18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Liczer 2024-09-12, 16:48
Przygotowania do frontu
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-12, 17:21 1
Driver19cm napisał/a:

Tylko rimming i pising



Jak rimming i pissing, to tylko w wannie.
Żeby nie nabrudzić.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-12, 17:35
wilkoala napisał/a:

Jak rimming i pissing, to tylko w wannie.
Żeby nie nabrudzić.



Nie kuś 😉
Zgłoś
Avatar
3mortis 2024-09-12, 17:51 2
Driver19cm napisał/a:

Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe



A ja cale zycie jem chipsy i zyje oraz nie mam raka, wniosek - czipsy sa zdrowe?

to ze ktos tak wychowany wyszedl na ludzi nie znaczy ze nie mogl wyjsc na lepszych ludzi albo ze usredniajac takie wychowanie ma gorsze wyniki niz takie bez przemocy. I nie myl bezstresowego z wychowaniem bez bicia bo to 2 rozne rzeczy. Nagrody, kary, sukcesy i porazki a w tym tez nieuchronny stres to normalne rzeczy, ale nadal bicie nie musi brac w tym udzialu.
Zgłoś
Avatar
zbigniewz 2024-09-12, 18:11 1
I tak by zginął na wojnie
Zgłoś
Avatar
Szybki.93 2024-09-12, 18:43
Chuja się nauczy trzeba było jeszcze profilaktycznie dawkę żelaza pod żeberko dać.
Zgłoś
Avatar
suborg 2024-09-12, 19:12
Dobry wpierdol nie jest zły. Chociaż raz na tydzień dobrze robi gowniakowi. Nawet jak nie ma powodu to profilaktycznie
Zgłoś
Avatar
encoder178 2024-09-12, 21:48
ojciec robi mu przysluge i go zapierdala zanim wysla go na front
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-13, 2:55 1
Normalnie mały ork by dostawał wpierdol od pijanego ojca, ale ten pewnie gnije gdzieś w okopie więc matka musi go wyręczyć
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2024-09-13, 8:00
Driver19cm napisał/a:

Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych
Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził
ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



Nauka ryzyka poniesienia konsekwencji.
Zgłoś
Avatar
CharlesMrudock 2024-09-13, 11:36 1
Driver19cm napisał/a:

Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych
Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził
ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



Siedzimy na profilu, gdzie oglądamy filmiki i zdjęcia jak ludziom dzieje się krzywda. Robimy to w wolnej chwili dla relaksu i pieszczotliwie nazywamy się sadolami. Bardzo kiepskie miejsce wybrałeś do nazywania się "dobrym i normalnym."
Żeby nie było, zgadzam się z Tobą w 100% w tej części, gdzie mówisz o obecnym pokoleniu. Jest miękkie, roszczeniowe i potwornie strachliwe. Wymaga dyscypliny, to fakt. Tylko że dyscypliny można nauczyć bez znęcania się nad dzieckiem i spuszczania mu wpierdolu.
Na to nie ma przyzwolenia już i bardzo dobrze, i gdybym przechodził ulicą obok tej laski, to bym sprzedał jej dokładnie tyle samo ciosów, co ona temu maluchowi i spałbym tej nocy jak dziecko ... może nie to z filmiku, ale ogólnie jak dziecko.
Zgłoś
Avatar
ligo 2024-09-13, 12:34 3
tak czytam niektóre komentarze i myślę, że niektórzy to mają świadomość ślimaka kurwa. Mam 48 lat jestem ,nie mam przyjaciół, nie umiem nikomu zaufać. Zycie w strachu i lękach, nocne zrywy, koszmary które przeżywam od lat w kółko, terapie które niewiele pomagają to wszystko efekt pierdolniętej mamusi która od maleńkiego napierdalała mną o co popadnie. Pierwszą rzeczą jaką pamiętam jest zaciągnięcie mnie do łazienki ( miałem ok 5 lat ) i wrzask , zaczęła tłuc moją głową o wannę, nagle zrobiło się cicho, nie słyszałem już krzyku ani dzwięku odbijającej się mojej głowy od sciany wanny, widziałem tylko spływającą krew ... niestarczyło by tutaj miejsca by opisać ile razy byłem katowany, także jeden z drugim którzy myślicie ( to za dużo powiedziane) że to jest jakaś forma wychowania to jebnijcie się sami w te puste łby. pozdro
Zgłoś
Avatar
Szynom04 2024-09-14, 1:05
Wy kurwa przesadzacie trochę z tym co tu udostępniacie serio
Zgłoś
Avatar
kwvwabs 2024-09-14, 21:21
Driver19cm napisał/a:

Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych
Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził
ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



XD. Jestes tak normany boomerski zjebie ze siedzisz na sadisticu i ogladasz tego typu rzeczy. Ostatnie |prawilne| pokolenie w dupe jebane
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-09-15, 1:19
janusz_biznesu napisał/a:

A babcia ocenia i komentuje: " dobra, dałaś mu ostrzeżenie, chodźmy do domu, tam spuścisz mu wpierdol"



''nie będziesz mi mała, pięciomiesięczna kurwo szczała do pieluchy! kiedy w końcu wydoroślejesz?!" ;-]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie