18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
Leitho 2013-08-26, 23:13
Tak wogole to nie jest Woodstock '13, szybciej '12, po tye wielkiej ulewie. W tym roku caly czas prazylo slonce i Grzybek nie byl taki duzy, tzn nie bylo tam tak duzo wody.
Zgłoś
Avatar
dmesg 2013-08-27, 0:03
No i czego chcecie, pedryle... Maść wysoce wskazana.
Niech się brudzą, niech chlają wodę z kałuży, niech ćpią, piją, grzmocą się, co wam do tego? Ich cyrk, ich małpy. Wkurwia mnie takie pieprzenie: brudstok, ćpuny, brudasy, syf, liszaje, grzybica. Chuj wam do tego, ich sprawa!
Jest taka stara zasada: wolność jednego kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego. Więc nie wpierdalajcie się innym w ich przekonania, hobby, zainteresowania czy potrzeby. Choćby było to picie zasranej wody z kałuży na koncercie szarpidrutów. Ich problem, dopóki nie ma wpływu na was! Co za ludzie, co za spinka... Nie chcecie, to nie oglądajcie, nie jedźcie na woodstock, srał was pies :/

Nie, nie byłem tam, nie planuję tam jechać i nie jestem zwolennikiem takich spędów. Ale wyznaję prostą zasadę: póki mi to nie szkodzi - ręce precz.
Pozdrawialski.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-08-27, 0:11
Savannah napisał/a:

Ja pierdolę. Niech się bawią, kąpią w błocie, jedzą gówna, trudno, nie bawi mnie coś takiego ale jeśli ich tak to okej - tylko czemu muszą zostawiać po sobie taki syf i rozpierdol?



Tylko po to żeby po imprezie ochotniczo go posprzątać. Po każdej masowej imprezie jest burdel więc przestań pierdolić głupoty i szoruj do kuchni.
Zgłoś
Avatar
Bardok 2013-08-27, 0:30
Kurwa zawsze wiedziałem że włóczykij z muminków jest coś nie halo...
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-08-27, 9:11
Nawet mój pies wie, że się nie pije z kałuży....
Zgłoś
Avatar
Dark Crow 2013-08-27, 10:56
Kurwa, jak to jest powiedzcie mi proszę że zewsząd atakuje mnie hasło jaka to babka/ganda/mary jane jest świetna i w ogóle, zewsząd na sadolu pokazują się ludzie afiszujący się swoimi wyczynami alkoholowymi.

A tu nagle jak pokazuje sie jednego niewątpliwie dobrze upalonego pana stojącego w błocie pośród rzeszy ludzi którzy są raczej czyści krzyczy sie...Narkoman! Brudas!
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-08-27, 11:10
Dark Crow napisał/a:


A tu nagle jak pokazuje sie jednego niewątpliwie dobrze upalonego pana stojącego w błocie pośród rzeszy ludzi którzy są raczej czyści krzyczy sie...Narkoman! Brudas!



Upalonego? Chyba crackiem.
Zgłoś
Avatar
damned777 2013-08-27, 12:44
Ciekaw jestem który czyścioszek był? Hejtujecie a nie wiecie. Byłem, przeje***em całą kasę i musiałem kombinować z podróżą do domu, było jeszcze przygód nie całkiem miłych ale nie żałuję.
Dobrze, że już niedługo szkoła.
Zgłoś
Avatar
Voldek 2013-08-27, 14:08
Posejdon uzupełnia manę...
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-27, 17:04
DuckDodgers napisał/a:



Pytanie tylko chuj ci do tego?


Nic, po prostu udowodniłeś że jesteś debilem i chamem.
Zgłoś
Avatar
Iga 2013-08-27, 17:34
jacek44 napisał/a:



wkurwia mnie taka ignorancja, poważnie. A hutner to cioty, pedały i chuj!



hahah. hunter cioty i pedały? a Ty gustujesz pewno w techno młockach, rapsach albo w ambitnej muzyce co leci w radiu. Ignorancja? Wziął ile chciał i teraz jest w takim stanie jak widać. Na woodzie mijalam wiele takich ludzi. Kazdy pije i bierze ile chce, wiadomo jakie beda tego konsekwencje.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-28, 9:03
MudPie napisał/a:


Nic, po prostu udowodniłeś że jesteś debilem i chamem.



Aha Chyba zapomniałeś lekarstwa wziąć
Zgłoś