18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
xMichaUx 2024-09-12, 13:16 5
Te kurwy z Rosji czy Upainy do utylizacji jedna swołocz i tyle.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-12, 13:21 7
Kurwę na front, dziecko do pracy w fabryce amunicji.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-12, 13:29 6
A babcia ocenia i komentuje: " dobra, dałaś mu ostrzeżenie, chodźmy do domu, tam spuścisz mu wpierdol"
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-12, 13:34 51
Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych

Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził

ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-09-12, 13:43 19
Driver19cm napisał/a:

Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych
Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził
ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



Nic nie usprawiedliwia przemocy, szczególnie przeciwko dzieciom.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-12, 13:49 8
Szary_Jeleń napisał/a:

Nic nie usprawiedliwia przemocy, szczególnie przeciwko dzieciom.



bicie dziecka nie niesie ryzyka, że odda, więc przemoc ma jak najbardziej sens. Coś, jak ukaranie tirowca zahamowaniem przed maską za zbyt wolną jazdę - nie ma opcji, żeby cię dogonił, bo kaganiec mu odcina przy 85kph.

Przemoc wobec słabszych to jest nasza, ludzka tradycja (zresztą nie tylko ludzka, taka jest natura). Wojnę wypowiada się słabszym, dlatego USA tak ochoczo najechało Irak, czy Afganistan. Podobnie teraz Rosja najechała słabszą Ukrainę.

Ta cała przemoc tkwi w ludziach już od najmłodszych lat. Wyrośnięty grubas ochoczo będzie bił rówieśników, bo ma przewagę fizyczną. I tak samo rodzice będą bili dzieci, bo zawsze mają przewagę w sile.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-09-12, 13:50 4
Driver19cm napisał/a:

ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



xdDDDDDD
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-12, 13:59 13
Driver19cm napisał/a:

Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych
Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził
ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi


Czy tacy dobrzy to nie wiem . Ale bicie dzieci jest oznaką bezradności. Dzieci nie odbierają świata jak dorośli. Nie potrafią same radzić sobie z emocjami i podobnie jak uzależnieni identyfikować. Agresywni = słabi. Dziecko zrozumie tyle że będzie się bało czegoś zamiast zrozumieć czemu. Nie chodzi tu o bezstresowe wychowanie bo racjonalne wychowanie a wychowanie przemocą czy bezstresowe to trzy urżnę rzeczy
Tak, obejrzałem wszystkie sezony super niani.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-09-12, 14:02 5
Uczy go jak na wojnie przetrwać
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-09-12, 14:33
Bardzo dobrze mnie też tak wychowali i teraz mam dwa nowe samochody żadnej szkoły nie skończyłem w wieku 16 lat uciekłem przed wojskiem zagranicę gdzie się ożeniłem z Włoszką 8 lat młodszą o demnie pracowałem jak wul ale założyłem takie coś że jak przez 15 lat będę wpłacał 350€ miesięcznie na prywatną emeryturę no i piętnaście lat minęło jak pstryk palcami i teraz w wieku 50 lat mam 1513€ emerytury prywatnej a gdzie pracowałem w petrochimica można było pracować tylko 20 lat w tym zawodzie zawsze z maską przeciw gazową namówiłem się przez 20 lat i teraz na emeryturze państwowej dostaje 1750€ to jest życie trzeba zapierdalac aby coś osiągnąć .przepraszam za blendy ale uczę się polskiego dopiero usmy miesiąc
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-12, 14:37 2
Driver19cm napisał/a:

ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



Tylko handjob i facials?
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-09-12, 15:12 1
wilkoala napisał/a:

Tylko handjob i facials?



Tylko rimming i pising
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-09-12, 15:37 3
Driver19cm napisał/a:

Przestańcie pierdolić. Nasze roczniki tak były wychowywane. I jesteśmy dobrymi, normalnymi ludźmi. Teraz jebane bezstresowe wychowanie, tworzy nam pokolenie ludzi słabych, roszczeniowych, niezaradnych
Ile razy się od ojca wpierdol porządny dostało. Oczywiście tutaj kacapka przesadziła i ją poniosło, ale normalny wpierdol nikomu jeszcze nie zaszkodził
ps. Odpowiadając na pytania sadolowych zwyroli i pojebów, nie, ojciec mnie nie ruchał w dupsko, nie wsadzał mi też kutasa do buzi



Nie raz i nie dwa, co nie zmienia faktu, że czuł bym się jak śmieć bijąc własne dziecko.
Póki co metody wychowawcze polegające na rozmowie i tłumaczeniu działają.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-12, 15:54 3
baronturbina napisał/a:

Czy tacy dobrzy to nie wiem . Ale bicie dzieci jest oznaką bezradności. Dzieci nie odbierają świata jak dorośli. Nie potrafią same radzić sobie z emocjami i podobnie jak uzależnieni identyfikować. Agresywni = słabi. Dziecko zrozumie tyle że będzie się bało czegoś zamiast zrozumieć czemu. Nie chodzi tu o bezstresowe wychowanie bo racjonalne wychowanie a wychowanie przemocą czy bezstresowe to trzy urżnę rzeczy
Tak, obejrzałem wszystkie sezony super niani.



Masz zupełną rację. Jesteś lub będziesz dobrym rodzicem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie