braki w życiu społecznym bo już nie potrafią żyć z kimś, rozmawiać.
Śpią z nimi, rozmawiają, w pyski całują dupy podcierają. Zastrzelić i razem z panem do jednego dołka. Baby to ponoć się nawet z nimi r*chają, dlatego wybierają duże labladory, owczarki. Jak się nie potrafi tworzyć relacji z ludźmi to zostaje sodomia-pieski, kotki, kozy. Idzie potem taki lablador i nagle jakiej babie na przystanku pysk pod kiecę wpycha, p*zdę obwąch*je i nie daje się odciągnąć. Swojej jak tłumaczyłem to mnie od zboczeńców zwyzywała, dopiero jak zobaczyła koleżanki labladora jak na przystanku chciał wszystkie baby wyr*chać to jej mowę odebrało.
Trzymanie psa w bloku, to jest znęcanie się nad zwierzętami.



Jaka awersja do posiadania zwierzaka. Za młodu jakiś mały jamnik cię wyruchał i teraz tak się to objawia pewnie Dlatego nawiązanie do ruchania z psami w komentarzu. Nie sadistic, a raczej jakiś psychiatra by się przydał.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2022-11-09, 11:07 1
donkapusta napisał/a:

szczeniaka zaraz jak tylko się napije bierze się po pachę i wychodzi z domu.



I jeszcze dupkę mu wylizywałeś po sraniu, pieskojebco?
Zgłoś
Avatar
Nabs 2022-11-09, 11:26 1
Antoni79 napisał/a:

No a jak chcecie odzwyczaić zwierzę, żeby w domu nie srało i nie szczało? Przetłumaczyć? Kiedyś jak kot nasrał, czy naszczał w mieszkaniu to się stosowało zabieg zwany "duzanie". Brało się kocura za łeb i się wyduzało cały pysk w gównie, które zrobił. Od tej pory każdy kotecek był kulturalny i czysty, grzecznie wychodził za potrzebą na świeże powietrze.
Swoją drogą mogła kupić sobie żółwia.



starzy też maczali ci ryj w twoim gównie jak miałeś 2-3 lata? co za zjebani ludzie.. nie umiesz się zająć zwierzakiem, to go nie bierz, to samo tyczy się dzieci, bo później takie zjeby jak ty podobne akcje uważają za "normalne". to nie jest normalne i świadczy tylko o ograniczeniu umysłowym i społecznym. do utylizacji
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-11-09, 11:56
janniezbedny23 napisał/a:

Pewnie jej najebal gówna i zniszczył połowę mieszkania. Dobrze tak i jemu i jej.



Precież to ty to zrobiłeś nie zwalaj na psa
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2022-11-09, 13:33
pytolsky napisał/a:

I jeszcze dupkę mu wylizywałeś po sraniu, pieskojebco?



Od tego zabiegu miałem ciebie.
Zgłoś
Avatar
Ekecheirianin31 2022-11-09, 13:51
Halman3 napisał/a:

No tak, pieska trzeba uczyć żeby nie szczał gdzie popadnie, nie srał i nie żarł gówien. Moja piękna i mądra sunia, za każdego zjedzonego kloca otrzymywała strzał z liścia. Do tej pory żre gówna, ale się z tym kryje



Kup kawałek mięsa, połóż gdzieś żeby się zepsuło - daj psu. Wpierdoli i więcej gówna do ryja nie wepchnie

Zgłoś
Avatar
czorny711 2022-11-09, 14:30
Szybko z tą kurewką bym porządek zrobił
Zgłoś
Avatar
cormax19000 2022-11-09, 15:23
Halman3 napisał/a:

No tak, pieska trzeba uczyć żeby nie szczał gdzie popadnie, nie srał i nie żarł gówien. Moja piękna i mądra sunia, za każdego zjedzonego kloca otrzymywała strzał z liścia. Do tej pory żre gówna, ale się z tym kryje



Ładnie nazywasz swoją żone tak zdrobniale ,,sunia''
Zgłoś
Avatar
kevcik 2022-11-09, 15:40
danielxc717 napisał/a:

Dobrze kundlowi. Tylko mocniej z pieści w nosa jak dostanie to padnie na ryj i do wora i do jeziora



widać jak cie wychowywali najpierw najebali potem cie gwałcili ojcowie co? no ja sądze że tak było skoro taki patus z ciebie
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-11-09, 18:27
Halman3 napisał/a:

No tak, pieska trzeba uczyć żeby nie szczał gdzie popadnie, nie srał i nie żarł gówien. Moja piękna i mądra sunia, za każdego zjedzonego kloca otrzymywała strzał z liścia. Do tej pory żre gówna, ale się z tym kryje



Pies je tylko ludzkie jak już...
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2022-11-09, 23:46
Na front kurwe wysłać
Zgłoś
Avatar
slupczanin 2022-11-10, 0:41
ChomikAdrian napisał/a:

Żona Poligona.



Kto to jest Poligon? Jak tylko o psach jest to ktoś pisze o Poligonie
Zgłoś
Avatar
Haku 2022-11-10, 1:22
Heliar napisał/a:

Nie wiem co głupsze pies, czy debil, który trzyma to w domu.



Ano widzisz, do podstawowego wytresowania psa wymagana jest minimalna wiedza, nieco cierpliwości i nieco więcej ilorazu inteligencji niż noga od stołu.
Gdyby Twoja madka miała te trzy rzeczy to dziś może byłbyś na kwejku, a tak jesteś z nami pojebami XD
Zgłoś
Avatar
Chasm 2022-11-10, 8:53
Kurwa jesteście jebnieci jakiekolwiek zwierzę ma jak my jakiś limit pęcherza, zwieracza itp. no kurwa jak popiła to już widzę kiedy ten Pies ostatnio lał srał itp wiec już nie wytrzymał nie jest tak nauczony jakbym was kurwy zamknął w pokoju i potem po 48 h wypuścił lać też byście się zlali w pory. Bezsensowne pierdolenie czy to pies czy jest lepszy od kota czy może lepiej nie mieć psa, chcesz mieć w domu rekina to mnie j ale wyprowadzaj go regularnie xD .
Zgłoś
Avatar
Onan89 2022-11-11, 3:30
Niby jestem normalnym gościem, mam dom, dzieci itd. Ale jak widzę coś takiego to mam ochotę łamać jej ręce i pytać czy zrozumiała swój błąd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie