18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mistrzostwa w League of Legends
Mr Dan • 2012-10-14, 16:02
Co prawda nie każdy się tym interesuje, ale jest to jedna z najpopularniejszych gier.

Postanowiłem wstawić kilka filmików, by pokazać, jaki rozmach mają organizatorzy. Mistrzostwa skończyły się dzisiaj i znana jest już drużyna, która wygrała.

Puchar


Przed finałowymi grami - jeden z niewielu filmików pokazujących 'a jako grę dla doświadczonych. Te emocje, te pościgi, te wybuchy


Finałowa gra była jeszcze poprzedzona kilkoma śmiesznymi filmikami kilku znanych YouTuberów.

By jeszcze dorzucić do pieca napiszę, że suma nagród dla wszystkich uczestników, to $2mln dolarów z czego zwycięzcy mają $1mln.

No to nie pozostaje nic, jak tylko zostać "nolife" i wygrywać turnieje. Zarobisz więcej niż na normalnej pracy

A co wy sądzicie o głównej wygranej i całym show z tym związanym, bo dla mnie to trochę za dużo, jak na grę.
Zgłoś
Avatar
oumn 2012-10-14, 19:37
masz piwsko bo gram od bety (prawie 3 lata) i nie chcialo by mi sie robic tematu
Zgłoś
Avatar
massq 2012-10-14, 19:44 2
Newgate napisał/a:


Przepraszam że nie przegrałem życia tak jak Ty. Czuję się teraz tak beznadziejnie naprawdę aż jest mi obojętne twoje zdanie.



Nie wiem o co Ci chodzi, nigdzie Cie nie obrażałem a Ty się spinasz. A co do przegranego życia, jak wyjdziesz z gimnazjum to zobaczysz, że życie nie jeden raz Cię przerucha
A no i jeszcze raz

EDIT:// Down: Newgate, jesteś żałosny
Zgłoś
Avatar
JezusChytrus 2012-10-14, 19:51
nie gralem w LoLa pare dni i nie na czasie jestem ,to kto jest tym "miszczem"?
Zgłoś
Avatar
jet80 2012-10-14, 20:03 1
A i tak pewnie nikt nie pamięta starej ale jare DoTy 1
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-10-14, 20:06 1
massq, Jesteś durniem : > idź grać sobie w lola gdzie indziej...
Zgłoś
Avatar
Hannibal1910 2012-10-14, 20:21
banda nerdow
Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2012-10-14, 20:32 6
Mr Dan napisał/a:



By jeszcze dorzucić do pieca napiszę, że suma nagród dla wszystkich uczestników, to $2mln dolarów z czego zwycięzcy mają $1mln.



pamiętam jak na turnieju cs 1.6 na polibudzie wygraliśmy z kumplami 20 piw, 0,5 wódki i sztukę sprzętu... nie ten rozmach ale też zajebiście
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2012-10-14, 20:32 1
będę grał w grę !
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-10-14, 20:58
najbardziej popularni streamerzy na takich serwisach jak twitch.tv czy own3d.tv zarabiaja naprawde powazne pieniadze, po 10-15tys euro miesiecznie za 8-10h streamowania...
Zgłoś
Avatar
t................x 2012-10-14, 21:15 1
Po wygraniu tego miliona. W końcu uczą się chodzić, jadać normalnie (tak to tylko kroplowka), potem nauka sikania, bo pampersy drogie, . No po prostu zycie zaczynają ale fakt kilkaset tysiaków w kieszeni na start więc się opłaca. chyba...
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-10-14, 21:48 1
tihomax napisał/a:

Po wygraniu tego miliona. W końcu uczą się chodzić, jadać normalnie (tak to tylko kroplowka), potem nauka sikania, bo pampersy drogie, . No po prostu zycie zaczynają ale fakt kilkaset tysiaków w kieszeni na start więc się opłaca. chyba...



Czyżby ktoś zazdrościł?
Zgłoś
Avatar
gutol 2012-10-14, 21:53
@tihomax
Nie to co siedzenie na sadolu. Kobiety, wino, śpiew...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-10-14, 21:58
Śmieszy mnie stawianie na równi zawodów sportowych (piłka nożna, bieganie) z grami komputerowymi....
Zgłoś
Avatar
Grycan 2012-10-14, 22:28
Libertinus napisał/a:

Śmieszy mnie stawianie na równi zawodów sportowych (piłka nożna, bieganie) z grami komputerowymi....



Szczerze? Wolę popatrzeć na turnieje LoL'a, niż na obecne rozgrywki w piłce nożnej (jakiekolwiek kontynent/drużyna/turniej). Deal with it. ;]
Zgłoś
Avatar
Kordiens 2012-10-14, 22:33
co tam gra .. istna filharmonia, kultury trochi xd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie