18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Iga 2013-08-26, 18:01 2
no co może mu smakowało. każdy lubi co innego.
a HUNER rozjebał system
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-08-26, 18:04 5
SzczadoWazy napisał/a:

Raczej nikt z wooda nie ma bólu dupy mamy na was wyjebane



idź się umyć brudasie
Zgłoś
Avatar
kials 2013-08-26, 18:06 1
Można pojechać sobie na wooda kamperem i mieć w dupie że wszędzie syf.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-08-26, 18:09
Tak wygląda człowiek na kacu.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-26, 18:38
Ciekawe ilu z was kąpało się pijąc wodę w okolicznym jeziorze gdzie ludzie srają szczają i rzygają. Banda hipokrytów
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-08-26, 18:46 2
Kurwa pierdolicie, maść na ból dupy by się wam przydała. Nie byłem na woodstocku ale jak oglądam filmy z akcji które się tam wyprawiają to mi sie uśmiech na twarzy pojawia. W takim plenerze zapominasz o wszystkim, nie ma cywilizacji itp, tylko picie i zabawa. To nie koncert, muzyka jest tylko dodatkiem, na kazdej imprezie coś w tle gra. Ogólnie chodzi o to zeby sie najebać, i robić to czego normalnie nigdy by się nie zrobiło. Po to jest woodstock, raz do roku mozna sie dobrze bawić. I nie spinajcie tak dup, bo kiedyś możecie dostać krew któregoś "brudasa" z woodstock.
Zgłoś
Avatar
Azurkhall 2013-08-26, 19:06 2
Byłem, wróciłem, było całkiem pozytywnie, ubawiłem się.

Liszajec zakaźny zaleczyłem 4 dni temu.
Historia krótka ale prawdziwa.
Zgłoś
Avatar
hanteran 2013-08-26, 19:10
To była glaniczanka zdrój
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-26, 19:13
eS.Ka napisał/a:

@Pan_Generał hmmm ten obrazek:
Czerwone skrzyżowane narzędzia do tego ten nick "Pan_Generał" to mi się złe skojarzenia nasuwają.



Więc młotek się tobie źle kojarzy ze słowami Pan Generał?

Cytat:

Ciekawe ilu z was kąpało się pijąc wodę w okolicznym jeziorze gdzie ludzie srają szczają i rzygają. Banda hipokrytów



A więc porównujesz wodę z jeziora do kałuży? Gdzie ty się wychowałeś? Bo jezioro wygląda tak

Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-08-26, 20:08
Ale się zaćpał, że nie wie co robi. Ciekawe co o za wizje miał i co pije.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-08-26, 20:15
iga999 napisał/a:

no co może mu smakowało. każdy lubi co innego.
a HUNER rozjebał system



wkurwia mnie taka ignorancja, poważnie. A hutner to cioty, pedały i chuj!
Zgłoś
Avatar
chris12221 2013-08-26, 20:55
Ten koles z poczatku tak grzebal w tej wodzie ze myslalem ze korek wyciagnie
Zgłoś
Avatar
gosiaczek0702 2013-08-26, 21:27
O matko! Co on ćpie P
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-26, 22:13
DuckDodgers napisał/a:

Ciekawe ilu z was kąpało się pijąc wodę w okolicznym jeziorze gdzie ludzie srają szczają i rzygają. Banda hipokrytów


Widzisz różnicę miedzy jeziorem w którym jest bardzo dużo wody która stale się wymienia i filtruje, gdzie zeszczy się może 100 osób w ciągi miesiąca w sezonie letnim, a jakąś kałużą, przy której równie dobrze powinny stać tablice ostrzegawcze z logiem radioaktywności. Tam każdy wchodził, z grzybami, spoceni, pewnie nie jeden i rzygał, szczał, albo mył buty bo wlazł w gówno, te wszystkie najgorsze brudy z ciała, z ulicy i to wszystko non stop tam się dodaje i miesza a to wszystko w czasie kilkudziesięciu godzin na bardzo nie wielkiej objętości wody.
Takie czegoś nawet cygan by nie zrobił, a gość na filmiku wygląda tak jakby wpakowanie mu kulki w głowę miało mu pomóc, aż żal patrzeć jak się męczy.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-26, 22:55
MudPie napisał/a:


Widzisz różnicę miedzy jeziorem w którym jest bardzo dużo wody która stale się wymienia i filtruje, gdzie zeszczy się może 100 osób w ciągi miesiąca w sezonie letnim, a jakąś kałużą, przy której równie dobrze powinny stać tablice ostrzegawcze z logiem radioaktywności. Tam każdy wchodził, z grzybami, spoceni, pewnie nie jeden i rzygał, szczał, albo mył buty bo wlazł w gówno, te wszystkie najgorsze brudy z ciała, z ulicy i to wszystko non stop tam się dodaje i miesza a to wszystko w czasie kilkudziesięciu godzin na bardzo nie wielkiej objętości wody.
Takie czegoś nawet cygan by nie zrobił, a gość na filmiku wygląda tak jakby wpakowanie mu kulki w głowę miało mu pomóc, aż żal patrzeć jak się męczy.



Pytanie tylko chuj ci do tego?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie