18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
RUFCIO 2013-08-06, 12:35
Ehh... karete,takewondo itp daje coś dopiero po conajmniej kilku latach treningu i przy Muay Thay to wszystko ssie równo
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-08-06, 12:40 85


Bokserzy "sparują" z karatekami
Zgłoś
Avatar
xardas322 2013-08-06, 12:57 2
Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego wora. Co innego Bruce Lee który chciał się zmierzyć z Alim, a co innego jakaś łamaga która przynosi wstyd wschodnim sztukom walki.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2013-08-06, 13:09 25
dobrze gadacie chłopaki

ja pare lat już trenuje na siłce i sobie pomyślałem że mma sie wyszkole no i dobra.

to pojechałem sie zapisać jakaś laska z cyckami była to gadam jej:

(ja) Elo bejbe ja tu zapisać się chcę żeby rozpierdalać na hita

(bejbe)dobra ziomek fajnego bicka masz zapisuje cie a potem cho do klopa to sie wydymamy

I trenowałem to z rok albo i cztery nie pamiętam. Potem za tydzień miałem pierwszą walke:

(ja) Dobra dawać tego lamusa rozkurwie go i ide na kebaba

(trener) weź zamknij morde bo to bedzie karateka

(ja) co kurwo?

I wpadłem na trenera z buta w pysk aż sie posrał i poszedł spać
Ja go se tam kopie jeszcze a tu ten karate kid wybiega

(ja) no podjeżdzaj

(karate kid)harakiri qutasa nagasuka

Nie miałem translatora gogla to nie zrozumiałem.

I potem podszedłem pierdłem przypadkiem i cało sale rozjebałem i pojechałem na hotdoga

The end

Zgłoś
Avatar
batiolo 2013-08-06, 13:21 7
up. nie zarobisz tą żenadą na browary.
Zgłoś
Avatar
Revelict 2013-08-06, 13:22 8

Macie kyokushin w K1, wszystko zależy od człowieka...
Zgłoś
Avatar
owenhart 2013-08-06, 13:25
zułw, a skąd Wy tego pajace wzieliście?
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-08-06, 13:29 10
wishpie napisał/a:

Wszystkie te kjokusziny, tekłonda ssą (czy chuj wie jak to się odmienia, jestem inżynierem nie polonistą) przy boksie, zapasach i BJJ.



Kobieta inżynier... Chyba kurwa patelni
Zgłoś
Avatar
Prospect0r 2013-08-06, 13:38
Nie czytałem komentarzy, więc pewnie albo już to ktoś napisał albo wytłumaczył... O CO TU KURWA CHODZI?
Zgłoś
Avatar
w................e 2013-08-06, 13:41 4
Generalnie co kto lubi. Wolisz się zrelaksować, masz rodzinę, swoje lata, chcesz trenować dla relaksu lepsze będzie karate. Jesteś w miarę młody, szukasz nowego hobby i lubisz się bić to idź na MMA, ewentualnie jakiś szlachetny sport walki jak boks, zapasy czy BJJ. Tam się pobijesz, poczujesz co to prawdziwy trening. Generalnie walczy zawodnik, a nie styl. Wiadomo, że znajdzie się karateka co znokautuje high-kickiem boksera, ale to są wyjątki (z moich obserwacji to wynika). Większość treningu biegają sobie w kółeczku (karatecy) i dziubią się stópkami (paluszkami). Nieraz facet 25-35 letni, sparował z jakimś dziadziusiem 80 lat. Bez komentarza, mi by szkoda było życia na takie coś (już wolę jebnąć komenta na sadolu, przynajmniej się nieraz czegoś można dowiedzieć i pośmiać).
Zgłoś
Avatar
xbandzior 2013-08-06, 14:00
boks jedynie a nie jakieś skakanie jak kon na kobyłe
Zgłoś
Avatar
ChrabiadeMonteChristo 2013-08-06, 14:15
No i własnie dlatego trenuje Kick-boxing , a nie jakieś tam karate
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-08-06, 14:23
moj staż to
4 lata taekownodo
rok boksu
rok kravki.

Na taek nauczyłem się zajebiście kopac, boks to podstawy machania rączkami ale Kravka jest najlepsza i zamierzam trenować dalej. Zrobione P1
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-06, 14:32
Cytat:

A co mu tak powietrze schodzi po każdym ciocie? pssss i pssss. Wtf?

Sproboj uderzac pol godziny bez oddychania a potem oddychajac i powiedz przy, ktorym szybciej sie zmeczysz.
Cytat:

Przy boksie ? No to teraz dojebales. Powalcz sobie z takim typem który umie "tekłonda, kjukosziny" to zobaczysz jak bedziesz kwiczał. Niestety, ale w niespodziewanej walce nie masz ochraniacza na zeby, sedzi ktory przerwie jak ci sie cos zlego bedzie dzialo.

Obejrzyj pierwsze 3 albo 5 gal ufc, to ci sie sytuacja wyklaruje.
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-08-06, 14:38
Pamietam sytuacje, 100% prawdziwa. Lokal, sobota, towarzystwo najebane w 3D. 3 gosci w tym tekłondzysta vs Patryczek. Patryczek jak to Patryczek, oaza spokoju.

Sytuacja skonczyla sie tak, ze tekłondzysta popajacował popajacował i przyjechała po niego karetka, bo mial połamane obie nogi i obita morde.

A Patryczek wzial reklamowke zulowke i powedrowal do domu. Moc K1.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie