18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Isha 2024-09-15, 2:10 1
Nie, nie jesteście normalny zdrowymi ludźmi. Wszyscy tutaj jesteście kurwa do reszty zjebani
Zgłoś
Avatar
Scyzorykxxl 2024-09-15, 14:12
@Szary_Jeleń: Pierdolenie na antenie, dyscyplina musi być i tyle, sobię zapamięta dziecko gdzie granicę są. Ty chyba dalej dzieckiem jesteś skoro widzisz lanie i mówisz że przemoc nie jest rozwiązaniem. Bardzo dobra lekcja, cię tatuś nigdy pasem po dupie nie zlał.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-15, 21:02
Scyzorykxxl napisał/a:

@: Pierdolenie na antenie, dyscyplina musi być i tyle, sobię zapamięta dziecko gdzie granicę są. Ty chyba dalej dzieckiem jesteś skoro widzisz lanie i mówisz że przemoc nie jest rozwiązaniem. Bardzo dobra lekcja, cię tatuś nigdy pasem po dupie nie zlał.



Pierdolenie to jest jak sąsiad zapina twoja starą, ona lubi po dupie.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-16, 13:56
Stara szkoła rapu.
Zgłoś
Avatar
Zbora6969 2024-09-17, 3:47
Driver19cm napisał/a:

Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych
Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził
ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



No to może chociaż wujek Cię wydymał ?
Zgłoś
Avatar
Scyzorykxxl 2024-09-18, 21:22
Szary_Jeleń napisał/a:

Pierdolenie to jest jak sąsiad zapina twoja starą, ona lubi po dupie.



Perfekcyjnie udowodniłeś nam że jesteś pizda 😂. Ale nie bój nic, nie jesteś tutaj jedynym ciołkiem który ma takie same podejście jak ty, więc nie czuj się samotny. Apropo dyscypliny, na porządne lanie jeszcze nie jest za późno, możesz się zgłosić na sesję do klubu bokserskiego obok Ciebie, Cię nauczą tego co Ojcu zabrakło jaj wylewając ostatnie kropelki spermy w twoją trędowatą matkę.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń Wczoraj 14:06
Scyzorykxxl napisał/a:

Perfekcyjnie udowodniłeś nam że jesteś pizda 😂. Ale nie bój nic, nie jesteś tutaj jedynym ciołkiem który ma takie same podejście jak ty, więc nie czuj się samotny. Apropo dyscypliny, na porządne lanie jeszcze nie jest za późno, możesz się zgłosić na sesję do klubu bokserskiego obok Ciebie, Cię nauczą tego co Ojcu zabrakło jaj wylewając ostatnie kropelki spermy w twoją trędowatą matkę.



Czym się różni Twój żart od mojego? Chyba coś Ci się kolego pomyliło
ps. więcej dystansu
Zgłoś