18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Miota nim jak szatan.
T3RMINATOR • 2020-02-11, 15:35
Samolot wystartował z Warszawy i leciał do angielskiego miasta Luton. Ze względu na bardzo silny wiatr samolot linii WizzAir musiał lądować na lotnisku w Birmingham.

Zgłoś
Avatar
pabulons 2020-02-11, 18:44 1
Kurna, wszyscy się jarają jako to nie bohater z pilota, same ochy i achy, a oni na takie ewentualności są szkoleni przecież bardzo dobrze.... Nie rozumiem tej podniety trochę....
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-02-11, 19:15 1

Kubica też by poradził.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2020-02-11, 21:55
saves napisał/a:

Każdy kto myśli, że sterowanie samolotem to jak przejażdżka samochodem...



wyglada troche jak ludzie "kierujacy" samochodem na filmie prosta droga oni kreca kierownica to w lewo, to w prawo. Na zakretach trzymaja znowu kierownice prosto
Zgłoś
Avatar
Mimi_77 2020-02-11, 22:29
Ogolnie z tego co wiem przekierowano ten lot z luton do birmingam... ehh ile cebuli polskiej musialo wiecej zaplacic za transport taksówka.
Zgłoś
Avatar
utrOne 2020-02-11, 22:33
A myślałem ze ci z wizzaira to wylądują chyba wszędzie.
Musiało ostro pizgac w lutonowie ze się poddali.
Zgłoś
Avatar
Lenart666 2020-02-11, 22:48
Ręce same składają się do oklasków
Zgłoś
Avatar
T................h 2020-02-11, 23:27


Ja was proszę...
Zgłoś
Avatar
Połamany 2020-02-12, 0:01
tarcer123 napisał/a:

Moze bezpieczniej byloby kontynuowac lot niz ladowac w takich warunkach?



Może i by było ale dochodzi potem logistyka tj dowożenie ludzi na miejsce docelowe... A i problemem jest ilość paliwa a linie takie jak Wizzair czy Ryanair lubią tankować na styk. Gdzieś czytałem, że Ci drudzy kiedyś prowadzili nawet ranking pilotów z najmniejszą liczbą paliwa tankowanego przed lotem i de facto zapasu co było podstawą do premii ...
Zgłoś
Avatar
Pawlusex 2020-02-12, 2:10
Coraz dziwniejsze te helikoptery robią...
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-02-12, 10:25
~Velturek napisał/a:

Nie chcę wyjść na totalnego kutasa ALEEEEEEEEEEEE za to dostają pieniądze. Idąc twoim tokiem rozumowania powinno się dopierdalać roczną premię każdemu policjantowi, strażakowi, sanitariuszowi, lekarzowi itp. itd. abs. esp. tylko za to, że wykonał swoją pracę za która otrzymuje wynagrodzenie.
Doceniam umiejętności pilota, że ogarnął ale kurwa to jest jego praca właśnie aby ogarnął. Dlatego ma wylatane więcej godzin niż statystyczny sadol w ciągu całego swojego życia spędził na waleniu konia do "lasek z kutasami z harda" i dlatego ciągle się szkolą i trenują.
Tylko jak zwykle zaraz się znajdzie idiota który nie zrozumie tego co napisałem.



No i co z tego że to jego praca? Niektóre prace nie są wcale ryzykowne i odpowiedzialne a ludzie dostają premie i to jest dobrze, w przeciwieństwie do tego że niektóre prace które nie zawsze ale bywają bardzo ryzykowne?
Za te sytuacje ryzykowne powinno być zapłacone więcej a nie jakieś pierdolenie że to twoja praca i znasz ryzyko więc wypierdalaj ryzykować dalej, a osoby które korzystają z usług i narażają życie powinni nie płacić wtedy wcale. Tylko że dla firmy by to na dobre nie wyszło bo dla firmy $ się liczy a nie człowiek. Zresztą co tu mówić o większym wynagrodzeniu skoro nawet należnych ubezpieczeń często niektórzy nie dostają

Należnej kasy z ubezpieczeń*
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-02-12, 10:49
Połamany napisał/a:

Może i by było ale dochodzi potem logistyka tj dowożenie ludzi na miejsce docelowe... A i problemem jest ilość paliwa a linie takie jak Wizzair czy Ryanair lubią tankować na styk. Gdzieś czytałem, że Ci drudzy kiedyś prowadzili nawet ranking pilotów z najmniejszą liczbą paliwa tankowanego przed lotem i de facto zapasu co było podstawą do premii ...



W Smoleńsku tez sie uparli zeby wylądować...

Zgłoś
Avatar
lazybone 2020-02-12, 19:56
Moim zdaniem, warunki mial idealne.
Zgłoś
Avatar
tattooed90 2020-02-12, 22:03
to sie pewnie osluchal glosniejszych oklaskow niz ratzinger mowiac postrafiam fsytkich polakow...
Zgłoś