18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
lucilla 2019-10-24, 8:54 4
"Dobrze im powiedziales kolego ! Tyle drzemie w Tobie odwagi, szkoda tylko ze na internecie"

A niby gdzie ma to napisać? Na ścianach markerów? Czy może chodzić po blokowiskach i stadionach szukając zaczepki. Napisał co myśli o pewnej grupie osób i wyjebundo.
Zgłoś
Avatar
orion654 2019-10-24, 9:08
Ą kto to mini Majk
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-10-24, 9:37
Półgłówki złapali półgłówka.....
Albo ćwierćgłówki, jak kto woli....
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-10-24, 9:44
Tez bymmkarla w muszli topił one to lubią
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-10-24, 9:46 4
Nindza napisał/a:

Dobrze im powiedziales kolego ! Tyle drzemie w Tobie odwagi, szkoda tylko ze na internecie ...



za to w chłopakach z trybun jest tyle odwagi, że dwudziestoosobowy pododdział zwarty Policji z gazem rozgania dwie setki bydła pośpiewają tacy w grupie "Białe kaski robią laski", czy "Zawsze i wszędzie ..." myślą, że normalni ludzie czy któryś z tych w białym kasku poważnie się tym przejmuje (LOL - to trzeba mieć ćwierć mózgu), a jak wpadnie taki w łapy, to śpiewa "marszczę freda co dzień rano"
Zgłoś
Avatar
skin88 2019-10-24, 9:46
radek225 napisał/a:

Cracovia to kurwa, podobnie jak Legia, Polonia, Arka Gdynia i inne kluby piłkarskie. Gardzę piłką, gardzę pseudokibolami i inną taką patologią. Sram na wasze gównokluby, a ta patola z filmu stoi dla mnie niżej niż gówno na bucie.



Zaraz Ci żyłka pęknie oświecony osrańcu z chujem w dupie
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-10-24, 10:21 3
crossdressphyxia napisał/a:

Nie pierdolcie głupot, jeśli wybuchnie wojna, najadą nas Niemcy lub Rosja wszystkie pedały w rurkach uciekną, a kibice jako pierwsi bedą szabrować sklepy.



Taa seby w razie ataku rosji będą szabrować sklepy monopolowe i nasze domy..... By wróg ich wczesniej nie rozkradł..... Chciałbym wtedy zobaczyć ich odwage jak będą swym e36 na lpg zapierdalać na granice z czechami lub niemiec..... Z nich tacy patryjoci jak ze mnie demokrata jak oni potrafią pierdolnąć flagą na ziemie i powiedzieć pierdole te flage.....

Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-10-24, 11:00 1
Widziałem tego typa ostatnio w Krakowie jak jechał na jakimś motorowerze. Z daleka myślałem, że to jakieś 5 letnie dziecko i w chuj śmiesznie to wygladało.

silwerbalk napisał/a:

Taa seby w razie ataku rosji będą szabrować sklepy monopolowe i nasze domy..... By wróg ich wczesniej nie rozkradł..... Chciałbym wtedy zobaczyć ich odwage jak będą swym e36 na lpg zapierdalać na granice z czechami lub niemiec..... Z nich tacy patryjoci jak ze mnie demokrata jak oni potrafią pierdolnąć flagą na ziemie i powiedzieć pierdole te flage.....



A jaki mają interes aby walczyć. Niby o co?
Zgłoś
Avatar
Goldmann 2019-10-24, 11:13 1
Sadole, o co wy się tu kłócicie?
Oni wszyscy są siebie warci. Tych łysoli jebać tak samo jak tego fake-gówniaka.
Zgłoś
Avatar
riczi 2019-10-24, 12:16
radek225 napisał/a:

Cracovia to kurwa, podobnie jak Legia, Polonia, Arka Gdynia i inne kluby piłkarskie. Gardzę piłką, gardzę pseudokibolami i inną taką patologią. Sram na wasze gównokluby, a ta patola z filmu stoi dla mnie niżej niż gówno na bucie.



Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-10-24, 12:20 5
skin88 napisał/a:

Zaraz Ci żyłka pęknie oświecony osrańcu z chujem w dupie


Nie sraj się, kibolski, patologiczny ścierwie! Nawet 88 IQ to za dużo, by opisać twój kretynizm, którym się już nie raz pochwaliłeś.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-10-24, 12:32 6
riczi napisał/a:

Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?



I co ma się teraz bać?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-10-24, 12:51 3
mygyry napisał/a:

Po jaki chuj władze z podatków budują stadiony dla tej patoli, żeby później z podatków zabezpieczać imprezy z patolami a jak kilku złapią to ich w więzieniu utrzymują z podatków, fuck logic..



Stadiony zburzyć, meczów zakazać, patokiboli wieszać.
Zgłoś
Avatar
Tommyleetom 2019-10-24, 12:58 2
Pamietajcie

Zgłoś
Avatar
Pred 2019-10-24, 13:31 1
Kozaki bo we trzech, wiec skacza do karła. Bohaterowie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie